Praktiskā aromterapija - atbalsts vitalitātei

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 20. maijs 2016 00:00
1223

Aromterapija. Tas skan tik noslēpumaini, jo šķiet, kā gan aromāti mūsu dzīvē var ko mainīt, bet, patiesībā var gan. Aromterapija nav aromātu pasaule vien, sertificēta pirtniecetā darbojas arī ārstnieciskos nolūkos, proti, ietekmē mūsu garīgo stāvokli, mūsu noskaņojumu un palīdz arī mūsu fiziskajam ķermenim.  Mīļie vecāki, jums ir tā lieliskā iespēja uzzināt vairāk par aromterapiju Sieviešu Klubā!

Aromterapijas lekcijas mērķis ir iepazīstināt ar aromterapiju kā alternatīvu metodi vitalitātes, veselības un skaistuma atbalstam, aizvietojot sintētiskos komponentus ar augu dziedniecisko spēku.

Lekcijas laikā tiks apskatītas tēmas:

  • Aromterapijas produkti un to lietošanas metodes no senatnes līdz mūsdienām
  • Kosmētika un ķermeņa kopšana, problēmzonu likvidēšana
  • Psihoemocionālā stabilitāte, bioenerģētikas sakārtošana
  • Intīmā dzīve un attiecības

20160421145019-46402.jpg
Lekcija ir kā ievads un ieskats plašajā aromterapijas pasaulē tiem, kas grib praktiski gūt iemaņas savas un tuvinieku dzīves uzlabošanai. Lekcijā būs praktiskas nodarbības, kuru laikā radītie produkti paliks individuālai lietošanai. Tieši tā, arī tu pati varēsi pagatavot savu aromātu! Lai pagatavotu mūsu vajadzībām nepieciešamo aromātu, par pamatu izmanto bāzes eļļu, tāpat atceramies, ka nekādā gadījumā ēterisko eļļu nelietojam tīrā veidā ne uz mazulīša, ne savas ādas, jo tās koncentrācija vienā pilienā ir ļoti spēcīga.

Aromterapija nozīmē ārstēšanās vai sevis dziedināšana ar ēterisko eļļu palīdzību – ne tikai iekšķīgi, bet arī uz ādas un ieelpojot.

Lekciju vada sertificēta pirtniece Indra Strode

20160429110251-12297.jpg

Kad notiks?

25. maijā plkst. 18.00-20.00

Kur notiks?

Sieviešu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

€ 30

Piesakies nodarbībai šeit>>>

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies