Pozitīvo blogu konkurss

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 10. janvāris 2018 15:48
1491

Līksmie svētki un ar to saistītā jezga ir noslēgusies. No apkārtējās vides pamazām pazūd spožās lampiņas un eglīšu rotājumi. Atslābums, šad un tad galvā parādās drūmas domas, nemanāmi piezogas nogurums un neliels īgnums. Un vēl papildus tas pelēkais laiks, kad saules gaismas ir tik maz.

Sieviešu Klubs un izrāžu apvienība “Pannas Teātris” rīko pozitīvo blogu konkursu.

Par ko rakstīt blogus? Par pozitīvām lietām, cilvēkiem, vietām un notikumiem. Gaidīsim pozitīvus, gaišus un smaidu rosinošus blogus.

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu! 

Kā pievienot blogu?

  • Caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU iesūti savu blogu
  • Izvēlies atbilstošāko sadaļu un atbilstošāko tagu, noteikti atzīmē tagu "konkursi"
  • Kad viss izdarīts, nospied pogu SAGLABĀT, un Tavs blogs ieceļos portālā 

Blogus gaidīsim līdz 31. janvārim (ieskaitot).

Pozitīvākā bloga autorei dāvināsim

2 ielūgumus uz Pannas Teātra izrādi

“Optimists”

20180110154443-94674.jpg

Par izrādi:

Jaunajā gadā „Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā jaunu izrādi,komēdiju “Optimists”, kurā to, kā kulties pa dzīvi, izkuļoties un paliekot optimistam, rādīs izrādes autors Uģis Segliņš, režisors Juris Rijnieks un galvenās lomas atveidotājs - aktieris Gints Grāvelis. 

Laikā, kad viss ir slikti un nekas nav labi, kad prom laižas gan savējie, gan bēgļi, kad pat mūsu hrestomātiskie varoņi tiek nopulgoti par cietējiem - nevarīšiem, allaž tomēr uzrodas kāds antiņš, dauka vai trešais tēva dēls, kas ir nolēmis iet savu, neiemītu ceļu, meklēt jaunas pastāvēšanas nišas globalizācijas iznīcinošajā maltuvē. “Optimists” ir stāsts par mūsu nenovērtētajām iespējām, kad jāsāk viss no gala.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies