Pirmā aktivitāte šovasar

ivetinna
ivetinna 30. maijs 2011 10:53
454

Svētdienas diena bija man diezgan pelēcīga. Visu laiku biju kā uz adatām. Kaut ko gribēju sadarīt, bet īsti nezināju ko.


Jau vairākas dienas biju pamanījusi internetā, ka var iegādāties par 50% lētāk Sigultā atrakcijas parka "Tarzāns" biļetes. Svētdien bija pēdējā diena, kad varēja iegādāties. Iegāju cherry.lv mājaslapā un vēroju kā rit minūtes skaitītājā, kurā norāda, cik ilgi vēl atlicis līdz akcijas beigām.

 

Vienai pašai nu galīgi negribējās braukt. Pēc noteikumiem man līdzi varēja braukt 10-gadīgais dēliņš. Visu laiku domāju vai viņam nebūs par grūtu. Tad vienu brīdi, eh, "kas neriskē, tas nevinnē ( vai nedzer šampanieti)" (mani mīļākie izteicieni) paņēmu un nopirku divus kuponus. Ap plkst. 16 paziņoju dēliņam, lai taisās, brauksim izmēģināt ko jaunu. Tā nu jau ap plkst. 17:30 sākās pirmās trases starts :)

 

Man ļoti patika apkalpošana. Tā kā uz tāda veida atrakciju biju pirmo reizi, tad bija mazliet jāuzgaida instruktors. Instruktors visu parādīja, pastāstīja kas un kā. Un tad varēja sākties lielie piedzīvojumi!!!

Kopumā bija astoņas trases. Protams, sāku ar pašu vieglāko. Sākumā man lēni gāja ar drošības trosu aķēšanu, bet pēc tam jau piešāvos :)

Pa priekšu laidu savu 10-gadīgo dēliņu. Priecājos, ka pareizi biju izlēmusi, ka dēliņš jālaiž pa priekšu. Godīgi sakot, varēju viņu tik apbrīnot. Reizēm man bija jāsaņemas, nedaudz brīžiem māca bailes. Bet es taču nevarēju izgāzties sava dēla priekšā :D Neticami, bet pieveicām pilnīgi visas trases.

Viens no mīļākajiem trases posmiem bija šis: 

bet saņemšanos man prasīja braukšana ar velosipēdu pa virvi 

un lekšana lejā no liela augstuma (ja labi ieskatās, tad bildē var mani pamanīt :D)

Beigās izrādījās, ka nemaz tik traki nav. 

 

Par šo piedzīvojumu parku "Tarzāns" neesmu vīlusies ne mirkli, gluži pretēji, esmu super lielā sajūsmā. Godīgi sakot, noteikti vēl gribu uz turieni aizbraukt.

 

No sirds iesaku arī jums izmēģināt, ja neesat vēl to darījuši!

 

Vai šovasar esat jau veikuši kādu aktivitāti? Priecātos, ja padalītos ar iespaidiem :)

 

Vēlu visām (-iem) burvīgu, neaizmirstamu vasaru!

Ivetinna

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Noelle 30. maijs 2011 23:06

ooo, šīs trases ir mans mīļākais vasaras piedzīvojums - Siguldas Mežakaķī esmu bijusi 3 reizes un visas reizes visu izgāju un labprāt būtu vēl gājusi :)

Starp citu - Tarzānā esošais velosipēds, ar kuru jābrauc pa virvi ir tieši tas, ar kuru M.Štrombergs uzvarēja Olimpiskajās spēlēs ;)

30. maijs 2011 19:56

Apsveicu! Malacis, ka biji drosmīga! Lai gan pati dzīvoju Siguldā, Tarzānā neesmu bijusi, bet ir plāns drīzumā to apmeklēt. Siguldā Kaķīškalnā ir arī Mežakaķis. Tur biju pirms 3 gadiem, man patika! ;)

pece 30. maijs 2011 13:11

Visas trošu trases latvijā neesmu redzējusi, bet bērniem viennozīmīgi trošu paradīze ir Lietuvā Druskinokos ;) un pieaugušajiem tur arī tādi pārsimts metrīgie nobraucieni pa trosi, garākais laikam kādi 300 m pāri upei bij.

ivetinna 30. maijs 2011 13:00

No Tevis arī noteikti gaidu blogu :)

ivetinna 30. maijs 2011 13:00

Ļoti jauki būtu, ja Tu, kariiniite, pēc tam mums padalītos ar iespaidiem :).

vespo 30. maijs 2011 12:06

esmu bijusi dažādās trošu trasēs, visgrūtāk gāja Ventspilī pēdējā posmā, bet vislabākais likās tieši Tarzāns, tur bija visinteresantākie šķēršļi. Ozolkalnā ir ļoti gari nobraucieni, kas man ļoti patīk. (Y) Šajā vasarā plānoju izmēģināt mežakaķi Mežaparkā. :)

30. maijs 2011 11:58

Katru vasaru izeju virvju trasi, Ventspilī gan...Man jau ļoti patīk...Tas nekas,ka baidos no augstuma :) Tuvākās dienās plānoju atkal savu gājienu pāri virvēm :)

pece 30. maijs 2011 11:54

šitās vāveru trases nav priekš manis, nespēju saņemties - šķiet esmu par tizlu un bailīgu, lai ko tādu darītu. Toties manai meitai tikai padod :D jo vairāk jo lielāka laime!

ivetinna 30. maijs 2011 11:08

Kad ieraudzīju riteni uz virves, domāju, nu vāks! Izskatījās jau ļoti bailīgi un augstums arī bija labs. Bet kad sāku braukt, nemaz tik traki nebija. Tas velosipēds ir ļoti labi nostiprināts, pat nemaz negrīļojās.

cheery 30. maijs 2011 11:01

oooo!!! vareni!!! (Y)
man noteikti patiktu (hi)
par braukšanu ar riteni pa virvi - šokā!!! 8-|

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā