Pilna laikapstākļu gamma nedēļas garumā

Susurēns
Susurēns 31. maijs 2015 15:29
1187

Jautāsiet, kas jauns manā pasaulītē?

Jāteic, ka šī bijusi varena nedēļa ar mainīgiem laikapstākļiem. Manā pasaulītē mani iepriecināja gan sniegs, gan saule, gan viegls lietutiņš, gan šokēja plūdi, pērkons, viesulis un uzmundrināja vējš.

Sniegs

sniegs uz galvas mani pārsteidza tas, ka esmu trāpījusies to nejauši laimīgo sarakstā, kam pienākas balviņas no Mājsaimnieču olimpiādes. Tās saņēmu nedēļas sākumā. Kaķu un kucēnu barība no Royal Canin glītā trauciņā ļoti iepriecināja omes kaķeni. Nemāku izskaidrot, kāpēc tā, bet nez kāpēc kaķiem labāk garšo suņu barība un suņiem – kaķu! Vismaz ar mūsu dzīvniekiem esmu šādas novirzes novērojusi :) Tādēļ lieki piebilst, ka kaķenei garšoja arī suņu barība. Brūnais cukurs... mmm! Starpcitu, lasīju līdzi pievienoto bukletiņu un sajutos drusku kā neandertālietis, jo nebiju nemaz veikalu plauktos pamanījusi, ka cukuru veidi ir TIK daudz un dažādi! Stendera rožu sejas krēmiņš debešķīgs! Viegla un patīkama konsistence, un smarža – pasakaina. Nu vienvārd’ sakot, esmu ļoti priecīga par dāvaniņām!

20150531152326-45562.jpg

Lietutiņš

Vasaras lietutiņš man saistās ar auglību un svaigumu. Agrā pavasarī vīramāte man iedeva selekcionāru tomātu sēklas, kas paredzētas audzēšanai uz palodzēm, lodžijām utt. Šķirne nosaukta par Dzērvenīti. Ziedēja un zied joprojām pasakaini, viss vienos ziedos, tik nez kāpēc gandrīz visi ziedi ir „tukšie”. Kas gan tiem nepatīk? No visas ziedu gubas rēgojas vien pāris tomātiņi. Ilgi, ilgi bija vien zaļi bumbuļi, bet šonedēļ uz palodzes audzētie tomāti beidzot sākuši sārtoties. Nākamnedēļ jau varēs likt salātos!

20150531152407-93448.jpg

Plūdi

Jau kādu laiku hobija līmenī nodarbojos ar orientēšanās sportu. Šonedēļ bija izveidots tāds maršruts, kas man lika pamatīgi pasvīst. Vēlējos līdz kontrolpunktam izskriet „pa taisno”, bet nokļuvu pamatīgā purvā, kas kartē nemaz neizskatījās tik baiss. Bridu līdz ceļgaliem dziļajā purvā un jutos kā iestrēgusi plūdos. Tā mans „pa taisno” izvērtās garāks par apkārtceļu :) Starpcitu, vai šeit ir kāda, kas arī skrien orientēšanos?

20150531152434-44153.jpg

Pērkons

Ja lasījāt blogu par izlaidumiem, tad esat jau lietas kursā, ka man priekšā svarīgs notikums – diplomdarba aizstāvēšana. Tā nu šonedēļ saņēmu sava darba recenziju. Tā ir baisa un kritiska sākumā kā pērkons, bet beigās sniedz veldzi, jo novērtēts pozitīvi.

20150531152502-34550.jpg

Viesulis

Nolēmu šonedēļ palutināt savējos ar nepelnīti aizmirsto cepumu kūku. Recepti jau noteikti zināt, un tā katrai ir pēc saviem ieskatiem. Sakārtoju kārtās cepumus un pa vidu kārtām liku putukrējumu un brūkleņu ievārījumu. Pa nakti ieliku ledusskapī, lai kārtīgi ievelkas. Kūka tika apēsta viesuļa ātrumā! Būs laikam biežāk jāpalutina ģimene ar kārumiem :)

20150531152621-49612.jpg

Saule

Šodien mūsu pilsētā norisinājās labdarības akcijas "Balta, balta mana sirds" noslēguma pasākums. Tā ietvaros norisinājās dažādas aktivitātes, kur, protams, ar lielu prieku piedalījāmies. Bija gājiens, tirdziņš, koncerts, konkursi, atrakcijas bērniem, teātris, aktivitātes visai dienai. Viens no pasākumiem bija arī foto orientēšanās sacensības ģimenēm, kur skrējām kā vējš, lai veikli atrastu visus prasītos objektus. Šī noteikti bija nedēļas pozitīvākā un saulainākā diena, kas pavadīta kopā ar ģimeni, gūstot pozitīvas emocijas sev un dāvājot atbalstu novada bērniem.

20150531152607-13480.jpg

Foto no orientēšanās sacensībām, kur viens no uzdevumiem bija pilsētā atrast šo objektu un nofotografēties tā, lai redz visu komandas dalībnieku kājas.

Titulbilde no google.lv, pārējie attēli no personīgā arhīva.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 31. maijs 2015 16:02

Paldies par blogu! :) (Y) (F)