Pieteikums aktivitāšu klubiņa izveidei :)

ivetinna
ivetinna 30. maijs 2011 08:51
548

Maza iepazīšanās ar mani. Mani sauc Iveta. Man ir 33 gadi un esmu 4 bērnu mamma. Pēc rakstura esmu ļoti aktīva, it īpaši vasarā :) Šovasar esmu nolēmusi izmēģināt daudz ko jaunu. Un kāpēc nepadalīties pēc tam ar iespaidiem ar jums?!

 

 

Manā klubiņā var piedalīties visi aktīvo dzīvesveidu mīļotājas (-ji), kuri gan aktīvi nodarbojas, piemēram, ar burošanu, airēšanu, kalnā kāpšanu, izpletņu lēkšanu, gumijas lēkšanu utt. , gan arī tie, kas reizēm tik ar to nodarbojas, gan arī tie, kam ir doma kaut ko izmēģināt, bet kaut kādu iemeslu dēļ vēl nav izmēģinājuši.

 

Noteikti arī centīšos informēt par kaut kādām akcijām, kad var kaut kādas aktivitātes dabūt ar atlaidi.

 

Ļoti priecātos, ja manā grupiņā arī jūs dalītos ar saviem iespaidiem, kā gāja pirmajā reizē un vai grūti bija saņemties un vai pēc tam iegājāt azartā vai gluži pretēji sapratāt tomēr, ka nekad dzīvē vairs to nedarīsiet. :)

 

Ivetinna

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ivetinna 30. maijs 2011 11:00

ups, Siguldas :)

ivetinna 30. maijs 2011 10:59

Klau, Kintija, vai es drīkstu atsaucoties uz sieviesuklubu.lv rīkot savā klubiņā blogu konkursus, piesaistot sponsorus. Piemēram, kaut vai piesaistot Sigultas piedzīvojumu parku "Tarzāns" un kādai(-am) blogotājam tad tiktu piešķirta vai nu pa lētākām naudām, vai ideālā variantā, par brīvu atrakcija.

ivetinna 30. maijs 2011 10:54

Tiko aizsūtīju par vakardienas piedzīvoto nelielu blogu :)

kintijasieviesuklubslv 30. maijs 2011 10:23

foršs klubiņš! man gribētos beidzot izmēģināt to lidināšanos Siguldā. esat kāda mēģinājusi?