Piektdienās Gardēžu Klubs - radio raidījums par lieliskām maltītēm!

7. marts 2010 00:00
1347

Jaunais, talantīgais radio žurnālists un mūziķis Kaspars Zlidnis mūs - dāmas, katru piektdienu gaidīs "Gardēžu Klubā" - radio raidījumā par visu, kas saistīts ar gardām maltītēm, ēšanu, tikšanos ar populāriem šefpavāriem un  visu citu, kas saistīts ar virtuves lietām!

 

Ar noderīgām idejām dalīsies šefpavāri un uztura speciālisti. Kaspara Zlidņa vadītais Gardēžu Klubs turpmāk skanēs katru piektdienu  un kļūs par ideju krātuvīti ikvienam, kas savus ģimenes locekļus  vēlēsies palutināt ar kaut ko garšīgu!

{smallpic:1}

Jau šajā piektdienā studijā viesosies uztura speciāliste Inga Pūce un Žurnāla „Garšīgs“ galvenā redaktore Signe Šenfelde.

 

Zvani un dalies pārdomās vai uzdod jautājumu arī Tu! Zvani pa tālr: 67222888 vai 67225599!

 

Tiekamies piektdien LR1 laikā no plkst.15:00 līdz 16:00!

 

NOSKATIES radio raidījumu tiešraidē!

 

Kas Tev ir jādara?

Ieej mājas lapā http://lr1.latvijasradio.lv/ un spied uz pogas "Skatīties tiešraidi".

Ar web kameras palīdzību tagad piedāvājam saviem klausītājiem ne tikai klausīties raidījumus, bet arī redzēt, to, kas notiek radio studijā un kā izskatās gan raidījumu vadītāji, gan studijas viesi.

 

Noskaties video ar raidījuma vadītāju Kasparu Zlidni!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies