Piektdiena, sestdiena... :)

Kerstyna
Kerstyna 23. maijs 2016 15:21
1330

Maija vidū  īpaši neplānojot tiku pie divnedēļu atvaļinājuma, nu forši.  SK randiņu nekas vairs nespēja aptumšot, pat ne neskaidrība par klimatisko situāciju valstī.

 Beigu galā nolēmu, ka izklaidēm veltīšu divas dienas un kopā ar savu jaunāko (3g.v.) atvasi.  Un pie viena – lielajam bērnam tīra māja no radiem. Kad pati biju tādos gados, tad man bija liels prieks padzīvoties pa māju vienai, bez vecākiem un citiem radiem.

 Mazais man jau ir rūdīts ceļotājs un diezgan pragmātiski uztver ceļojuma grūtības, ja tādas ir.  Ēd to ko dod un kad dod, guļ  kur un kā sanāk un vienmēr gatavs doties kaut kur. Ideāls ceļabiedrs. Reizēm jau palaiž dūkas, bet arī pieaugušie, kad pagurst, sāk niķoties.

 Tā kā Kaķmeitene bija jau saplānojusi laikus  sestdienai, man atlika tikai par piektdienu padomāt.

  Nolēmu iepriecēt mazāko bērnu pēc pilnas programmas – interesē dzīvnieciņi – dosimies uz Zoo, pagājušo gadu bija sajūsmā par jūru – dodamies arī uz jūru.

Ecolain bija tik laipns un no maija sākuma bija izmainījis viena autobusa laikus – līdz ar to mēs varējām mierīgi aizbraukt uz Rīgu.

 No autoostas tūlīt ar tramvaju, kas pats par sevi jau ir piedzīvojums, devāmies uz Zooparku.  Darbadienas priekšpusdiena – zooparkā salīdzinoši maz cilvēku. Puikam radi nepatika, toties putni , čūskas, zivis un kukaiņi, vardes bija tas, ko vajag, no akvārijiem bija pagrūti izdabūt ārā manu mazo Zivtēnu.

20160523151737-56205.jpg

 Veiksmīgas sakritības rezultātā laicīgi tikām arī uz Jūrmalu. Ceļu gar jūru uzsākām no Bulduriem, no vietas, ko es pazīstu un ar ko saistās ne mazums atmiņu. Puika ieraudzījis ūdeni – noāva kājas un iedipināja uzreiz ūdenī. 

20160523151841-83871.jpg

Viņš tik tiešām bija ļoti priecīgs. Mana atvase nav atvase, kura pie jūras rātni spēlējas smiltiņās. Viņš jož gar krastu, brien ūdenī, paskrien pakaļ jūras vārnām un kaijām un visu laiku ir kustībā, tā nu aizkustējām līdz Pumpuriem apmēram. Bija jau tā drusku jocīgi  -  mana atvase šortiņos un krekliņā, nobridies līdz ausīm, jož pa ūdeni, bet pretī nāk cilvēki – vējjakās, cepurēs un šallēs tērpti....  Nu... man jau arī ūdens šķita joprojām slapjš un auksts :D

20160523151918-29579.jpg

Stacijā , vilcienu gaidot  uzēdām zemenes un tad jau atgriezāmies Rīgā, vai puika viesnīcā ticis tūlīt  nolūza? Nē. Es pirmā nolūzu :D

Sestdienā devāmies kopā ar SK meitenēm Rundāli ieņemt.  Izskatījās, ka mazam jauneklim patika tas ko viņš redzēja un arī sabiedrība viņam patika un viņš bija tik laipns, ka palika ar Kaķmeiteni un Ilzy, lai es varu apskatīt pili, kurā nebiju bijusi gadus 30 vismaz.

20160523152028-87100.jpg

 Man ļoti patika, gan šīs divas dienas, gan SK pasākums iekš Rundāles, gan arī tas, ka mans mazais bērns bija tik iespaidu pārpilns, ka otrā dienā spēja pastāstīt vecvecākiem – ko redzējis, darījis.

P.s. Ja zvaigznes būs labvēlīgas, tad jūlijā braukšu uz Rundāli atkal.

P.p.s.  Kopā ar sabiedrisko transportu nobraucām 530 km, tas pa divām dienām, kad saskaitīju, tad padomāju – tas ir diezgan daudz, bet tie bija forši kilometri. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 23. maijs 2016 21:57 pece

Man ir labs ceļabiedrs :)

pece 23. maijs 2016 21:47

Apbrīnoju tavu uzņēmību!

Linduchy 23. maijs 2016 16:43

Iespaidīga kilometrāža :) (Y)
Man vēl aizvien prātā rozā vistas :D :D :D