Piektdien Sieviešu Klubā viesosies populārais dietologs Andis Brēmanis!

20. aprīlis 2010 00:00
837

Andis Brēmanis komentārus neprasa. Viņš ir zināms dietologs, ko vienmēr sauc mediji, ja vajadzīga palīdzība diētu jautājumos.

{smallpic:1}

Šoreiz Sieviešu Klubā nerunāsim par ātrām metodēm, bet gan par dzīvesveidu un iedvesmu - kurā brīdī mēs patiešām esam gatavas mainīties? Kas ir tas, kas mums traucē to darīt? Un kur slēpjas lielā svara iemesli?

 

Vai esi kādreiz bijusi pie dietologa? Tas ir intīms ārsts, jo kuram gan citam Tu uzticētu savu ķermeni un galvenais - tā pārvērtības? Pēc personīgās pieredzes varu teikt - dietologa konsultācijas ļoti palīdz, it īpaši, ja uzsākts tā nopietni, klausot katram speciālista vārdam. Sākums ir ļoti svarīgs, jo iekšā ir jābīut milzīgai motivācijai un nevis neēst, badoties, bet tieši otrādi - sākt beidzot kārtīgi ēst, izvēloties atbilstošus pārtikas produktus un atsakoties no tiem, kas to lieko svaru pamazām, bet tā pamatīgi veido!

 

Pateicoties dietologa izstrādātai programmai es esmu reiz nometusi 8 kilogramus un tāpēc viņiem patiešām ticu! It īpaši tagad, kad viņi neliek vairs cilvēkiem ļoti sevi ierobežot un nemitīgi kāpt uz svariem, bet drīzāk runā par liekā svara psiholoģiskajām problēmām!

 

Andis Brēmanis 23.aprīlī Sieviešu Klubā palīdzēs mums pašām izveidot sev, savām problēmām piemērotu diētas plānu!

 

Sieviešu Kluba pilnā programma ŠEIT!

Tiekamies! Piesakies jau laicīgi, aizpildot anketu!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies