Piedalies Facebook konkursā un laimē ielūgumus uz teātra izrādi "MAČO"

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. septembris 2017 08:34
594

Vēlies laimēt 2 ielūgumus uz izrāžu apvienības "Panna" jauno izrādi, stand-up komēdiju “MAČO”?
Piedalies Facebook konkursā!

Kas jādara?
:: Facebook konkursa komentāros atzīmē draugu, ar kuru vēlētos doties uz izrādi “Mačo”
:: Jaunā izrāde “Mačo” būs skatāma daudzos Latvijas kultūras centros (skatīt zemāk), tāpēc komentāros norādi, kurā vietā vēlies apmeklēt izrādi
:: Neaizmirsti sekot sieviesuklubs.lv un Izrāžu apvienība "Panna" Facebook lapai, lai nepalaistu garām jaunus konkursus

Konkursa uzvarētāju paziņosim 25. septembrī.

Rudens sezonā Izrāžu apvienība "Panna" skatītājiem piedāvā jaunu izrādi, stand-up komēdiju “MAČO”. Veicot vīriešu tipoloģijas pētījumus un aplūkojot sabiedrībā sastopamos vīriešu tipāžus, izrādē uzzīmēts mūsdienu latviešu mačo dramaturģes Aivas Birbeles acīm. Tas viss darīts, konsultējoties ar īstiem vīriešu sugas pārstāvjiem - aktieriem Aināru Ančevski, Ivaru Kļavinski un režisoru Juri Rijnieku.

Kā tas ir, būt īstam vecim un īstam vīrietim? Vai dzīve ir kļuvusi sievišķīga un vīrieši arī? To var uzzināt, veicot vīrišķības testu. Lai dzirdētu no mīļotās sievietes izsaucienu - tu esi īsts vecis! -, vienkārši jāsavāc pietiekams punktu skaits. Tas ir vitāli svarīgi katram vīrietim - būt ļoti piesardzīgam, lai nekļūdītos, aizsargājot savus vīrišķos punktus un prasmes, lai nenoslīdētu līdz nekompetenta mīkšļa stāvoklim, kurš neprot orientēties pēc kartes vai izciest sitienu pa seju.

Biļetes iegādājamas „Biļešu Paradīzes” kasēs un izrāžu norises vietās. 
30. septembrī Baložos, 4. oktobrī Dobelē, 6. oktobrī Iecavā, 11. oktobrī Preiļos, 12. oktobrī Mārupē, 14. oktobrī Saldū, 15. oktobrī Lielvārdē, 19. oktobrī Limbažos, 21. oktobrī Cēsīs, 23. oktobrī Rīgā, 26. oktobrī Liepājā, 31. oktobrī Madonā un citās vietās.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies