Piedalies Facebook konkursā un laimē ielūgumus uz Nepareizajiem Dziesmu svētkiem

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 12. oktobris 2018 11:38
761

(Ne)PAREIZIE DZIESMU SVĒTKI - LIELIZRĀDE ar dziesmām, jokiem un pārģērbšanos.

Vai vēlies laimēt ielūgumus sev un draugam?
Piedalies Facebook konkursā!

Konkursa noteikumus skaties Sieviešu Kluba Facebook lapā ;)

Uzvarētāju paziņosim jau 15. oktobrī!

(Ne)PAREIZIE DZIESMU SVĒTKI - 17.oktobrī plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī, 31.oktobrī plkst 19.00 Salacgrīvas Kultūras namā, 5.novembrī plkst.19.00 Ventspilī, Teātra namā "Jūras vārti", 30.novembrī plkst 19.00 Krustpils Kultūras namā u.c. 

Šajā izrādē ar mīlestību un smaidu mums būs iespēja paskatīties uz to, kas mums ir dārgs, par ko mēs dusmojamies un kādi mēs paši esam.

Uzvedumā skatītāji varēs tikties ar iemīļotām grupām un dziedātājiem aktieru atveidojumā un interpretācijā - Donu, “TRĪS TENORIEM”,  Ingusu Pētersonu, Vari Vētru, Olgu Rajecku, Uģi Rozi, Mirdzu Zīveri, Imantu Vanzoviču, "Eldorado”, Eduardu Rozenštrauhu,  Ojāru Grīnbergu, Ritu Trenci, Lingu, Imantu Skrastiņu "Līviem", "Liepājas brāļiem" u.c..

Būs iespēja piedalīties improvizētā dziesmu aptaujā un noskaidrot gadsimta labākos izpildītājus.

Uzvedumā piedalīsies arī sabiedrībā pazīstamas  peronas, kuras atmiņā atsauks dažādus sabiedrībās rezonansi izpelnījušos notikumus. Kā arī notiks improvizēta TV spēle   – “Vai esi gudrāks par piektklasnieku?”,  kurā  piedalās pazīstami politiķi. 

Lomās: Mārtiņš Egliens,  Elīna Avotiņa,  Mārtiņš Brūveris, Marģers Eglinskis, Kristians Kareļins, Viktors Ellers vai Pēteris Lapiņš 

Piedalās   deju grupa Kārļa Boža vadībā. 

Biļetes - https://www.bilesuparadize.lv/…/performan…/performance/15792

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies