Pavasaris sajucis mazliet

hiperkeri
hiperkeri 10. maijs 2017 09:58
995

Mhm. Šī noteikti būs tāda pļāpiņa no manis.

Ir 10.maija rīts. Tā kā parasti ap šo laiku man ir Dzēdē, tad esmu jau kopš bērnības pieradusi,ka tas ir īsts tulpju laiks. Ap šo laiku jau regulāri dzīvojāmiem pa vasarnīcu pie opapa un omammas un dzimšansdienas rītā opaps regulāri bija paspējis aizbraukt uz Salaspili pēc tortes ( vienmēr tā bija Staburadzes kūka. Mūs kā patriotus sāka caur daudz un dažādām maņām audzināt vēl krietni pirms mēs to sākām apjēgt)un dārzā saplūkt krietnu pušķi tulpju. Parasti atvērušās pirmās vienmēr bija sarkanās. Ja kāda dzeltenā vai raibi rozā bija izplaukusi,tad jo īpašāka diena sanāca. 

Nu tas tā,iz atmiņu pērlēm.

Maijs man saistās ar idilli.

Šodien pamodos pilnīgā Arkādijā.

20170510094352-59936.jpg

Nu,gandrīz.

Māte Daba izlēmusi nosvinēt letiņu panākumus hokejā un izrotāt mūs ar simboliskiem suvenīriem?

(ja kas,vienojamies kopīgā "sarauj,sarauj!!" mūsējie riktīgi malači!)

nē,man jau nav iebildumu pret pārsteigumiem,man pārsteigumi patīk (par dabas specefektiem šorīt). Vēl jo vairāk,svētdien sola 18 grādus. 

Nākas aizdomāties,uz kurieni tā ekoloģiskā sasilšana mūs aizvedīs. Šorīt par to ar kunga kungu runājām pie brokastīm(mūsmājās episkas tēmas sākas jau septiņos no rīta! Tā jau ir, kafijotāji cenšas ar kafiju tikt tādā kondīcijā no kādas dažus grūti dabūt laukā pat skaidrā prātā:D) . Viņa teorija ir ,ka paliks krietni siltāka vidējā temperatūra un tad, kad atdzisīs Golfa straume, mēs te visi sasalsim ragā. 

Nu,man kā salstošam cilvēkam liekas,ka ragā ir jau tagad.

Nāksies radināties pie regulāras skapja revīzijas tā,lai paliek ļoti maziņi apģērba gabaliņi un ļoti biezi gabaliņi.

Katrā ziņā šis rīts par to ir liels atgādinājums. Mūsmājas vēl arvien turpina šķirot atkritumus (un turpinu besīties,ka daudzstāvu mājās nav opcija "komposts",ko varētu realizēt parkos un apzaļumošanā) ,lai to situāciju necūkotu arvien vairāk.

Nupat secināju,ka esmu aizpeldējusi tēmā traki tālu no krasta, bet tad secināju,ka viss kārtībā, jo nebija jau doma nekur konkrēti nonākt. Kā vienmēr,peldam brīvos ūdeņos un skatāmies,kur tie mūs aiznes:)

Tieši tā kā Cerīte teica- mēs te esam traki ilgi kopā sabijušas- no ļoooooti seniem laikiem,kad Sieviešu Klubiņš vēl tikai veidojās,kad biju jauna un traka. Tagad tikai traka. Ai,nē, jauns un traks derēs arī tagad, vēl jau tik visa dzīve priekšā:D (ja kas, mani pazīstot,teikšu laicīgi- tā es teikšu arī 80 gados:DNovēlu jums to pašu!) 

Ir baigi forši ar jums visiem te būt! Jūs esat fantastiski ļaudis!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies