Pārsteiguma dāvaniņas jums, čaklās!

20. aprīlis 2012 17:00
465

Šodien vēlamies pasniegt pārsteiguma dāvaniņas savām mīļajām, čaklajām, uzcītīgajām blogerēm un vienai klubiņu vadītājai. Kā jums sokas ar rakstīšanu? Turpinām tradīciju reizi nedēļā apbalvot centīgākās no jums! 

Šoreiz pārsteiguma dāvaniņas sūtām piecām Sieviešu Kluba blogerēm... 

PECEI, kura pēdējo nedēļu laikā aktīvi rakstījusi un stāstījusi par dārza darbiem, kino, teātri un ierosinājusi diskusiju par organisma detoksikāciju dāvinām Zvīņainā kadiķa - Juniperus squamata „Blue Star” stādu. Cerams, ka noderēs dārza pavasara iekopšanā! 

1 Zvīņainā kadiķa - Juniperus squamata „Blue Star” stāds

Sieviešu Kluba lasītājai un blogerei KAUTRIGAA, kura pēdējo nedēļu laikā gan paguvusi piedalīties mūsu detox 3 dienu eksperimentā, gan uzrakstīt atsauksmi par seksa toniku „Adam&Eva”, dāvājam dubulto medus komplekta iepakojumu! 

Šīs medus izlases produkti ir nākuši no Gaujas Nacionālā parka pirmatnējās dabas un floras bioloģiskās daudzveidības. Medus produkti tapuši uzņēmumā KALNA SMĪDES 1

Izstāžu kompānijas SIA Kelle Expo rīkotā daudznozaru izstāde Ražots Baltijā 2012 šogad notiks 19.-22. aprīlī Rīgā, Skonto Hallē, E. Melngaiļa ielā 1a. Izstāde savus apmeklētājus gaidīs 19.-21. aprīlī no desmitiem rītā līdz septiņiem vakarā, savukārt 22. aprīlī no desmitiem rītā līdz sešiem vakarā.

www.madeinbaltics.lv

Savukārt IEVE, kura Sieviešu Klubam uzrakstīja un iesūtīja savu pirmo blogu par savu suni Taffu, dāvanā saņem Sieviešu Kluba DVD „Esi skaista ikdienā”!

Tāpat arī mūsu lasītāja ANETTEK Sieviešu Klubam iesūtījusi savu pirmo blogu, un arī viņai dāvinām Sieviešu Kluba DVD „Esi skaista ikdienā”. 

Savukārt aktīvākā no klubiņu saimniecēm pēdējo nedēļu laikā bijusi Interjera un mājas lietu klubiņa” saimniecīte VIKTORIJA! Viņai sūtām Pharmaceris tonālo krēmu! 

1. Pharmaceris tonālajam krēmam piemīt jaunās paaudzes pārklājošā sistēma, kas nodrošina ārai gan maskējošu, gan dziļi mitrinošu efektu. Tava āda kopā ar Pharmaceris atplauks pavasarim. Jau pēc dažām lietošanas reizēm ievērosi, cik āda ļoti mainījusi izskatu. Tā būs kļuvusi mitrinātāka, dzīvīgāka un mirdzošāka. 

2. Pharmaceris tonālo krēmu var lietot visu ādas tipu sievietes (ieskaitot arī problemātiskas un jutīgas ādas īpašnieces!). Krēms lieliski noslēpj ādas defektus, piemēram, pigmentācijas izmaiņas, paplašinātus kapilārus, aknes rētas, tumšos lokus zem acīm, acne rosacea.

3. Tonālais krēms ir ļoti noturīgs. Tas savu pārklājošo efektu uz ādas saglabā apmēram 10 stundas.

4. Pharmaceris sastāvā ir mikrokapsulas ar minerālfiltriem, kas pasargā ādu no UVA un UVB staru kaitīgās ietekmes. Pateicoties tonālā krēma maigajai konsistencei, sejas āda kļūst maiga un svaiga, dabiskā, vienmērīgā tonī, neradod smaguma un maskas sajūtu. 

5. Pharmaceris nesatur konservantus, parabēnus un smaržvielas.

Apsveicam! Pēc savām dāvaniņām droši nākat pakaļ uz Sieviešu Kluba redakciju Vīlandes ielā 1/9, ieeja no Elizabetes ielas, 5. stāvā. Gaidīsim jūs jebkurā darba dienā no plkst. 9.00 līdz 17.00!

 

Sāc blogot Sieviešu Klubā un iegūsti jaunu hobiju! Piedalies! Lai pievienotu savu pirmo blogu šeit vai arī sūti uz epastu liva.zaksa@sieviesuklubs.lv

Tavs Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 21. aprīlis 2012 14:57

Mīļi sveicieni visām dāmām!
Gribam zināt- kur Kintija? :$ :$ :$

anettek 20. aprīlis 2012 22:37

Man pat doma nebija atvērt šo rakstu, jo nebiju gaidījusi, ka kaut kas man tiks dāvināts... šoks...!! Patīkams,protams.

kautrigaa 20. aprīlis 2012 21:41

Tas tik ir pārsteigums! Ja Marimiki nebūtu piezvanījusi nemaz nebūtu ielūkojusies šajā rakstiņā- vai tiešām esmu pelnījusi tādu kolosālu balviņu? Cik jauka noskaņa brīvdienu priekšvakarā!

hiperkeri 20. aprīlis 2012 19:28

oppppāāāā...kas par ziņām..jāsaka,bišku skumīgi

pece 20. aprīlis 2012 19:28

Kintija pirms kāda laika ir atstājusi SK komandu, vairāk gan neko nezinu.

pece 20. aprīlis 2012 19:27

Paldies! Jāmēģina pirmdien tikt līdz jums ;)

hiperkeri 20. aprīlis 2012 19:23

opāāā! Sveicu visas saņēmējas!
Jautājums-Kur pazudusi Kintija??

Sieviešuklubs.lv 20. aprīlis 2012 18:45

Gaidām pēc dāvaniņas! :) Paldies jums visām par lieliskajiem stāstiem, gaidām tos arī turpmāk! Mēs savukārt parūpēsimies par dažādiem patīkamiem pārsteigumiem...

20. aprīlis 2012 17:37

Milzum paldies un apsveicu visas meitenes!
Ļoti-ļoti patīkami ir tādi pārsteigumi (L)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam