Pārsteiguma dāvaniņas jums!

29. maijs 2012 16:00
459

Šajā pelēkajā, lietainajā dienā jūs gribas iepriecināt, tādēļ trim no portāla www.sieviesuklubs.lv blogerēm kopā ar lielu paldies sūtām pārsteiguma dāvaniņas! 

Vienu no dāvaniņām pasniedzam mūsu lasītājai un blogerei bianca, kura mums iesūtījusi blogus Grāmata, kuru lasot pasmejos arī par sevi un Ieklausies, ko vēlas tava sirds un ķermenis

Bianca, Tev sūtām Sieviešu Kluba DVD „Esi skaista ikdienā”!

Savukārt sandero, kura Sieviešu Klubam pastāstīja par Savu garīgo pašizpausmi un iesūtīja blogu: Sports iedvesmo!  dāvinām uztura bagātinātāju Basica Compact.

Trešā pārsteiguma dāvaniņa šoreiz pienākas edukam. Viņa mums pastāstījusi par Skaistumkopšanas izstādi un Savu pašizaugsmi šopavasar

Eduks tiek pie URGO gēla aukstumpumpām! 

Dāvanas varat saņemt Sieviešu Klubā, Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas), jebkuru darba dienu no 9.00 līdz 17.00! 

Vai tu jau esi iesūtījusi Sieviešu Klubam savu blogu? Pastāsti mums par to, kas tev uz sirds un prātā, un iespējams nākamreiz pie kādas noderīgas dāvaniņas tiksi tieši tu! 

Tavs Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Noelle 30. maijs 2012 15:47

Nav jau tā, ka katram, kurš atbild pareizi uz dienas spēlēm tiek dāvana (dienas spēlēs, cik man zināms, balva tiek izlozēta), bet šīs meitenes tiek apbalvotas par savu individuālo ieguldījumu - blogiem... :)

merita 30. maijs 2012 15:01

Es atbildeju pareizi par alergiju iesnam ....kur mana davana....???

eduks 29. maijs 2012 16:27

Tas gan ir negaidīts pārsteigums
Lielum liels paldies :)

sandero 29. maijs 2012 16:23

Super! Prieks, kur tu rodien un šajā pelēcīgajā dienā patīkams pārsteigums :)
Prieks arī par pārējām meitenēm (F) (party)

pece 29. maijs 2012 16:15

(F)