Pārdomas 2016. gadu sagaidot..

Dzeinna
Dzeinna 6. janvāris 2016 19:33
1348

2015. gads aizvadīts, 2016. gads sagaidīts, vai ir kas mainījies? Viens cipars gadā, un tikai?

Ziemassvētki, gada nogale, vedina uz pārdomām, kuras, gan jau nebūs Jums nekas jauns, bet.. liek padomāt, par to  ko Tu kā cilvēks patiesi vēlies, jo tajā brīdī, ka Tu pildi savas patiesās vēlmes, esi patiess pret sevi - visums tev ļauj pienācīgi izmantot un pielietot sev doto enerģiju.  

Sociālā tēla radīšana un tā  liekulība kas ir ap to,  mūsu sabiedrībā tiek pieņemts kā norma (neminēšu politiķus) kas principā, ja  tu vēlies iekļauties sabiedrībā - tev ir jāpilda. Mēs apzināmies, ka mums ir jābūt sociāli elastīgām personībām, lai veidotu veselīgu saskarsmi ar citiem cilvēkiem, bet arī apzināmies dvēselisko un garīgo aspektu, kas rodas no tā, kad mēs  cenšamies būt par to, kas patiesi neesam. Var jau šķist, ka tādi sīkumi neko neietekmē, bet no strautiem rodas upes, no upēm jūras..

Ziemassvētku laiks ir interesants dažādās plaknēs. Svētkus katrs uztver savā skatījumā, vienam tie ir enerģētiski spēcīgi svētki, otriem, tā ir Jēzus dzimšana, trešiem tas ir dāvanu laiks, bet ceturtiem, nu vienkārši laiks, kurā atpūsties, galu galā vide tiek radīta spoža, šampanietis un piparkūkas ir gardas...!
Visi šie varianti ir labi, piemēroti un vajadzīgi, tieši tiem, kam tas ir veselīgi un nepieciešams, mēs viņus izvēlamies sociālās ietekmes rezultātā un mums viņus ieaudzina, pierodam, pieņemam, galu galā tas ir jauki  - radīt savā dzīvē svētkus.
Šeit pat nav runa par svētkiem, bet vairāk par motivāciju ar kādu mēs ko daram vai nedarām. Šis periods, svētku laiks, dod iespēju būt patiesiem pret sevi un apkārtējiem, tik cik patiesi gribas, bet, ja negribas neko dot, tad labāk nevajag, jo atpakaļejošā saikne var nesniegt gaidīto ilūziju, ar kuru tā tika dota.

Man, personīgi, 2015. gads bija veiksmīgs, mierīgs, un 2016. gadu uzsāku ar prieku un konkrētiem plāniem (izveidoju vēlmju kolāžu) Kolāžas ir viens no vizualizēšanas veidiem, kā „nodot Visumam savu pasūtījumu”, jeb kā koncentrēt enerģiju uz savām vēlmēm un plāniem. Pārbaudīts, tas strādā!:)

2016. gadā novēlu:
Eiropas algu,
Franču seksu,
Padomju cenas,
Čigāna jautrību 
Un sibīriešu veselību!

20160106193030-23084.jpg

Blogo Sieviešu Klubā un saņem dāvanu no Herbalife SKIN

20151214152811-95744.jpg


 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 7. janvāris 2016 07:43

Lai tev arī laimīgs Jaunais gads! Lai visas vēlējuma pozīcijas piepildās ;)

Inleila 6. janvāris 2016 21:08

Foršs novēlējums:D(Y)