Par Sieviešu Kluba lielo vakaru, kurā šoreiz bija daudz smaržīguma un daudz ciparu. 2. daļa

ligucci83
ligucci83 29. novembris 2010 15:41
716

Šis blogs ir turpinājums manam iepriekšējam blogam par nesen notikušo Sieviešu Kluba lielo vakaru. Pirmo daļu, ja kādai interesē un nav lasījusi, var izlasīt šeit.


 

Tagad pastāstīšu par otro lekciju, kuru klausījāmies šajā vakarā.

 

 

Otrā lekcija bija par numeroloģiju, un to vadīja numeroloģe Dita Blūma.

 

 

Dita mums pastāstīja pašus numeroloģijas pamatus – kā noteikt personības skaitli un vārda skaitli jeb likteņa skaitli.

 

 

Personības skaitli rēķina pēc dzimšanas datiem, bet likteņa skaitli – pēc vārda un uzvārda burtiem.

 

 

Atslēgvārdi katram ciparam:

 

1 – mērķtiecība; vadītprasme; līderisms; organizētprasme; prasme būt pirmajam.

 

2 – sadarbība; komunikācija; kontakts; harmonija; mierīgums; Es <-> Tu.

 

3 – harmonija; domas, vārdi un darbi saskan – lai visas šīs lietas būtu līdzsvarā.

 

4 – stabilitāte; darbs (gan garīgais, gan fiziskais); likumu ievērošana (gan dabas, gan cilvēku).

 

5 – jaunrade; radošums; idejas; laba saprašanās ar bērniem; vieglas, biežas iemīlēšanās; simbolizē rotaļīgu enerģiju.

 

6 – ģimeniskums; vēlme pēc ģimenes – arī kolektīvos, draugu lokā; svarīga ģimeniska atmosfēra, lai vide būtu ērta, ģimeniska.

 

7 – izglītošanās; zināšanas; ceļojumi – gan ģeogrāfiksie, gan meditatīvie; dažādi kursi, pieredzes apmaiņas.

 

8 – mainīgums; karmiskais cipars – ko sēsi, to pļausi; bezgalība; nekad neko nevar zināt; savā ziņā biznesa cipars, jo arī ar biznesu nekad neko nevar zināt.

 

9 – izvērtēšana pēc lietderīguma pakāpes; inventarizācija; rezultāts; noslēgums.

 

 

 

Tāpat arī uzzinājām, ka ir īpašas ciparu grupas:

 

 

1-5-9 ir radošās grupas cipari

 

3-6-7 ir draudzīgie cipari

 

2-4-8 ir spriedzes cipari

 

 

 

Kopumā no šiem 9 cipariem veidojas numeroloģiskais portrets, cikls. Strādājot ar šiem atslēgvārdiem, daudz ko var uzzināt, pēc tiem analizēt un interpretēt.

 

 

 

Pastāstīšu, kādus praktiskus numeroloģijas aprēķinus mēs veicām lekcijas laikā. Tie bija divi – viens pēc vārda un uzvārda, bet otrs pēc dzimšanas datuma un mēneša.

 

 

 

Numeroloģijā aprēķinus, skatoties cilvēka vārdu un uzvārdu, veic pēc vairākiem alfabētiem. Pamats ir latīņu alfabēts, kuru lieto, lai noskaidrotu visu, kas saistīts ar sajūtām. Taču, lai uzzinātu, kā mūs ar mūsu vārdu uztvers konkrētā sabiedrībā, tad atkarībā no šīs sabiedrības, izmanto tajā esošo alfabētu. Piemēram, lai es zinātu, kā mani ar manu vārdu uztvers Latvijā, aprēķini jāveic pēc latviešu alfabēta, bet, lai zinātu, kā, piemēram, Lietuvā – pēc lietuviešu alfabēta utt. Katrai valstij ir savs alfabēts un līdz ar to savs aprēķins.

 

 

Lūk, tabuliņas, pēc kurām notiek lielā rēķināšana:

 

 

LATVIEŠU ALFABĒTS:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

A

Ā

B

C

Č

D

E

Ē

F

G

Ģ

H

I

Ī

J

K

Ķ

L

Ļ

M

N

Ņ

O

P

R

S

Š

T

U

Ū

V

Z

Ž

 

 

 

 

 

LATĪŅU ALFABĒTS:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

Q

R

S

T

U

V

W

X

Y

Z

 

 

Ja veic aprēķinu pēc vārda un uzvārda, tad jārēķina likteņa skaitlis gan ar meitas uzvārdu, gan jauno (mainot uzvārdu, jaunais uzvārds arī mums iedod kaut kādu enerģētiku un lietas, tāpēc ir svarīgs).

 

 

Tāpat var izrēķināt likteņa skaitli uzņēmumam vai, piemēram, SK nikam. :)

 

 

Lai aprēķinātu to, cik vārds ir pozitīvs vai negatīvs, nepieciešams noteikt savu personas ciparu.

Lai noteiktu personas ciparu, jāsaskaita dzimšanas datuma un mēneša ciparus. Piemēram, 16.01.=1+6+1=8. Ja sanāk divciparu skaitlis, tad to saskaita līdz viena cipara iegūšanai. Piemēram, 28.12.=2+8+1+2=13=1+3=4. Šis personas cipars pats par sevi liecina par to, kā mūs uztver sabiedrība un kādā vidē mums patīk dzīvot.

 

 

Lai uzzinātu, kādas pozitīvās lietas piemīt vārda enerģijai, pie vārda skaitļa pieskaita personas ciparu. Piemēram, ja vārda jeb likteņa skaitlis ir 4, tam piepluso skaitli, kas sanāca, saskaitot dzimšanas datuma un mēneša ciparus, piemēram, 8. Tātad – 4+8=12=1+2=3. Pēc tam skatās pēc skaitļa 3 atslēgvārdiem, kādas tad ir pozitīvās mūsu vārda īpašības.

 

 

Savukārt, lai uzzinātu to, kas pietrūkst mūsu vārda enerģijai, no personas cipara jāatņem vārda jeb likteņa skaitlis. Tātad, ja personas cipars ir 8, bet likteņa skaitlis 4, tad 8-4=4.

 

 

Dita piedāvāja arī pēc viena cilvēka dzimšanas datiem izveidot turpat uz vietas šī cilvēka psiholoģisko matricu. Es iedevu savus datus, un raksturojums, kuru saņēmu, diezgan tuvu atbilda patiesībai. Bija tikai dažas lietas, kurām par sevi nepiekritu. Tā ka numeroloģija ir precīza. Par to pārliecinājos pati savām acīm un ausīm. :)

 

 

Šie aprēķini un atslēgvārdi, kurus mums atklāja Dita, protams, ir tikai maza, maza daļiņa no plašās numeroloģijas pasaules un zināšanām. Lai veiktu kvalitatīvu un padziļinātu analīzi, ir daudz un dažādas formulas un aspekti, uz kuriem skatās un pēc kuriem analizē. Tā ir vesela zinātne, un, lai to pilnībā apgūtu, ir daudz jāmācās. Taču, cik sapratu, to iemācīties var jebkurš, kurš to vēlas.

 

 

Personīgi mani numeroloģija ieinteresēja tik ļoti, ka tagad meklēju dažnedažādu informāciju par to internetā. Latviski, manuprāt, ļoti laba informācija ir lapā www.numerologi.lv .

 

 

Dažādās ārzemju lapās ir pieejama ļoti plaša informācija par numeroloģiju. Atliek vien iegūglēt vārdu „numeroloģija”, „numerology” vai „нумерология” un izpēte var sākties. ;)

 

 

Zinu to, ka vēlos uzzināt un iemācīties par numeroloģiju pēc iespējas vairāk. Iespējams, apmeklēšu arī kursus. Starp citu, Dita pastāstīja, ka 2011. gada 6. janvārī plkst. 18:00 būs numeroloģijas kursu bezmaksas prezentācija, bet 13. janvārī sāksies 3 mēnešu numeroloģijas kursi, kas notiks vienu reizi nedēļā (ceturtdienās) no plkst. 18:00-21:00 Rīgā... un tālāk, lai cik muļķīgi tas liktos, es nezinu, kur.. Es neesmu pierakstījusi adresi, kur tie notiks, tāpēc varbūt, kāda, kas bija SK lielajā vakarā un to pierakstīja, var to uzrakstīt? :) Maksa par šiem kursiem būs 45Ls mēnesī.

 

 

Tāda, lūk, bija otrā lekcija šajā vakarā.

 

 

Runājot par SK lielo vakaru kopumā, vēl gribu pieminēt arī to, ka pauzītē starp abām lekcijām bija iepazīšanās aplis, kurš, manuprāt, bija ļoti noderīga lieta priekš tā, lai visas sanākušās sievietes savstarpēji iepazītos un justos brīvāk un drošāk. Kā tas notika? Visas sastājāmies aplī un pēc kārtas katra nosauca savu vārdu, niku SK. Pastāstīja, kāpēc tieši tāds niks viņai šeit ir. Arī to, kas patīk SK un kā katra sevi šobrīd raksturo. Tas bija jauki un interesanti. Bija prieks dzīvē iepazīt jau virtuāli zināmās SK dalībnieces un bija arī prieks, ka pasākumā bija arī nereģistrētas lietotājas, kuras teica, ka pēc šī vakara kļūs par reģistrētām.

 

 

Tāpat kā pēc mana pirmā SK Lielā vakara apmeklējuma, arī pēc šī noteikti iesaku visām, kuras līdz šim SK lielo vakaru nav apmkeklējušas, saņemties un uz to aiziet. Nenožēlosiet! ;)

 

Abu blogu attēlu avoti:

aromatherpay.com

la-vender.lv

klaugulejas.com

elemis.com

ourweboffers.com

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 30. novembris 2010 16:47

mmm, es arī gribēju tikt uz nodarbību....

liels paldies par rakstu!!!(F)

jana 30. novembris 2010 09:08

Būtu labi, ja tāda tikšanās tiktu atkārtota, kā nodarbība...:)

winnija 30. novembris 2010 09:08

Par Ligucci 83 labo rakstītprasmi es pārliecinājos blogā, kur viņa iepazīsitināja ar sevi, mani šis iepazīšanās stāsts uzrunānaja vairāk par visiem, tādēļ biju mazliet pārsteigta, ka viņa šajā konkursiņā neuzvarēja :-)

hiperkeri 30. novembris 2010 08:39

rebeka-jā,man nespīd šie foršie tusiņi tādēļ,ka mūžīgie mēģinājumi visu nojauc;(;(
es ļoti gaidīju,kad varēšu satikt,bet iepriekšējā dienā man atkal viens bezatbildīga cilvēka dēļ man ansambļa mēģis tika pārcelts uz SK pasākuma laiku
es biju TIIIIIK dusmīga!!!!
paldies,saulīt,par to 1ninieciņu-jā,man ir iekšas uzstāīt mērķus un tad to sakoodrinēt ar vajadzīgajiem cilvēkiem,lai viss izdotos kā iecerēs,man nav bailes no organizēšanas..

madmozele 30. novembris 2010 08:03

Labi uzrakstīts,paldies!

Rebeka 29. novembris 2010 22:36

Mjaa man arī patīk kā Ligucci esi uzrakstījusi, tā ļoti pārskatāmi un viegli lasās!!Forši tev sanāk!!:)

diibluu 29. novembris 2010 22:23

Kintij, Tavu raksturojumu jau arī varam apspriest :D

29. novembris 2010 22:20

Nu jau jūs mani te galīgi samulsinājāt.. Bet paldies! :)

kintijasieviesuklubslv 29. novembris 2010 22:18

Liigucci, tev ir talants uz rakstīšanu :) varu tikai piekrist jau uzrakstītajam :) un ļoti priecājos, ka viss vakars tev ļoti patika!

diibluu 29. novembris 2010 22:16

Ligucci83 tiešām ir arī talants! (cik ātrumā datus atceros) :)
Noteikti izmanto savas dotības! Nav jau obligāti jābūt vadītājam, bet kas zin, kas ar gadiem :) Tā, ka uz priekšu! Iekšā ir :) Un arī numeroloģija var būt viena no tēmām ar ko var sākt :) Tikai mācoties cilvēks saprot, kas tik tur ir :D

silva9 29. novembris 2010 22:02

Labvakar , Ligucci83! Tev ir talants ļoti labi uzrakstīts .Es domāju,kad noteikti ej mācies un virzies uz priekšu manuprāt Tev kā saka ir iekšā.

29. novembris 2010 21:57

ivetta - Šī tiešām ir interesanta pasaulīte, katrā ziņā mani ļoti, ļoti ieinteresēja. Man jau visādas šitādas lietiņas patīk! :)
ditabluuma - paldies! Un par tiem maniem datiem - es saprotu, ka tas bija uz ātro un tā ļoti vispārīgi, bet tik un tā ļoti precīzi ar dažiem, maziem izņēmumiem, bet tas jau normāli. :)
Un paldies par to latīņu alfabēta kļūdu.. Nezinu, kas man tur nobruka, bet es paskatījos un sanāk tā, ka vienkārši nevajag ņemt vērā pirmspēdējo līniju. Pēdējā ir viss pareizi. Ja varētu labot, es tūlīt pat izlabotu.. Varbūt kāds no redakcijas var izlabot? Please... :)

Ivetta 29. novembris 2010 21:28

Interesanti tiešām tā numeroloģijas pasaulīte:) Arī būtu interesanti to papētīt

Rebeka 29. novembris 2010 20:32

hiperkari, es tā tevi gaidiju!! Kur tu biji??

Hiperkari cipars ir 1.

1 – mērķtiecība; vadītprasme; līderisms; organizētprasme; prasme būt pirmajam.

diibluu 29. novembris 2010 20:25

Līgu, super!! Man prieks, ka esi tik cītīgi visu sarakstījusi. Dati arī liecināja, ka ir pa spēkam :) Par to interpretāciju Taviem datiem- viens pret viens būtu nianses arī. Protams, ka varēji arī kam nepiekrist :)
Par rakstīto, viss ok, tikai tas latīņu alfabēts nojucis :)

Par kursiem, kas sāksies janvārī, tie notiks Stabu ielā 58. Programma ir www.nlp.lv

hiperkeri 29. novembris 2010 20:16

paldies par rakstu!!!
diemžēl pati tajā nespēju `ierāpot`-varbūt vari palīdzēt tikt galā ar maniem skaitļiem??

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam