Par mīlestību bez robežām

nosiguldas
nosiguldas 13. jūlijs 2013 00:00
648

Ja katrai no mums paprasītu, kas ir mīlestība, stāsti būtu atšķirīgi, bet noteikti tie būtu skaisti un romantiski. Kas ir mīlestība un vai tai ir robežas?

Ir cilvēki, kas tā arī pa īstam nekad nemīl, vai vienkārši neprot mīlēt. Bet ir tieši otrādi, mīlot rodas spārni. Mūsu mīlestības apliecinājums ir Katrīnīte, jo neviens neticēja, ka man vēl būs bērni, tikai mēs abi un notika brīnums. Es noteikti arī esmu to apgalvojumu piekritēja, ka mīlestībai nav robežu, bet ir lietas, ko es nesaprotu un man nav pieņemamas.

Vakardienas raksts ko izlasīju uzsita nelielus šermuļus. Jauka mīļu sejiņu meitene, pēc mīļotā vīrieša atrašanas kļūst par vampīru.

Pāris apgalvo, ka ir ne tikai kā bez prāta viens otra dēļ, bet arī gluži narkotiski atkarīgi no mīļotā asinīm.

Anglijā dzīvojošais saldais pārītis skaidro, viņi viens bez otra nevar dzīvot un jūt atkarību viens no otra asinīm. Nedēļas kopā būšanu viņi nosvin ar glāzi partnera asiņu. Kas tas ir, kapēc cilvēki pēkšņi maina sevi, maina savu attieksmi pret vērtībām, kas viņiem ir bijušas līdz kaut kādam noteiktam notikumam. 

Kāda nākotne ir šādai mīlestībai, vai viņiem būs bērni un kas viņi būs. 

Neņemos nosodīt, iespējams, ka es dzīvoju nepareizi, bet viņu attieksme pret lietām ir daudz vienkāršāka, vienkārši savādāka. Gribētos saprast un atrast izskaidrojumu tādai rīcībai.

Blogi

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies