Par Maiju Jūnijā

ilzy
ilzy 11. jūnijs 2017 19:42
1689

Man ļoti patīk šis konkursiņš, jo ar prieku dalos savās pozitīvajās lietās, atklājumos, sajūtās un darbos. Arī par maiju jau biju darbā uzrakstījusi rakstiņu. Taču piektdien ejot mājup no darba atcerējos, ka neesmu sev to pārsūtījusi uz e-pastu. Domāju, kas tur liels, uzrakstīšu no jauna, bet nu šoreiz mēneša lielīšanās man īsti netaps.

Maija pirmā puse man bija skaista, kur nu skaistāka vēl var būt. 2 nedēļas biju atvaļinājumā, sāku mācīties angļu valodas kursā, ko mums apmaksā darba vieta, radās jaunas un foršas idejas, pabiju starptautiska projekta pasākumā, kas iespējams būs viens no maniem turpmākajiem darba uzdevumiem, uzēdu kūciņas, tiku pie savas ideālās sarkanās lūpu krāsas, staigāju apkārt pa kultūras pasākumiem un baudīju lēno pavasari.

Dzīve kā šokolādē, teiksiet. Tomēr maija beidzamā nedēļa pienāca ar noteiktiem krenķīšiem un bēdiņām, kas pamazām sāka likt domāt, ka ir lietas, kas ir palikušas tur tam visam apakšā. Jūnijs sākās jau ar lielākiem kreņķīšiem un bēdiņām un šajā nedēļas nogalē iestājās tā visa kulminācija.

Tas viss liek pārdomāt dzīvi. Liek domāt par grābekļiem, un to ko tad cilvēks īsti mācās no savas pieredzes, ko saprot pēc kāda laika un ko nesaprot.

Nevilšus šis viss liek aizdomāties par vakar redzētu bildi Facebook, kuras paraksta bija aptuveni šāds - „Ja cirvis būtu piesiets pie grābekļa kāta, tad neviens vairs nekāptu uz grābekļa divreiz!”

Kaut kur esmu uzkāpusi atkal, bet nu te jāsaka, ka pati laikam vainīga, ka kaut kā nevaru tikt galā ar savu lielo izaicinājumu jomu (visi ezotērikas speciālisti berzē rokas un saka, tā tava karmiskā joma).

Bet pēc postījumu apzināšanas varu vien secināt, ka to ko cilvēks var izdarīt darbā ar sevi, tas arī ir viņa lielais potenciāls un izaicinājums reizē. Bet par visu pārējo, laikam jāiemācās palaist to savā plūdumā un sievišķīgi paļauties, ka iznākums būs man vislabākais, lai kas arī notiktu!

P.S. Jūnija atskaitei būs būt! 

Konkurss: Maija piezīmes


20170530193258-37663.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 11. jūnijs 2017 23:30

man pie tās bildes bija rakstīts: "Lai neuzkāptu divreiz!" :D