Par gultasvešu runājot....

Kerstyna
Kerstyna 15. aprīlis 2014 13:14
1745

Par gultasvešu runājot....

 Varētu izteikties jau gari un plaši, bet.... īsumā – Man attiecībā uz gultas veļu ir tikai viens kritērijs – PATĪK/NEPATĪK – tāpat kā attiecībā uz apģērbu, krogu utt. . Viss. Ja man iepatiksies  kaut kāds ķīniešu ražojums, es to nopirkšu, arī tad, ja pēc pirmās mazgāšanas  tasp pārtaps par putekļlupatu kolekciju.  Es nekad nepievēršu uzmanību – ražotāja brendam, tas man lielākoties ir tukša skaņa.

Man patīk pasteļkrāsas satīna vai indiešu kokvilnas gultasveļa ar sīkiem ziedu rakstiem, volāniem un špicēm – kā angļu dizaina tapetes... kā Rozamundes Pilčeres  filmās.

Uz manas gultas nekad nebūs tumšu, jo sevišķi zaļu un brūnu toņu gultasveļa, jūties kā kapos, ar tādu vešu.  Brūna gultasveļa manā uztverē  saistās ar netīrību un nevīžību.

 Loti netīk raibi palagi un milzu printētās puķes uz pārvalkiem, frotē palagi ar gumijām... Manai patikai atbilstošu gultasveļu ir diezgan grūti sadabūt... veikalos ir pārpilnība, bet to, ko es gribu,  varu  ļoti reti redzēt.

Es pat te netā, meklējot piemērotu ilustrāciju, nevarēju atrast savu ideālo gultasveļu un guļamistabas interjeru .... Acīmredzot – tam ir lemts palikt manās domās un sapņos.

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 15. aprīlis 2014 22:44

Par brūno veļu..ja to "atšķaida" ar kādu spilgtāku krāsu (oranžu piem.),izskatās labi!
(emo)