PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 20. janvāris 2015 00:00
30690
Tātad pats pirmais solis ir ielogoties mājas lapā. Tam Tev būs nepieciešams reģistrēts e-pasts un parole, kas jāievada augstāk minētajos lodziņos.
Uzspiežot uz profila, redzēsi visas iespējas, kas pieejamas profilā: - Pievienot rakstu - Tavi pievienotie raksti - Tavi pievienotie fotoblogi - Tavi pievienotie video - Tavas grāmatzīmes - Mainīt datus - Labot bildi - Mainīt paroli
Tālāk nāksies izvēlēties, ko vēlies pievienot: - Rakstu- vairāk informācijas, mazāk bilžu - Foto (agrāk Fotoblogi)- vairāk bilžu ar mazāk tekstu (aprakstam pie katras bildes līdz 140 vārdiem vai 850 rakstu zīmēm) - Video- Tev ir video embed kods - Foruma ierakstu- vēlies ierosināt jaunu diskusijas tematu tieši forumā. Kad esi izlēmusi,kas būs galvenais šajā rakstā, spied uz tā.
Nākamais solis ir izvēlēties rubriku, zem kuras būs raksts.
Tālāk parādīsies saraksts ar atslēgas vārdiem jeb tagiem,kas zināmā veidā būs kā apakšrubika zem izvēlētās rubrikas. Ja ir ierosinājumi vai vēlmes pēc citiem tagiem/atslēgas vārdiem, rubrikām,rakstiet uz redakcija@sieviesuklubs.lv izveidosim!
Kad esi pievienojusi visu rakstu,ko esi vēlējusies pateikt un pievienojusies vāka foto, spied podziņu saglabāt!
Šādi izskatīsies fotobloga pievienošana- īss ievadiņš, bilžu pievienošana un komentāru ielādēšana. Kad viss ir gatavs, spied Saglabāt! Atceries, ka teksts pie katras bildes var saturēt līdz 140 vārdiem vai 850 rakstu zīmēm!
Svarīgākais pievienojot video, ievietot embed kodu vai iekopēt youtube.com linku.

Liels prieks, ka www.sieviesuklubs.lv ikdienas redzam arvien jaunas sejas! Ieskaties fotoblogā, kā pievienot rakstu/fotoblogu vai video Sieviešu Kluba mājas lapā, lai vari kļūt par aktīvu portāla lietotāju!

Sieviešu Kluba mājaslapas lietošanas noteikumi

Sieviešu Kluba tīmekļa vietnei ir jauni lietošanas noteikumi, kurus aicinām izlasīt!

Gaidām Jūsu atsauksmes, ierosinājumus uz redakcija@sieviesuklubs.lv!

Uz tikšanos Sieviešu Klubā virtuāli vai dzīvē!

Sieviešu Klubs

*Atceries, ka fotoblogos teksts pie katras bildes var saturēt līdz 140 vārdiem vai 850 rakstu zīmēm!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ute.Schmid 27. augusts 2020 16:36

Sveiki, vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums?
Es esmu Susan Benson. Esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai sāktu uzņēmējdarbību, pabeigtu projektu, iegādātos māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums citu personisku iemeslu dēļ? Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es vēlos, lai jūs sazinātos ar manu firmu. Mēs sniedzam visa veida aizdevumu pakalpojumus gan ar nodrošinājumu, gan bez ķīlas. Ja jūs to lasāt un zināt, ka jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts, varat vienkārši rakstīt mums pa e-pastu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) vai nosūtīt mums ziņojumu tieši vietnē WhatsApp pa tālruni: (+447903159998) un saņemt atbildi tūlīt.

Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa un īstermiņa finanšu mērķus, jo jūsu finanšu stabilitāte ir mūsu galvenais mērķis.

Īpašības un ieguvums;
* Ērtības - aizdevumam varat pieteikties jebkurā laikā un vietā.
* Elastīga summa - jūs izlemjat, cik lielu summu vēlaties aizņemties.
* Ātrs tiešais finansējums - saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
* Elastīga procentu likme 3%.
* Augstas apstiprināšanas likmes
* Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
* Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
* Personalizētas norādes un zināšanas.
* Nav slēptu maksu

Daudzi cilvēki saskaras ar nesavlaicīgām finanšu problēmām, un dažu iemeslu dēļ viņiem ir tik grūti iegūt aizdevumu no savām vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem.

Ja jums tiešām ir nepieciešams risinājums savām finansēm, vienkārši rakstiet manai firmai, un mēs jums palīdzēsim saņemt aizdevumu. Mēs esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras ir saskārušās ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad jūs piesakāties kopā ar mums, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finanšu vajadzībām, mūsu galvenā prioritāte ir jūsu finansiālā stabilitāte, un par visu procesu jūs parūpēsies.

Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, atsūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu, izmantojot:
E-pasts: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com VAI;
WhatsApp: +447903159998

Camilla Karlsen 13. jūnijs 2020 18:34

SVEIKI; VAI VAJADZĪGS AIZDEVUMS
Mēs sniedzam aizdevumus privātpersonām: personīgo aizdevumu patēriņam, mājokļa kredītu, kredīta dzēšanu, parāda dzēšanu, lai iekasētu visus parādus vienā kredītā, studentu aizdevumu, aizdevumu, lai finansētu jūsu automašīnas iegādi.

Vai jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts?
Mēs atbalstīsim tādu projektu finansēšanu kā: jūsu māju, biroju, saimniecību celtniecība, mēs finansējam jūsu ceļojumu projektus, jūsu uzņēmumu vai projektu, kuram jums nepieciešams ārējs finansējums.

Vai jums ir nepieciešams ieguldījumu fonds?
Mēs varam ieguldīt jūsu lielajos projektos. Tas ir paredzēts uzņēmumiem, kas meklē ieguldītājus, lai finansētu savus pētniecības projektus, nekustamā īpašuma projektus, pārņemšanu un citas biznesa vajadzības.

IZVĒLIES LABĀKĀS AIZDEVUMA iespējas
Piesakieties, izmantojot šo e-pasta adresi: novaglobalfinances@gmail.com

KO PIEDĀVĀJAM
Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus, gan nodrošinātos, gan nenodrošinātos aizdevumus, parādu konsolidāciju un daudzus citus par ļoti saprātīgām likmēm.

NOVA GLOBAL FINANCIAL SERVICES ir meitasuzņēmums vienai no spēcīgākajām finanšu grupām Eiropā un pasaulē ar lielu kapitālu. NOVA GLOBAL FINANŠU PAKALPOJUMI īsteno stratēģiju klātbūtnei tur, kur ir vērojama izaugsme, pieslēdzot klientus tās radītajām iespējām, palīdzot uzņēmumiem augt, attīstīties ekonomikai un indivīdiem realizēt savas ambīcijas.

Nosūtiet aizdevuma pieprasījumu tūlīt !!!
Vārds: Camilla Karlsen (Aizdevumu centra amatpersona)
Kontaktinformācija: novaglobalfinances@gmail.com

Ute.Schmid 27. aprīlis 2020 18:51

Liecība par to, kā es saņēmu aizdevumu no Sunshine Financial Group, Inc. ar pieejamu likmi 3%.

Papildinot dienu visiem šeit, mans vārds ir Ute Schmid, es esmu vācietis. Es iesaku strādāt ar "Sunshine Financial Group, Inc." visu veidu aizdevumiem bez atrunām es biju finanšu krīzē un man bija nepieciešams aizdevums EUR 105 000 apmērā, es izmēģināju gandrīz visas manas pilsētas bankas un dažas citas aizdevumu firmas, un es nevarēju saņemt atļauju, un tad es nolēmu mēģināt vēlreiz, un es sazinājos ar "Susan Benson", lai saņemtu palīdzību, es varētu teikt, ka viņa ir persona, kurai varu uzticēties, es pieņemu vislabāko lēmumu man un savai ģimenei, par laimi man veiksmīgi tika piešķirts aizdevums, pat ar vai bez ķīlas, kā arī nav kredīta pārbaudes, un viņas apkalpošana ir ātra, uzticama un uzticama.

Daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt aizdevumu no savām vietējām bankām un citām finanšu institūcijām augsto procentu likmju, nepietiekamā nodrošinājuma, parāda un ienākumu attiecības, zemā kredītvērtējuma un daudzu citu iemeslu dēļ. Ja jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība, lai atrisinātu savu finansiālo stāvokli, un jūs nezināt, pa kuru ceļu un kur vērsties, es ieteiktu sazināties ar Sūzenu Bensonu pa e-pastu: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com vai nosūtīt īsziņu viņai tieši vietnē WhatsApp. pa tālruni: +447903159998 un saņemiet atbildi vienā mirklī.

Viņi sniedz visa veida aizdevumu pakalpojumus, gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus, gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varēsit aizņemties lielu naudas summu un būs iespēja atmaksāt naudu no 1 līdz 30 gadiem. Ja viņa var man palīdzēt, es ticu, ka viņa var jums arī palīdzēt. Sazinieties ar viņu šodien, lai iegūtu papildinformāciju pa e-pastu: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com, vai arī nosūtiet ziņojumu tieši vietnē WhatsApp pa tālruni: +447903159998 un saņemiet atbildi tūlīt.

lindacentrs 30. marts 2020 10:40

Visa veida Lida tievēšanas līdzekļi,
Lida Kapsulas

Claudia.Klein 27. februāris 2020 18:25

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

isabella 31. janvāris 2018 07:32

pateicoties kļūdai ieguvu skaistu rakstu bez bildēm, kuru nevaru ne rediģēt, ne izdzēst, gribētos zināt, kad ieviesīs šādas funkcijas, jo tomēr autore esmu es un man ir tiesības mainīt savus rakstus vai pat dzēst tos???????????????????????????

mazaa raganina 2. oktobris 2013 11:09

Šī pamācība jau nto reizi izstudēta, bet tāpat nekas nenotiek.

driafre 1. oktobris 2013 15:08

kā izdzēst forumā ielikto tēmu, nevaru atrast

lotte 29. augusts 2013 07:18

Kā jau apzinīgs cilvēks, vēlējos izlasīt lietošanas noteikumus - bet iemeta mājaslapā lietuviešu valodā :) Tā arī noteikumus nezināšu :)

avokado 30. jūlijs 2013 14:45

Jā,jaunajā versijā man bija grūti pievienot rakstus. Bet ja piešaujas,tad problēmu nav. Patīk tas,ka raksti parādās uzreiz nevis kā iepriekšējā versijā,ka jāgaida nākamā diena. Tas ir liels pluss.