PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 20. janvāris 2015 00:00
22744
Tātad pats pirmais solis ir ielogoties mājas lapā. Tam Tev būs nepieciešams reģistrēts e-pasts un parole, kas jāievada augstāk minētajos lodziņos.
Uzspiežot uz profila, redzēsi visas iespējas, kas pieejamas profilā: - Pievienot rakstu - Tavi pievienotie raksti - Tavi pievienotie fotoblogi - Tavi pievienotie video - Tavas grāmatzīmes - Mainīt datus - Labot bildi - Mainīt paroli
Tālāk nāksies izvēlēties, ko vēlies pievienot: - Rakstu- vairāk informācijas, mazāk bilžu - Foto (agrāk Fotoblogi)- vairāk bilžu ar mazāk tekstu (aprakstam pie katras bildes līdz 140 vārdiem vai 850 rakstu zīmēm) - Video- Tev ir video embed kods - Foruma ierakstu- vēlies ierosināt jaunu diskusijas tematu tieši forumā. Kad esi izlēmusi,kas būs galvenais šajā rakstā, spied uz tā.
Nākamais solis ir izvēlēties rubriku, zem kuras būs raksts.
Tālāk parādīsies saraksts ar atslēgas vārdiem jeb tagiem,kas zināmā veidā būs kā apakšrubika zem izvēlētās rubrikas. Ja ir ierosinājumi vai vēlmes pēc citiem tagiem/atslēgas vārdiem, rubrikām,rakstiet uz redakcija@sieviesuklubs.lv izveidosim!
Kad esi pievienojusi visu rakstu,ko esi vēlējusies pateikt un pievienojusies vāka foto, spied podziņu saglabāt!
Šādi izskatīsies fotobloga pievienošana- īss ievadiņš, bilžu pievienošana un komentāru ielādēšana. Kad viss ir gatavs, spied Saglabāt! Atceries, ka teksts pie katras bildes var saturēt līdz 140 vārdiem vai 850 rakstu zīmēm!
Svarīgākais pievienojot video, ievietot embed kodu vai iekopēt youtube.com linku.

Liels prieks, ka www.sieviesuklubs.lv ikdienas redzam arvien jaunas sejas! Ieskaties fotoblogā, kā pievienot rakstu/fotoblogu vai video Sieviešu Kluba mājas lapā, lai vari kļūt par aktīvu portāla lietotāju!

Sieviešu Kluba mājaslapas lietošanas noteikumi

Sieviešu Kluba tīmekļa vietnei ir jauni lietošanas noteikumi, kurus aicinām izlasīt!

Gaidām Jūsu atsauksmes, ierosinājumus uz redakcija@sieviesuklubs.lv!

Uz tikšanos Sieviešu Klubā virtuāli vai dzīvē!

Sieviešu Klubs

*Atceries, ka fotoblogos teksts pie katras bildes var saturēt līdz 140 vārdiem vai 850 rakstu zīmēm!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lindacentrs 30. marts 2020 10:40

Visa veida Lida tievēšanas līdzekļi,
Lida Kapsulas

Claudia.Klein 27. februāris 2020 18:25

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

isabella 31. janvāris 2018 07:32

pateicoties kļūdai ieguvu skaistu rakstu bez bildēm, kuru nevaru ne rediģēt, ne izdzēst, gribētos zināt, kad ieviesīs šādas funkcijas, jo tomēr autore esmu es un man ir tiesības mainīt savus rakstus vai pat dzēst tos???????????????????????????

mazaa raganina 2. oktobris 2013 11:09

Šī pamācība jau nto reizi izstudēta, bet tāpat nekas nenotiek.

driafre 1. oktobris 2013 15:08

kā izdzēst forumā ielikto tēmu, nevaru atrast

lotte 29. augusts 2013 07:18

Kā jau apzinīgs cilvēks, vēlējos izlasīt lietošanas noteikumus - bet iemeta mājaslapā lietuviešu valodā :) Tā arī noteikumus nezināšu :)

avokado 30. jūlijs 2013 14:45

Jā,jaunajā versijā man bija grūti pievienot rakstus. Bet ja piešaujas,tad problēmu nav. Patīk tas,ka raksti parādās uzreiz nevis kā iepriekšējā versijā,ka jāgaida nākamā diena. Tas ir liels pluss.