Paldies jums no mums!

Autors: , 2012. gada 5. oktobris, 12:40:00
Paldies jums no mums!

Sākoties jaunajai rudens sezonai aizsākam jaunu tradīciju – turpmāk aktīvās blogeres apbalvosim piektdienās. Tā teikt, noslēgsim aktīvo darba nedēļu uz pozitīvas nots!

Pēdējās nedēļās Sieviešu kluba recepšu krājumu vācelīti aktīvi ir papildinājusi tashinka. Par to sakām viņai paldies un dāvinām Essex Plus krēmu, kas baro, nomierina un ilgstoši mitrina ādu.

Tāpat Essex Plus krēmu dāvinām gucci123 par diskusiju rosinošiem blogiem Un tā es atkal kļuvu par sievieti... un Siseņu uzlidojums jeb kolēģi nāk!

Paldies sakām arī vienai no mūsu ārzemju blogerēm – karakedi. Par ieskatu Vācijas tradicionālajos svētkos Oktoberfest, dāvinām Hematogen batoniņu komplektu.

Savukārt par aktīvu rakstu un blogu komentēšanu paldies sakām Sieviešu Kluba aktīvistei pecei. Arī viņai tiek Hematogen batoniņu komplekts. Apsveicam!

Pēc savām dāvaniņām nāciet jebkuru darba dienu no 12:00 līdz 18:00 Sieviešu Kluba telpās Vīlandes ielā 1 (ieeja no Elizabetes ielas), 2.stāvā pa labi, spiežot lejā pie durvīm pogu - Māmiņu Klubs/Sieviešu Klubs 2.stāvs!

 Turpiniet blogot arī turpmāk!

Tavs Sieviešu Klubs