Paldies jums no mums!

5. oktobris 2012 12:40
455

Sākoties jaunajai rudens sezonai aizsākam jaunu tradīciju – turpmāk aktīvās blogeres apbalvosim piektdienās. Tā teikt, noslēgsim aktīvo darba nedēļu uz pozitīvas nots!

Pēdējās nedēļās Sieviešu kluba recepšu krājumu vācelīti aktīvi ir papildinājusi tashinka. Par to sakām viņai paldies un dāvinām Essex Plus krēmu, kas baro, nomierina un ilgstoši mitrina ādu.

Tāpat Essex Plus krēmu dāvinām gucci123 par diskusiju rosinošiem blogiem Un tā es atkal kļuvu par sievieti... un Siseņu uzlidojums jeb kolēģi nāk!

Paldies sakām arī vienai no mūsu ārzemju blogerēm – karakedi. Par ieskatu Vācijas tradicionālajos svētkos Oktoberfest, dāvinām Hematogen batoniņu komplektu.

Savukārt par aktīvu rakstu un blogu komentēšanu paldies sakām Sieviešu Kluba aktīvistei pecei. Arī viņai tiek Hematogen batoniņu komplekts. Apsveicam!

Pēc savām dāvaniņām nāciet jebkuru darba dienu no 12:00 līdz 18:00 Sieviešu Kluba telpās Vīlandes ielā 1 (ieeja no Elizabetes ielas), 2.stāvā pa labi, spiežot lejā pie durvīm pogu - Māmiņu Klubs/Sieviešu Klubs 2.stāvs!

 Turpiniet blogot arī turpmāk!

Tavs Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
gucci123 5. oktobris 2012 13:50

Liels paldies un prieks rakstīt:)

taschinka 5. oktobris 2012 13:22

Paldies!

pece 5. oktobris 2012 12:47

Paldies! (F)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam