Otrdienas sarunas...

Linduchy
Linduchy 3. jūnijs 2014 08:09
6364

Labs rīts!

Šodien ir tā diena, kad labprātāk izbrauktu pārdesmit kilometrus ar ričuku (pa mežiņu, gar jūru, pa pļavām, pakalniem un lejām), nevis sēdētu mājās - pie PC ar veselu kaudzi nepabeigtu darbu...

Ja Tev šodien iedotu brīvdienu, ko darītu TU? :)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 3. jūnijs 2014 19:29

Man laikam neviens neko nedāvina... jo gaļasmašīnas utt, neatceros :D

Linduchy 3. jūnijs 2014 16:54 Noelle

Jomajo...lasu to saraksti, ko iekope'ji par dāvanām, līka...
''man kaut kā nav gadījies, bet mammas draudzenei vēl aiz vien ir trauma, pēc tā, kad viņai uz 15 gadu jubileju gaļmašīnu uzdāvināja :D nu jā, māsīcai mūsu tante pāri visam svētku galdam dāvināja paketes, tad vēl 11 gados seksīgu apakšveļu, pantalonus kafeinīcā :D vispār māsicai vienmēr bija paveicies''
ROFLROFLROFL

vecsprofils 3. jūnijs 2014 16:48 makvins

(hi)

Noelle 3. jūnijs 2014 16:46 Catwoman

Ahahhaaa!!! ROFL

Linduchy 3. jūnijs 2014 16:45 makvins

(hi) laimīgi pie doka ;)

mazaa raganina 3. jūnijs 2014 16:44

Attā!!!!(hi)

Linduchy 3. jūnijs 2014 16:43

:D Tāda vilšanās

vecsprofils 3. jūnijs 2014 16:39 Noelle

(Y)
Īstenībā tagad pat vieglāk izdomāt, kā un ko davināt, kā saiņot, jo Internetā ir tik daudz ideju un domu, paraugu kā saiņo, kā pārsteigt :)

Linduchy 3. jūnijs 2014 16:38 Noelle

OMG, Skarbi :D

Noelle 3. jūnijs 2014 16:36

Es atcerējos vienu no savdabīgākajām saņemtajām dāvanām, kas vienkārši perfekti iederājās attiecīgajā situācijā :)
Man dz.d. ir vasarā, pēc Jāņiem. Tad nu, ja kāds atceras, ka man tā ir, es JAU esmu priecīga. Tad nu vienu gadu, atgriežoties no vairāku dienu pārgājiena (ar teltīm, salīšanu, izsalkumu un visām citām ekstrām), man zvana tobrīd ex-draugs un jautā, vai varam satikties, jo viņam esot priekš manis dzimšanas dienas dāvaniņa. Sarunājām, ka viņš būs pie manis noteiktā laikā. Atgriežos mājās, bet ledusskapis tukšs, ēst gribās NENORMĀLI. Pēkšņi zvans pie durvīm, bet tur viņš. Ar puķītēm un čipšu paku. Es sajūsmā - varēšu kaut ko ātri apēst. Taisu vaļā, bet paka aizlīmēta un pilna ar mazām papīra lapiņām uz kurām sarakstīti novēlējumi. Pašā dziļumā - atslēgu piekariņš :) Biju patīkami pārsteigta par dāvanu un izdomu (nu, piekariņš patika), bet reāli vīlusies, jo sapratu, ka ēst joprojām nav ko :D

mazaa raganina 3. jūnijs 2014 16:36

Darba diena jau būs izskanējusi, brauksim ar sīci pie dakteres.

mazaa raganina 3. jūnijs 2014 16:35 Shalako

Tieši tāpēc es šo dz. dienu atcerēšos vienmēr,jo tā sirsnība un neviltots satikšanās prieks bija labākā dāvana!
Es arī esmu dāvinājusi savus ievārījumus un salātiņu burciņas, pati arī neatteiktos no tādām gardām dāvaniņām.

vecsprofils 3. jūnijs 2014 16:31

,,,

vecsprofils 3. jūnijs 2014 16:31 Catwoman

Skaisti!
Man arī svečturi patīk, tikai arī ne jebkuri, bet šādi. Šis bija īrētā dzīvoklī un pati arī līdzīgu atradu vienā antikvariāta veikaliņā.

Noelle 3. jūnijs 2014 16:30 Catwoman

Nudien! :)

Noelle 3. jūnijs 2014 16:29 makvins

Jā, šeit Tu pateici gluži manas domas - vissvarīgākais jau ir pati ierašanās. Man ir bijušas situācijas, kad pašai nav naudas, lai nopirktu dāvanu. Nu tiešām - NAV. Bet esmu izgājusi no situācijas pagatavojot kaut ko pati (vai nu kādu gardumu, vai vienkārši "smuki iesaiņotu novēlējumu";) :) Betm, ja cilvēks mani ir aicinājis ciemos, jūtos nepieklājīgi atsakot :)

Linduchy 3. jūnijs 2014 16:29 Noelle

Re, es vēl protu pārsteigt :D

vecsprofils 3. jūnijs 2014 16:28 makvins

(Y) Tieši tā.
Pagājušā vasarā arī novēroju līdzīgu situāciju. Zviedru valodas kursabiedrenei uz Dzimšanas dienu uzdāvināju grāmatiņu ar citātiem par draudzību, vaka iekšpusē pacentos un pati spāņu valodā (viņa spāniete) ierakstīju citātu un novēlējumu, skaisti to noformējot, turpretī cita meitene uzdāvināja pirms 5min iegādātu kūkas gabaliņu kafejnīcā...
Lieki teikt, ka spāniete bija ļoti aizkustināta un man ir patīkami, ka uzdavināju kaut ko tādu, kas viņai paliks atmiņā, lai arī iespējams vairs ceļi nesastapsies :)

Noelle 3. jūnijs 2014 16:28 Catwoman

Oho - es tādu lietu nekad neiedomātos Tev dāvināt! :D

Linduchy 3. jūnijs 2014 16:25

Vispār es gribētu svečturi - tādu pamatīgu keramikas svečturi - tas laikam ir tas priekšmets, kam man žēl naudu tērēt, bet, ja kāds uzdāvinātu, es būtu starā :D

mazaa raganina 3. jūnijs 2014 16:24 Shalako

Es esmu sapratusi,ka tas ir tomēr attieksmes jautājums. Var uzdāvināt kaut nieciņu, bet attiecīgi to pasniedzo,lai jūt,ka dāvinātājam ir svarīgi. Es to pārliecinājos savā dz.d., kad mana tuvākā draudzene(kā es domāju) man pat šokolādi neuzdāvināja, ciemos neatnāca un vispār izlikās par beigtu,bet atbrauca man ciemos citas manas draudzenītes ar gardumiem un savu sirdssiltumu parādīja,ka esmu viņām svarīga.

Noelle 3. jūnijs 2014 16:24 Shalako

Man laikam nostrādā tas, ka man nepatīk kaut ko mest laukā, bet nelietderīgi šķiet arī glabāt.Kā arī tas, ka es apzināti zivairos no visādām "lietām-putekļu krājējām" un tad man parasti šķiet, ka, ja cilvēks izvēlējies ko tādu uzdāvināt, tad viņš pat nav papūlējies atcerēties, kāda ir mana attieksme pret to. :)
Bet par šampūniem, dušas želejām, eļļām, skrubjiem u.tml. lietiņām es gan nepārdzīvotu - man pašai mājās ir lieli krājumi un es to visu tiešām lietoju - gan jau izlietotu :)

vecsprofils 3. jūnijs 2014 16:20

Man šķiet, ka mazāk jāpievērš tam visam uzmanība, ja vien, protams, nepārsteidz ar kaut ko pavisam nevietā, tad nu... Schauma šampūni vienmēr noder (pati vainīga, ka deguns mākoņos un domā, ka šie visi ir s***), netīkamos svečturus var kādam atdot (ja vajag), var vienkārši izmest, ja pavisam traucē...
Nezinu, es laikam neesmu tik ciniska, lai vērtētu to, cik dārgu/lētu dāvanu man dāvina.
Precīzas, sirds dāvanas sagaidu tikai no saviem tuvākajiem, par pārejiem tā ir tīri pateicības lieta. Uzdāvina kaut ko foršu - liels paldies, uzdavina svečturi - paldies un viss.

Linduchy 3. jūnijs 2014 16:15 makvins

ak, jē...Borjomi un salvetes...es gar zemi :D :D :D

vecsprofils 3. jūnijs 2014 16:08 Noelle

(Y) palasīšu :D

1 2 3 4 ... 7