Numerologi: Februārī lūgšanām ir īpašs spēks!

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 4. februāris 2012 07:53
505

Kundalini jogai ir attīstīta numeroloģijas sadaļa, kas vēstī par īpašām dienām, likumsakarībām un ietekmēm.

 

Šis februāris ir ne tikai sveču mēnesis, bet arī lūgšanu laiks - izrādās, īpaši palaižot tās no savas sirds, pie Radītāja, tām ir lielākas iespējas realizēties. Visspēcīgākās esot tieši sieviešu un māšu lūgšanas.

 

Bet tagad, par numeroloģijas prognozi februārim, ko vēstī Kundalini jogas apvienības 3ho.org blogā, skolotāja Nam Kari Kaur Khalsa:

 

- februārī mūs sagaida emocionāli satricinājumi - nāksies saskarties ar tādām emocijām, kas spēs izmainīt dzīvi;

 

- var būt vēlme pēc kontaktiem, komunikācijas ar daudziem cilvēkiem un plašu loku, bet tajā pašā laikā arī bailes, kā no šīm intensīvajām attiecībām pēc tam atpūsties, atkopties?

 

- var pavērties un nodibināties tādas attiecības, par kurām agrāk pat iedomāties nevarējām.

 

- februāris ir visīstākais kontaktu mēnesis! Var veikties arī mīlestībā - pēkšņi tiešām satiec Liktenīgo, lai gan grūti noticēt, ka tas patiešām ir beidzot noticis;

 

- laiks būs ļoti intensīvs. Jauni darbi, darīšanas, jaunas lietas - grūti būs saglabāt vēsu prātu. Pavērsies arī citas robežas un iespējas. Tas liks mesties arī ekstrēmos piedzīvojumos, kļūt pārgalvīgiem, piemēram, slēpojot vai nodarbojoties ar kādu sportu. Robežu sajūta būs izzudusi. Īpaši grūts Jaunais Laikmets un arī šis laiks ir bērniem, jo viņiem šīs robežas ir nepieciešamas, bet laiks to nepiedāvā, it kā nojauc. Tieši tādēļ bērni ir ar tik daudz un nopietnām uzvedības problēmām.

 

- 5., 14.,23. un 29.februārī jābūt ļoti uzmanīgam - traumatiskas un bīstamas dienas!

 

Lai koncentrētos sevī un nomierinātos, ļoti labi palīdz lūgšanas un mantras. Kundalini jogā ir viena ļoti skaista mantra-lūgšana Guru, Guru, Wahe Guru, Guru Ram Das Guru.

 

Paklausies šo mantru un iedomājies lūgšanu no sirds - tā ar šīs mantras palīdzību Tavā sirdī tiks iepakota skaistā aploksnē un caur Skolotājiem nodota tālāk Radītājam. Tu var šo mantru klausīties, dziedāt līdzi, bet pats svarīgākais - padomā un aizlūdz par kādu sev tuvu un mīļu cilvēku, vai kādu savu sirdī lolotu, gaišu nākotnes vēlmi - pasargāt sevi no negativitātes. Tieši mutuļojošais februāris var nest ilgi gaidīto piepildījumu!

 

Kundalini jogu apgūstu "Miervidos", ŠEIT>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
esmeita 5. februāris 2012 12:10

Jā, arī tas man ir saprotami un pieņemami.

sandijasieviesuklubs 5. februāris 2012 11:15

Jogā, kuru cenšos praktizēt, gandrīz vienīgā lūgšana ir kontakts ar savu Augstāko, patieso ES (Y) (Y)

esmeita 5. februāris 2012 10:52

Jau pirms kāda laika izlasīju, ka dots tiek tiem, kuri dara un dara pareizi nevis lūdz.
Līdz ar to man ļoti "neiet kopā" jebkas, kas saistīts ar jogu un lūgšanām.
Lūgšana un akla paļaušanās uz Dievu kaut kā vairāk kristiešus raksturo, bet cik man zināms jogi ir vairāk rīcības cilvēki nevis lūdzēji.
Ja jogiem ir "lūgšanas", tad tās ir nesavtīgas. Kaut gan es personiski neuzskatu, ka mantras ir lūgšanas, bet gan drīzāk noskaņošanās uz konkrētām vibrācijām.

bizite 4. februāris 2012 11:21

Paldies Sandija par šo jauko stāstiņu. Mantra ir vienkārši pasakaina. Šīs skolotājas skanīgās mantras dvēseli paceļ augstu, augstu. Jaukas brīvdienas! :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā