Nu ko, klubiņu saimnieces, tiekamies šodien ballītē SK?

Autors: sandijasieviesuklubs, 2011. gada 19. augusts, 08:54:00
Nu ko, klubiņu saimnieces, tiekamies šodien ballītē SK?

Mīļās māsas!:)

 

Šovakar tiekamies SK un jautru pasēdēšanu? O jā, jo vasara straujiem soļiem tuvojas beigām un pie durvīm klauvē ražīgais, krāsainais rudens! Kā es mīlu šo gadalaiku! Tas ir radošuma un iedvesmas laiks vismaz man un es ticu - arī jums, jo tik čaklas dāmas kā jūs ar uguni jāmeklē.

{smallpic:1}

Iedomājieties - bez bērnu auklēšanas, simts darbu darīšanas, pasaules lāpīšanas jūs vēl esat atradušas laiku vadīt kaut kādus mistiskus "klubiņus" Sieviešu Klubā! Nu kur jums tas laiks rodas? Bet var var...ja grib, tad visu var, tāpēc SK šovakar notiek svinēšana tieši klubiņu saimniecītēm. Nāciet visas droši  - sapazīsmies tuvāk, papļāpāsim no sirds un radīsim iedvesmu tālākām darbībām.

 

Par cienastu

Es te lasīju,ka daža laba godājama kluba vadītāja nobijusies, ka nespēs sagādāt pašgatavotus kulinārijas šedevrus, tāpēc nenākšot...nu zini! Vai tad sievietes būtība nav radošums?:) Vai tad tirgū gardi nesmaržo augļi vai veikalu plauktos kārdinošas negrozās šokolādes konfektes?:) Nu nav jau tā, ka ar širci jāstāv pie plīts un jāmēģina mūs pārsteigt ar izcilām kabaču pankūkām vai sēņu karbonādēm! Ne jau uz ēšanu mēs tā esam sataisījušās, bet gan uz sirsnīgu atkal tikšanos... Tāpēc vienkārši, mīļās, nāciet un paķeriet ko gardu arī tāpat pa ceļam.  Kas pašām tīk.

 

Es tik zinu, ka Sieviešu Kluba bitītes cepšot vafeles -mmmm, bērnības garša garantēta!

Personīgi es ieradīšos ar dzirkstošo - nu nav man šodien laika gastronomiskajiem brīnumiem,bet es gribu, lai mums raisītos mēles!

 

Ja kāda lasa šo rakstu un nesaprot, par ko es te runāju, tad atgādināšu:

 

- Sieviesuklubs.lv portālā ikviena lasītāja/rakstītāja var atvērt savu blogu "klubiņu" un rakstīt regulāri par to, kas pašai interesē visvairāk. Tā teikt, atvērt savu Klubu mūsu lielajā Sieviešu Klubā. To var izdarīt, lūk, šādi>>

- Klubiņu saimnieces regulāri tiksies dažādos interesantos Kluba pasākumos, kā, piemēram, šovakar tematiskajā hepeningā "Gandrīz ideālas vakariņas"

- Katra Kluba saimniecīte tiek pie jaukām balviņām par savu blogošanu no Kluba sponsoriem!

 

Vai nav jauki, ka SK var kļūt par labu hobiju un iedvesmot attīstīt katras sievietes īpašās intereses? Jā, jā un jā!

 

Uz tikšanos, jaukās,jau  šovakar!

 

Adrese: Sieviešu Klubs, Rīgā, Vīlandes ielā 1

Tālr: 67350750

Ieeja: ar ielūgumiem

 

 

 

Sandija, SK