Novērs savas grima kļūdas!

Autors: kintijasieviesuklubslv, 2012. gada 7. janvāris, 00:00:01
Novērs savas grima kļūdas!

Vai zini, kas ir tipiskākā kļūda, kuru pieļaujam krāsojoties? Ādai nepiemērots tonālais krēms un lūpu kontūra, kas nav pieskaņota tevis izvēlētajai lūpukrāsai! 


 

 

Lai izveidotu ideālu grimu, pirmais un svarīgākais solis – izvēlēties savai ādai ideāli pieskaņotu tonālo krēmu. Lai pirms iegādāšanās, pārbaudītu, vai esi izvēlējusies atbilstošāko toni, to jau veikalā uzklāj uz sejas (nelielā laukumiņā) un izej uz ielas, aplūko sevi dabīgās dienas gaismā. Ja atšķirību lielu nemani, tonālais tev ir piemērots.

 

Uzmanies ar pārāk daudz izplūkātām uzacīm! Daudzas sievietes pašas sev veido uzacu formu, bet ar raustīšanu pārāk ļoti aizraujas. Lai uzacu plūkāšana izdotos, pati saviem spēkiem ļoti kardināli dabīgo uzacu formu tomēr nemaini. Tik atbildīgu darbu uztici speciālistam, bet pēc tam jau pati varēsi tās raustīt, ievērojot speciālista veidoto uzacu pamatni. Ja nu tomēr pašai sanācis par daudz izraustīt uzacis, izmanto tumšo acu zīmuli (vai ēnas), kas pieskaņotas tavai uzacu krāsai.

 

Ja izmanto lūpu zīmuli, tam ideāli jāsakrīt ar tavu lūpukrāsu. Vispirms ar lūpu zīmuli veido lūpu kontūru (apvelc un tad līniju iztušē, lūpas ar zīmuli iekrāsojot arī nedaudz lūpu viducī) un tikai tad klāj lūpukrāsu. Pārpalikumu noņem ar salveti. Ja zem lūpukrāsas būsi izmantojusi lūpu zīmuli, tad krāsa būs noturīgāka un pat pēc vakariņām uz tavām lūpām būs palikusi skaistā krāsa.

 

Lai arī acu ēnojums izdotos perfekts, it sevišķi, ja lieto tumšas ēnas, vispirms uz vaigu kauliem uzber pabiezu kārtu birstošā (caurspīdīgā) pūdera. Ja no tumšajām ēnām kritīs kāda ēnu palieka, tad tā uzbirs uz pūdera, nevis tonālā kārtas, šādi grims neizsmērēsies un izskatīsies skaisti.

 

Tāpat ievēro ieteikumu, pirms klāt uz sejas tonālo, bagātīgi samitrini ādu. Jo āda būs mitrāka, jo grims labāk turēsies. Ja ziemā lieto biezāku un sedzošāku tonālo krēmu, to jau plaukstā vari sajaukt ar dienas mitrinošo krēmu. Šādi sedzošo tonālo krēmu būs vieglāk uzklāt uz ādas.

 

Lai precīzāk apskatītu, kā pareizi veidot ikdienas grimu, noskaties Sieviešu Kluba DVD Esi skaista ikdienā. Disku vari iegādāties Sieviešu Kluba redakcijā, Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas)! 

 

Vai arī iegādājies Sieviešu Kluba skaistuma DVD šeit>>

 

 

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādi ir tavi paņēmieni ikdienas grima veidošanā?