Novērs savas grima kļūdas!

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 7. janvāris 2012 00:00
579

Vai zini, kas ir tipiskākā kļūda, kuru pieļaujam krāsojoties? Ādai nepiemērots tonālais krēms un lūpu kontūra, kas nav pieskaņota tevis izvēlētajai lūpukrāsai! 


 

 

Lai izveidotu ideālu grimu, pirmais un svarīgākais solis – izvēlēties savai ādai ideāli pieskaņotu tonālo krēmu. Lai pirms iegādāšanās, pārbaudītu, vai esi izvēlējusies atbilstošāko toni, to jau veikalā uzklāj uz sejas (nelielā laukumiņā) un izej uz ielas, aplūko sevi dabīgās dienas gaismā. Ja atšķirību lielu nemani, tonālais tev ir piemērots.

 

Uzmanies ar pārāk daudz izplūkātām uzacīm! Daudzas sievietes pašas sev veido uzacu formu, bet ar raustīšanu pārāk ļoti aizraujas. Lai uzacu plūkāšana izdotos, pati saviem spēkiem ļoti kardināli dabīgo uzacu formu tomēr nemaini. Tik atbildīgu darbu uztici speciālistam, bet pēc tam jau pati varēsi tās raustīt, ievērojot speciālista veidoto uzacu pamatni. Ja nu tomēr pašai sanācis par daudz izraustīt uzacis, izmanto tumšo acu zīmuli (vai ēnas), kas pieskaņotas tavai uzacu krāsai.

 

Ja izmanto lūpu zīmuli, tam ideāli jāsakrīt ar tavu lūpukrāsu. Vispirms ar lūpu zīmuli veido lūpu kontūru (apvelc un tad līniju iztušē, lūpas ar zīmuli iekrāsojot arī nedaudz lūpu viducī) un tikai tad klāj lūpukrāsu. Pārpalikumu noņem ar salveti. Ja zem lūpukrāsas būsi izmantojusi lūpu zīmuli, tad krāsa būs noturīgāka un pat pēc vakariņām uz tavām lūpām būs palikusi skaistā krāsa.

 

Lai arī acu ēnojums izdotos perfekts, it sevišķi, ja lieto tumšas ēnas, vispirms uz vaigu kauliem uzber pabiezu kārtu birstošā (caurspīdīgā) pūdera. Ja no tumšajām ēnām kritīs kāda ēnu palieka, tad tā uzbirs uz pūdera, nevis tonālā kārtas, šādi grims neizsmērēsies un izskatīsies skaisti.

 

Tāpat ievēro ieteikumu, pirms klāt uz sejas tonālo, bagātīgi samitrini ādu. Jo āda būs mitrāka, jo grims labāk turēsies. Ja ziemā lieto biezāku un sedzošāku tonālo krēmu, to jau plaukstā vari sajaukt ar dienas mitrinošo krēmu. Šādi sedzošo tonālo krēmu būs vieglāk uzklāt uz ādas.

 

Lai precīzāk apskatītu, kā pareizi veidot ikdienas grimu, noskaties Sieviešu Kluba DVD Esi skaista ikdienā. Disku vari iegādāties Sieviešu Kluba redakcijā, Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas)! 

 

Vai arī iegādājies Sieviešu Kluba skaistuma DVD šeit>>

 

 

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādi ir tavi paņēmieni ikdienas grima veidošanā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
bucha152 31. janvāris 2011 11:15

Es arī uzskatu, ka ikdienas grimmam nekas vairāk par skropstu tušu un lūpu balzamu(reizēm tonālo krēmu) nav nepieciešams. Arī izejot neizvēlos pārāk spilgtu grimmu!

svente 19. janvāris 2011 14:34

Es parasti ar apbrīnu vēroju tās vecās tantītes (ap 70), kuras vēl mēģina ieturēt stilu. Moderni ģērbties un krāsojas. Kad uz viņam paskatās, tad var redzēt, ka dažai labai roka ir ļoti stipri trīcējusi. Jo ar krāsu trāpījusi visur, tikai ne tur kur vajag. Skats pa rubli. Un kādu skatu vērš uz jaunām, tiešām glīti krāsotām meitenēm ! To nevar izstāstīt, tas ir jāredz. Un smaržas arī parasti nežēlo.
Par uzacu formu. Es no sākuma biju frizētavā. Tur man uztaisīja pārāk plānas. Ataudzēju nedaudz, un pēc tam piekoriģēju pa savam. Tagad regulāri uzmanu.

inny 11. janvāris 2011 01:33

Uzacis un skropstas pati krāsoju ar ķīmisko krāsu, neko citu ikdienā nelietoju. Izejot no mājām - tonālais un nedaudz uzacu zīmuļa.

smukaa 4. janvāris 2011 18:33

Man jau "patiik" taas noskuutaas uzacis:D Un,kad uzvelk melnu uzacu liiniju no virsdegunes liidz deninjiem:D
Jaa,taas apvilktaas luupas arii labaas:D
Man arii ikdienaa tikai tusha un hig.luupu kraasa..ja kaada sarkana pumpa uzmetusies,tad nedaudz tonaalaa..

4. janvāris 2011 16:58

Jana, šad tad vēl uz ielas var vēl redzēt sievietes ar izteikti brūnu lūpu līniju un nekrāsotām lūpām! Skats pa rubli :D

jana 4. janvāris 2011 15:53

Pilnīgi piekrītu, joprojām ar šausmām atceros to periodu, kad modē bija kontrastējošas krāsas lūpu kontūra.....Brrr
Ikdienas grimam tikai tuša, nu labi, reizēm vēl tonālais un vaigu tonis, uzskatu ikdienai neko vairāk nevajag.