Novembris, kas izbrīvē vietu

thezeezee
thezeezee 9. decembris 2016 16:48
1525

Decembris jau uzņēmis savus apgriezienus, kad mēģinu atcerēties novembra notikumus. Cik labi mūsdienās atcerēties lietas palīdz mobilie telefoni, jo vien pietiek pāršķirstīt galerijas attēlus, lai atsauktu atmiņā dažādus notikumus.

Šajā mēnesī noteikti uzsvars ir uz dabu. Vienā brīdī tā pārsteidz mūs ar sniegu, kas uzkritis uz nenokritušām dzeltenām lapām koku zaros, bet otrā brīdī jau atkal viss nokusis, un vēl pēc brīža jau atkal biezi sniegi. Lai vai ar ko daba mūs pārsteigtu, bet es tiešām priecājos par noslēpumainiem, miglā tītiem rītiem un sniegpilnām un gaišām dienām. Dabas skaistumu var pamanīt arī pilsētā, tikai jāprot to ieraudzīt.

20161209164011-59504.jpg

20161209164209-81416.jpg

Jāatzīst, ka baudīt dabas skaistumu pārsvarā sanāca pārvietojoties no un uz darbu, jo darbu novembrī netrūka. Darāmā bija daudz un vajadzēja pabeigt visu iesākto, jo kā jau rakstīju iepriekš – novembrī beidzās vienas darba attiecības, lai dotu vietu jaunām jau decembrī.

Ja runājam par beigām, tad novembris skaidri iezīmējas dažādu nobeigumu un finiša taisnes sasniegumu ziņā. Proti, beidzās vēl kādas attiecības, taču ar to nebija gana un beidzās arī manas deju nodarbības un arī gleznošanas kursiem pienāca gals. Vai nav trakums? Cik daudz tad galu galā viens cilvēks tik īsā laikā var paspēt aptvert un izturēt? Lai nu kā, ilgi nebēdāju, jo kaut kā viena beigas ir kaut kā cita sākums. Un nekas jauns jau nevar ienākt, ja nav izbrīvēta vieta, vai ne tā?

Pārmaiņu procesā, kad arī bažas un nedrošība ienāk zemapziņā, noteikti noder pozitīvas emocijas, tāpēc tādas devos meklēt uz skaisto Liepāju. Kolosāls divu dienu izbrauciens pilsētniecēm izvēdināt galvu piejūras vējos un uzņemt pozitīvas emcijas nākamajām nedēļām, izstaigājot pilsētas ielas, pavakariņojot restorānā un izbaudot skaistas viesnīcas piedāvātās ekstras. Dažreiz taču sevi jāpalutina!

20161209164046-20660.jpg

Kultūras pasākumu apmeklēšana arī ir viena no sevis lutināšanas nodarbēm, jo piepildītas tiek garīgās enerģijas baterijas, taču jāatzīst manis izvēlētā klasika UGUNS UN NAKTS bija diezgan nomācoša. Teiksiet, ka tas nav nekāds pārsteigums? Protams, kurš gan nav lasījis šo slaveno lugu, taču jāatzīst nedaudz bija aizmirsies tās saturs. Lai vai kā sanāca šo izrādi skatīties tieši pāris dienu pirms Lāčplēša dienas, tā ka sanāca diezgan patriotiski un Gunas Zariņas tēlojums bija vienkārši izcils. Man tik ļoti patika šīs Spīdolas tēls un atveidojums, ka man būtu gribējies nedaudz piekoriģēt beigas :D.

20161209164809-95924.jpg

Patriotiskais mēnesis turpinājās ar ikgadējo, obligāto svecīšu nolikšanas pasākumu krastmalā un šoreiz tas viss notika skaistās un diezgan dziļās sniega kupenās. Netipiski un tāpēc tik skaisti! Protams, nu jau 18.novembris arī nav iedomājams bez Staro Rīga pasākumiem, kā arī dažādiem koncertiem. Šoreiz apmeklēju Ziemeļblāzmas svētku koncertu, kurā skaisti spēlēja Kaspars Zemītis, netradicionāli svētku noskaņām dziedāja Aija Andrejeva un burvīgu dzeju lasīja Rēzija Kalniņa. Svētki izdevušies!

20161209164059-38500.jpg

Droši vien vari iedomāties, kas notiek pēc lieliem svētkiem un lielas ēšanas. Ojā! Tu nostājies uz svariem un šķiet, ka tie salūzuši vai nojūgušies :)! Lai arī tik traki nebija, bet atsāku savas gaitas uz sporta zāli, kurp dodos nedēļā reizes trīs vai četras, jo tās svētku kūkas taču kaut kā jāizdzen no vēdera un gurnu rajona. Turklāt tik forši pēc stresa pilnas darba dienas izsvīst visus dienas trakumus sporta zālē, un pēc tam ieiet pirtiņā. Es laikam to saucu par savu idilli. Un atceries, tur bija arī kaut kas par laimes hormoniem, kas izdalās sportojot, tāpēc šis bija mans must-have novembrī, kad bija daudz arī skumju emociju, kuras vajadzēja kompensēt ar kaut ko pozitīvu.

Un pašām beigām saldais ēdiens! Sapratu, ka pēc visa trakā novembra man vajag skaistas emocijas un daudz prieka. Es pazīstu sevi un zinu, ka šādas emocijas 100% nodrošina ceļošana, tāpēc daudz nedomāju, atradu sabiedroto un iegādāju biļetes uz ROMU!!! Jā, uz vienu no pilsētām, ko jau vairākus gadus esmu gribējusi apskatīt, bet nekādi nesanāca turp aizbraukt. Un Roma bija prīmā J! Pirmo reizi mūžā braucu ar ātrvilcienu, kas traucas dienvidu virzienā 300km/ h. Ēdu daudz gelato (jeb super garda saldējuma), pastu un picas. Nenormāli daudz staigāju. Var teikt, ka visu Romas centru izstaigājām ar kājām, katru dienu veltot citam virzienam. Apbrīnoju Romas diženumu un pompozitāti, jo pilsētā tiešām jūtama dižciltība, spēks un varenība. Nu galu galā tā jau daudzus simtus bija galvenā Eiropas vadītāja (neesmu vēstures spečuks, lūdzu nepiesieties :D). Roma mūs lutināja ar sauli visu uzturēšanās laiku. Pabijām visās tūristu un dažās ne-tūristu vietās. Bet visumā – ļoti, ļoti skaista vieta, kurp braukt ceļojumā. Mums pat bija bail, ka visu neuzspēsim apskatīt.

20161209164708-72668.jpg

20161209164722-82361.jpg

20161209164735-91675.jpg

Nu tā.. paldies novembri, ka beidzies.. Tu nebiji viegls mēnesis..

Konkurss: Kas jauns NOVEMBRĪ?

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
thezeezee 10. decembris 2016 09:59 Shalako

Roma tiešām ir kolosāla :)! Es gribētu maijā vai septembrī turp vēl kādu reiz aizbraukt, jo ziemā vakari diezgan ātri satumst :)

thezeezee 10. decembris 2016 09:58 Kerstyna

Es drīzāk teiktu, ka šis bija traks mēnesis, kurā emocijas braukāja kā pa Amerikāņu kalniņiem = te augšā, te lejā. Psiholoģiski grūts mēnesis, ļoti. Tāpēc bija jāatrod kkas pozitīvs un prieku raisošs.. :)

Shalako 9. decembris 2016 23:36

ĀĀĀ, forši, ka biji Romā! Eeeh, es arī vēl gribu aizbraukt! Ļoti iedvesmojoša pilsēta (Y)

Inleila 9. decembris 2016 21:52

Daudzveidīgs novembris! Interesants blogs!
Lai decembris ir patīkamiem pārsteigumiem bagāts!

Kerstyna 9. decembris 2016 17:18

Tev ir bijis lielisks un ļooti ietilpīgs novembris :)
Jauks blogs, paldies :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā