Nost ar pirmssvētku jezgu!

Kerstyna
Kerstyna 20. decembris 2016 16:10
1393

-          Beidz vienreiz šito un visu tamlīdzīgo lasīt! Jau kuro gadu tev saku, ka tas NAV to vērts!

-          Bet interesanti taču... saku es, un mēģinu kaut ko saskatīt  caur dusmīgo mirgu ko rada mans Slinkums.

-          Nu labi,  tev mīļā tas varbūt arī nav bīstami, tu no tā visa depresijā nekritīsi, jo tev esmu ES, bet kāda cita, kurai gribās , lai viss ir vislabākajā, vispārākajā pakāpē ideāli, var nonākt smagas depresijas valgos... savu sakāmo pateicis, mans Slinkums zaudē apjomu un izplūst pa tastatūru.

Bikli mēģinu viņu pastumt malā, jo gribu , ko iekomentēt, bet viņš nekust ne no vietas, bet atkal sāk  mainīt krāsu... dusmojas un paliek arvien dusmīgāks. Viņš iebaksta   ekrānā, kur ir atvērta Sieviešu kluba lapa un  sāk skaļi komentēt:

-Kā izskatīties vēl labāk....  Labi izskatīties ir labi, bet tāpēc jau nevajag par to tik ļoti  uztraukties, Mirdzoši gliteri... Kam gan tad vajag Ziemassvētku eglīti?  6 Veselīgas dāvanas..., varētu padomāt, ka svētkos visu vajag veselīgu, diētisku utt.  Dāvanu iepirkšanas maratons... nu tas nekam neder, dāvanu gādāšana nedrīkst būt kā slogs, dāvanu gādāšani ir jābūt patīkamai , tikai tad no tās jezgas ir kaut kāda jēga.  Nu te gan nav pārāk daudz  padomu, bet žurnālus tu lasīt nedrīksti, drošības labad! Punkts un āmen....  Un tad viņš atkal sarūk maziņš, ielien manā kabatā, un no tās vēl piemetina – Iesim labāk kādu piparkūku izcept.

Es mirkli paklusēju un padomāju, patiesībā jau ir tā, ka mani personīgi šī pirmsziemsvētku jezga mazliet nomāc un kaitina.

Un tāpēc, es daru tikai to, kas man patīk un sagādā prieku. Ziemsvētku dāvanas sāku darināt jau vasarā, ēšanas kultu nepiekopju, bet galdu tāpat  skaisti saklāju. Man patīk būt kopā ar savu ģimeni, pie īstas eglītes, ar īstām svecītēm, patīk sūtīt un saņemt īstus apsveikumus, vienkārši gribās, lai viss ir pa īstam. Un tad jau nav īsti ne pirmssvētku, ne svētku, ne pēcsvētku stresa, ir tikai svētki.

 Priecīgus Ziemassvētkus, dāmas. :)

Konkurss: Svētki bez stresiem

20160829142329-64864.jpg

Jumavas grāmatas – Tava laika patiesā vērtība!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 21. decembris 2016 15:51

...es laikam es viena dīvaine, bet man nepatīk īstās eglītes... ārā jā, mēs atrodam, izrotājam, bet mājās - nē...

Kerstyna 20. decembris 2016 20:25 Shalako

Adījumus sāku jau laicīgi, jo tad mazinās risks, ka visatbildīgākajā momentā uznāks "apstāji". Tāpat dāvanas lēnām lasu pa amatniecības tirdziņiem, kas vasarā ir krietni aktīvāki, visu lieku "Dāvanu lādē" , jo šad tad uzduros kaut kam, kas varētu kādam manam radam, draugam patikt, un tad tas nonāk lādē un pēcāk uzdāvinās, parasti uz Ziemassvētkiem, reizēm kādā citā svētku dienā .

rasas 20. decembris 2016 16:33

Šogad man ir noskaņojums - just go with a flow... kaut kā plūstu, pagaidām stresa nav (pat par to, ka nav sagādātas vēl dāvanas).

Shalako 20. decembris 2016 16:24

Skaisti arī tā :) Ko Tu jau sāc gatavot vasarā?