Noslēdzam konkursus!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. februāris 2018 15:34
1050

Paldies visiem par publicētajiem blogiem! Jūsu blogi lieliski papildināja Sieviešu Kluba saturu - iedvesmoja izmēģināt kaut ko jaunu un lika pasmaidīt. Paldies!

Dāvanas šoreiz saņem>>>

Pozitīvo blogu konkursa balvu saņem - Traktorists.

Paldies par humorpilno dzeju!

Dāvanā 2 ielūgumi uz Pannas Teātra izrādi “Optimists”.

Lūgums sazināties ar mums, norādot, kuru tieši no izrādēm vēlēsies apmeklēt.

20180110154443-94674.jpg

Par izrādi:

Jaunajā gadā „Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā jaunu izrādi,komēdiju “Optimists”, kurā to, kā kulties pa dzīvi, izkuļoties un paliekot optimistam, rādīs izrādes autors Uģis Segliņš, režisors Juris Rijnieks un galvenās lomas atveidotājs - aktieris Gints Grāvelis. 

Laikā, kad viss ir slikti un nekas nav labi, kad prom laižas gan savējie, gan bēgļi, kad pat mūsu hrestomātiskie varoņi tiek nopulgoti par cietējiem - nevarīšiem, allaž tomēr uzrodas kāds antiņš, dauka vai trešais tēva dēls, kas ir nolēmis iet savu, neiemītu ceļu, meklēt jaunas pastāvēšanas nišas globalizācijas iznīcinošajā maltuvē. “Optimists” ir stāsts par mūsu nenovērtētajām iespējām, kad jāsāk viss no gala.

***
Veselīgo recepšu konkursa balvu saņem - Emmy
 
Paldies par gardajiem un veselīgajiem recepšu blogiem. Tu esi lielisks paraugs - kā saņemties un atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, ja tie ir sākuši traucēt dzīvot.
 
Balvā aromātiska ādas kopšanas pārsteiguma dāvana no Dove.

20180110153824-88191.jpg

Par Dove:
Dove ir viens no atpazīstamākajiem ādas un matu kopšanas zīmoliem pasaulē. Dove ķermeņa mazgāšanas līdzekļus, antiperspirantus, ķermeņa losjonus, matu un sejas kopšanas līdzekļus ikdienā izvēlas sievietes un vīrieši vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Dove pasaulē pazīstams kā patiesa skaistuma vēstnesis, kas iedvesmo ikvienu sievieti noticēt savam patiesajam skaistumam un justies pārliecinātai par sevi. Dove vīzija ir palīdzēt veidot pasauli, kurā skaistums ir pašpārliecinātības avots, nevis raižu cēlonis. Dove produktus ražo kompānija Unilever.  

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Traktorists 2. februāris 2018 16:20

Liels PALDIES

Emmy 1. februāris 2018 23:13

Paldies :)

Kerstyna 1. februāris 2018 17:00

(F)