Noslēdzam konkursus!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. jūlijs 2016 13:07
974

Vasara uzņem apgriezienus. Lieliskais laiks ir guvis virsroku, SK blogotājām atliek pavisam maz laika blogošanai. Bet paldies tām, kuras saņēmās un čakli pastrādāja, lai uzrakstītu blogu konkursiem :)

Mīlestības ceļojumu konkursā uzvarētāja ir >>>

kalliope

Paldies par blogu Būt kopā, bet atstāt brīvu telpu


Dāvanā spēle "Ceļojums mīlestībā"

20160601091718-38539.jpg

Par spēli

 „Ceļojums mīlestībā“ ir galda spēle pāriem, kuri vēlas izprast un stiprināt savas attiecības. Spēle ļaus radoši iepazīt sevi, esot kopā ar kādu. Tā ļauj attīstīt visbūtiskāko partnerattiecību nosacījumu – pieņemt otru tādu, kāds viņš ir. 

Nav svarīgi, pāris kopā ir mūžību vai kopā būšanas ceļojums tiek tikko uzsākts. Svarīgi, ka pāris vēlas būt kopā un atklāt jaunas iespējas savām attiecībām.

Spēli radījuši trīs praktizējoši psihologi no Latvijas un Šveices. Tā veidota, izmantojot individuālpsiholoģijas pieeju un attieksmi pret pasauli un cilvēku, ticot, ka katrs cilvēks ir bagāts ar dažādiem resursiem un būtiski ir meklēt veidus, kā skatīties uz citiem kā līdzvērtīgiem, lielu nozīmi piešķirot sociālajai interesei un iedrošinājumam, tam, ko mēs viens otram varam dot.

20160601091800-90380.jpg

Atklāj sevi, izproti otru, dalies priekā un iedvesmo citus!

***

Noslēdzam arī Svārku pavēlnieču konkursu.

Sieviešu Kluba redakcija nolēma, ka dāvana no izdevniecības Zvaigzne ABC pienāktos abām konkursa dalībniecēm par centību un iedvesmu.

Vit@ saņem Katrīnes Teilores grāmatu "Daringemhola. Mantojums"

Paldies par fantastisko blogu Svārku Pavēlnieces Top 5

20160606122353-98942.jpg

Katrīne Teilore "Daringemhola. Mantojums"

Jaunā veterinārārste Keita ir apmierināta ar mierīgo dzīvi Soltersendā, gleznainā Austrumanglijas ciemā. Viņai ir ļoti draudzīgas attiecības ar Daringemholas muižas īpašnieku Kemdenu ģimeni, kuras locekļi izturas pret Keitu kā pret pašu meitu. Taču kādu dienu ciemā ierodas svešinieks, kurš negadījumā zaudē atmiņu. Jaunā sieviete izskatīgo vīrieti uzņem savā mājā un drīz vien viņā neglābjami iemīlas. Keita jau gandrīz notic, ka svešinieks ir gatavs atbildēt viņas jūtām, kad izrādās: vīrietis ir Bens Sterlings, IT uzņēmējs no Ņujorkas un īstenais Daringemholas mantinieks. Viņš jau gadiem ilgi ir kalis plānus un zvērējis atriebties ģimenei, kas savulaik viņa mātei, rupji parādījusi durvis.

Savukārt thezeezee saņem dāvanā Neles Noihausas grāmatu "Dusmīgais vilks"

Paldies par blogu Tilla svārki TheZeeZee gaumē

20160701130316-98531.jpg

Meitene aplūkoja sevi spogulī, ar pirkstu galiem pieskārās sarkanajai cepurītei, kas viņai bija galvā, un smējās. Tētis viņai bija sapinis matus divās bizēs, un viņa tiešām izskatījās kā Sarkangalvīte pasaku grāmatā.

Tētis vienmēr atnesa dāvanas, un šīs dāvanas bija viņas un tēta noslēpums, jo pārējiem viņš nekad neko nenesa. Tikai viņai. Viņa bija tēta mīlulīte.

Durvis atvērās, un meitenei paspruka izbaiļu kliedziens, kad tā ieraudzīja vilku. Taču tad viņai bija jāsmejas. Tas nemaz nebija īsts vilks, tas bija tētis, kurš bija pārģērbies! Cik jauki, ka tikai viņai bija šis kopīgais noslēpums ar tēti! Muļķīgi tikai, ka pēc tam viņa nekad neko nevarēja atcerēties.

Kādā karstā jūlija dienā no upes tiek izvilkts sešpadsmit gadus vecas meitenes līķis. Sekcijā atklājas, ka viņa tikusi ilgstoši mocīta un nogalināta, tomēr dīvainākais, – meiteni neviens nemeklē. Arī pēc vairākām nedēļām policijai vēl nav izdevies noskaidrot, kas ir šī meitene.
Notiek vēl kāds noziegums – tiek uzbrukts televīzijas žurnālistei, kuras pētījumi aizskāruši ietekmīgu ļaužu intereses.

Turpinot izmeklēšanu, kļūst skaidrs, ka abas lietas ir savstarpēji saistītas, un Pia Kirhofa un Olivers fon Bodenšteins atklāj šausmīgu noslēpumu par melu un krāpšanas tīklā dziļi iestigušiem it kā cienījamiem augstākās sabiedrības locekļiem. Un tad lieta kļūst personiska un nav zināms, vai izmeklētāji paspēs laikus nomedīt ļauno dusmīgo vilku...

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.

APSVEICAM uzvarētājas!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kalliope 2. jūlijs 2016 14:51

milzīgs jums paldies! :)

Nikte 1. jūlijs 2016 21:12

(F)(F)(F)

Kerstyna 1. jūlijs 2016 20:44

jauki :) (F)

thezeezee 1. jūlijs 2016 19:44

Super, paldies :)!

Ciao 1. jūlijs 2016 16:07

aaa es ļoti gribēju to grāmatu.. forši.. man būs atvaļinājumā ko lasīt.. jau divas lieliskas romānu grāmatas (inlove)

pece 1. jūlijs 2016 14:45

(F) Apsveicu!

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam