Noslēdzam konkursus!

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2016. gada 12. aprīlis, 13:03:30
Noslēdzam konkursus!

Aprīlis ir dāvanu laiks Sieviešu Klubā. Laiks noslēgt konkursus un paziņot dāvanu saņēmējas.

Milzīgs paldies visām blogerēm par iesūtītajiem blogiem! Un, protams, paldies sadarbības partneriem par piedāvātajām dāvanām :)

Sāksim ar pēdējā laika garšīgāko konkursu Sieviešu Klubā –

TRIKATA siera recepšu konkursa uzvarētājas ir >>>

Pece un LosOjosVerdes

Paldies, meitenes, par iesūtītajām gardajām receptēm!

20160412130023-61894.jpg

TRIKATA gardie siera komplekti gaidīs jūs Sieviešu Kluba redakcijas ledusskapī ;)

 20160323224136-57484.jpg 

Māksla izgaršot! 

Sieru baudīt - tā ir māksla. Lēni, nesteidzīgi un ar baudu. TRIKATA ir stāsts par pašiem labākajiem meistardarbiem. Tas ir siers no tīrām izejvielām. Siers, kas gatavots ar lielu rūpību un pacietību, katram siera ritulim piešķirot unikālas garšas nianses. 

***

Mēneša jaunumu konkursā uzvarētājas ir>>>

LosOjosVerdes, Ilzy un Vit@

Paldies, meitenes, par krāsainajām mēneša atskaitēm!

Tehnisku iemeslu dēļ konkursa pieteikumā solīto grāmatu nonākšanas lasītāju rokās kavējas, tāpēc balvā saņemsiet lielisku alternatīvu

20160412130119-16681.jpg

Annas Mičelas un Mišelas Sasas grāmatu „Lielpilsētas lelle“

Romāna galvenā varone ir jauna reklāmas speciāliste, kura cenšas sevi pierādīt lielā pilsētā. Kad Kejas kolēģis un dzīvokļa biedrs Bens paziņo, ka turpmāk dzīvos pie draugiem, Keja beidzot saprot, ka jau ilgi maldinājusi sevi ― Bens nekad nav izjutis pret viņu ko vairāk kā draudzīgu un viscaur platonisku pieķeršanos. Tomēr Keja nepadodas un turpina sekot savam mērķim ― pierādīt sev, savai ģimenei un savam priekšniekam, ka viņa ir sasodīti talantīga reklāmas tekstu sastādītāja.

Asprātīgs un svaigs romāns, kas aizrauj ar savu jauneklīgo enerģiju!

Izdevniecības Jumava sarūpētās grāmatas jūs gaidīs Sieviešu Kluba redakcijā :)

20160321112752-82868.jpg

Jumavas grāmatas – Tava laika patiesā vērtība!

***

Beztēmas blogošanas dāvanas tiek>>>

VesmaiSK un Hiperkeri

Paldies, meitenes, par vienmēr aktīvo piedalīšanos Sieviešu Kluba dzīvē :)

VesmaSK – iespēja doties uz Dailes teātra izrādi „Reāli sliktie puiši“ (13.04.2016. pl. 19:00)

20160404111721-85938.jpg

Par izrādi:

Tulkojis Dž.Dž.Džilindžers

Tomu un Lindu gaida ļoti atbildīgs brīdis - viņi gatavojas adoptēt bērnu. Viņi ir izstudējuši visu, kas attiecas uz drošības noteikumiem: elektroierīcēm, pirmās palīdzības aptieciņām, saldumiem un durstīgām puķēm. Šī ir laimīgākā diena Toma un Lindas dzīvē - vai arī tā tāda būtu, ja Toma sasodītie brāļi nebūtu nolēmuši palīdzēt. Šīs palīdzības rezultātā sākas īsts juceklis ar nelegāliem imigrantiem, kontrabandas cigaretēm un nozagtu līķi. Sliktāk taču vairs nevar būt?

O, nē, var gan! Spēlē vēl iesaistās īsts krievu mafijas bandīts. Un tad gan viss paliek diezgan sarežģīti. Bet vēl jau nav vakars!

Lūgums sazināties ar redakciju par ielūgumu saņemšanu!

Hiperkeri – lieliska Amway/Artistry dāvana. Ādas kopšanas kosmētikas produktu nekad nevar būt par daudz. Jo īpaši labas kosmētikas, vai ne? :)

20160223101117-57352.jpg

Par Artistry

Artistry ir viens no pieciem visvairāk pārdotajiem Premium klases ādas kopšanas zīmoliem** pasaulē. 1958. gadā to izveidoja uzņēmēji – vīrs un sieva. Artistry piedāvājumā ietilpst progresīvi ādas kopšanas līdzekļi, kas izstrādāti no patentētām augu sastāvdaļām, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Tie iedarbojas uz bioloģiskām un apkārtējās vides izraisītām novecošanās pazīmēm gan vīriešiem, gan sievietēm. Piedāvājumā ir arī klasiskas un sezonālas dekoratīvās kosmētikas kolekcijas sejai, acīm un lūpām. Labākās formulas radītas pēc globālajiem pētījumiem, ko veic vairāk nekā 900 zinātnieku tīkls un vada zinātnieku un akadēmisko padomdevēju padome, nodrošinot attīstību un kvalitāti. Komanda darbojas, attīstot un paplašinot skaistuma robežas.

APSVEICAM!!!