Nepaspēji iepazīties? Izdari to tagad!

12. marts 2010 00:00
520

Lai gan iepazīšanās ekspreskonkursiņš ir noslēdzies, zinām, ka tikai pavisam niecīga daļa no Sieviešu Kluba apmeklētājām ir pastāstījušas par sevi. Var jau būt, ka tas ir pirmais mulsums, kautrīgums, bet es tiešām ticu, ka ar laiku viss notiks!

 

Pirms paziņojam 3 laimīgās sievietes, kuras iegūst dāvanā Make-up kursu apmeklējumu nākamajā nedēļā, gribētu iepazīstināt ar sevi!

 {smallpic:1}

Mani sauc Kristīne, esmu Māmiņu Kluba un nu arī Sieviešu Kluba redaktore un ar sirdi un dvēseli šajā darbā esmu jau 2 gadus. Esmu laimīgi precējusies, man ir burvīga 2,5 gadus veca meitiņa, BET likās, ka kaut kas pietrūkst visu šo laiku kopš esmu mamma, jo ikdienas rutīna kļuva arvien izteiktāka.

 

Bet laimīgas sagadīšanās rezultātā te nu es esmu- viena no Sieviešu Kluba portāla veidotājām un gatava padarīt Tavu (un arī savu:)) ikdienu jaukāku, krāsaināku un nedaudz aizmirsties no ikdienas lomām, ko dzīve mums ir piespēlējusi.

 

Būt sievietei manā izpratnē nozīmē palutināt sevi, atrast laiku, ko pavadīt vienatnē ar sevi (kaut aizejot pie friziera vai uz solāriju), spēju justies vājai spēcīga vīrieša azotē un izmantot citas privilēģijas ikdienišķās situācijās- sievietei ar svārkiem vīrieši vienmēr pievērsīs lielāku uzmanību :)Ehhh, TIK daudz ko es vēlos paveikt kā sieviete, ja vēl laiks tam vēl atrastos!

 

Sieviešu Klubu es redzu kā vietu, kur iegūt ne tikai virtuālas paziņas, bet arī tikties dzīvē dažādos Sieviešu Kluba rīkotos pasākumos un iegūt varbūt pat draudzenes (līdzīgi kā ir noticis ar vairākām mammām Māmiņu Klubā). Man kā sievietei Sieviešu Klubs sāk nozīmēt arvien vairāk – tas nav tikai darbs, bet kļūst par manu sirdslietu, jo rakstu arī par to, kas patīk man!

 

 

Kādi ir mani mērķi attiecībā uz Sieviešu Klubu? Sniegt noderīgu informāciju visām sievietēm, neatkarīgi no tā, vai sievietei ir 18 vai 50 gadu, bet tajā pašā laikā parādīt, cik mēs esam dažādas un interesantas, rakstot dažādus blogus, piedaloties diskusijās un gatavojot reportāžas un veicot dažādus atklājumus par mums, SIEVIETĒM! Mēs taču esam Dieva visfantastiskākais radītais uz zemes, vai ne?

 

Tas tā, pavisam īsumā par mani! Ja Tev ir ierosinājumi Sieviešu Klubam, raksti uz kristine@sieviesuklubs.lv!

 

Paldies Sandijai par lielisko ideju uzsākt Sieviešu Kluba projektu!

 

Laimētāji iepazīšanās konkursā

 

Mjā, nebija viegli izlemt, kuras 3 dosies uz Make-up kursiem nākamajā nedēļā, jo mēs taču vēl tikai iepazīstamies! Tomēr sarakstiņš ar laimētājām ir gatavs!

 

Tātad uz 18.marta Make-up nodarbību aicinām:

 

-         Inga Hartika

-         Lāsma Klēbaha

-         Rebeka Šulca

 

 

Tiekamies Sieviešu Kluba pasākumos!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
paasma 15. marts 2010 12:44

žēl, ka nesatiksim rolly dzīvajā :(

rolly 15. marts 2010 08:55

Rebekija, es nebūšu, diemžēl. Manā vietā būs cits cilvēciņš. Man nav nedz, kam uzticēt mazo, nedz, kā tikt.

Rebeka 14. marts 2010 08:20

Būs arī interesanti bewidzot dzīvē redzēt rolly un vēlreiz satikt paasmu!! :)

Rebeka 13. marts 2010 23:34

OHO.. Super!! Liels pāldies, tas tiešām bija tas ko pat ļoooti vēlējos, jo interesē šī tēma nenormāli!! :)

dudina 12. marts 2010 16:26

Mīļš sveiciens!!!

happy2012 12. marts 2010 15:26

apsveicu meitenes:)
un vinejushas visas pazistamas maminas!

sandrulish 12. marts 2010 14:44

Super = prieks par Rolly :):):) un pārējām māmiņām arī....:)

rolly 12. marts 2010 14:31

apsveicu mammas! :)

paasma 12. marts 2010 13:56

Rebeka, redz, palaimējās arī tev. Kā nekā tu tieši to arī gribēji :)
Inga, sveicu arī tevi ar šo iespēju!!!
Būs jāņem man līdzi auklīte :) Lai varu šo pasākumu izbaudīt :)