Nenokavē! Jau šovakar Sieviešu Klubā virtuālā konsultācija ar grima speciālisti. Sākums plkst. 18.00

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 26. oktobris 2011 09:50
558

Pirmo reizi Sieviešu Kluba vēsturē piedāvājam tev iespēju bezmaksas tiešsaistē saņemt atbildes uz visiem sev interesējošajiem jautājumiem par un ap grimu, stilu un sievišķību. Viss, kas tev jādara, jau šīs trešdienas 26. oktobra vakarā plkst. 18.00 jāieslēdz savs dators, jāielogojas www.sieviesuklubs.lv un jāsāk saruna. Vakara īpašā viešņa Sieviešu Klubā - Ieva Andriņa-Eddings, Kolonna Make-up Academy pasniedzēja.

 

 

Iepazīsties - šī ir Ieva Andriņa - Eddings. Vienmēr smaidīgā un atsaucīgā Sieviešu Kluba eksperte

 

 

 

Kā notiks pirmā virtuālā intervija/konsultācija ar eksperti tiešraidē?

 

Pavisam vienkārši. Ja parasti vakaros tiekamies, lai parunātu par un ap konkrētās dienas notikumiem dienas sarunās, tad jau šo trešdien vakarā paralēli notiks divas sarunas: vienas vakara sarunas mums ierastās, otras - sarunas ar eksperti. Ikvienai, kurai būs vēlēšanās, būs iespēja pievienoties virtuālajai sarunai un uzdot ekspertei visu, visu, kas uz sirds un interesē. Sākot ar to, kādas acu ēnas piestāv zilacainajām vai brūnacainajām, līdz pat tam, ar ko atšķiras sieviešu domas par eleganci un skaistumu Latvijā un Zviedrijā, jo grima speciāliste Ieva Andriņa - Eddings savu dzīvi plāno starp divām valstīm - Latviju un Zviedriju. Liktenis tā iegrozījās, ka Ievai bija lemts savu nākamo vīru satikt tieši no Zviedrijas :)

 

Virtuālā saruna tiešraidē notiks 26. oktobra vakarā, plānotais laiks - no plkst. 18.00 līdz 20.00

 

Sarunai varēs pievienoties ikviena! Nav vecuma, svara, izskata vai jebkādu citu ierobežojumu. Galvenais, lai ir vēlme uzdot jautājumu speciālistei!

 

Turklāt Ieva Andriņa - Eddings sagādājusi sievišķīgu pārsteigumu! Interesantākā jautājuma autore dāvanā saņems ielūgumu uz četrām mācību nodarbībām Iesācējiem Makeup Academy (katra 3 stundu garumā!). Vērtīgi un sievišķīgi, vai ne? :)

 

 

Make-up: Ieva Andriņa - Eddings

 

Bet nu laiks iepazīstināt jūs ar Sieviešu Kluba eksperti Ievu Andriņu - Eddings. 

 

Kā tavs dzīves ceļš aizveda līdz vizāžistes profesijai?

 

Mana pirmā profesija ir modes māksliniece. Ilgus gadus esmu bijusi stiliste ar modi saistītiem izdevumiem, bet pēc mācībām Make-up Akadēmijā Dānijā 2000. gadā nodibināju savu Starptautisko Grima mākslas skolu Rīgā, kuru vadīju un mācīju topošos make-up speciālistus 10 gadus... Nu jau gandrīz gadu dzīvoju Zviedrijā, bet neskatoties uz to, manā dzīvē radās izaicinājums - piedāvājums kopā ar Kolonna veidot Make-up Akadēmiju Rīgā. 

 

Šobrīd esmu Kolonnas Make-up Academy dibinātāja un make-up skolotāja. Vēl arvien sadarbojos ar Latvijas žurnālistiem, gatavojot materiālus par make-up jaunumiem un tendencēm...

 

Kāds ir tavs grima noslēpums ikdienā?

 

Mans noslēpums ir tāds, ka tur nav nekādu noslēpumu. Visiem skolniekiem, kurus esmu apmācījusi make-up mākslā vienmēr esmu atgādinājusi, ka labākais make-up katram ir galvā. Respektīvi - tas, kā tu jūties, arī ir kā tu izskaties. Nelīdzēs nekādi tehnoloģijas sasniegumi un pat dārgākā kosmētika, ja nebūsi harmonijā ar sevi. Un vēl - ir jāsmaida. Tas nav nekāds jaunums, jau zinātniski pierādīts, ka iedarbinātie smaida muskuļi izmaina iekšējo vispārējo stāvokli un maina sajūtas. Pati cenšos sevi kontrolēt, lai lūpu kaktiņi vienmēr būtu nedaudz smaidā uz augšu. Tas nepavisam nav grūti! 

 

Un tas jāsāk darīt jaunībā, tad vecumā sejā nebūs rūpju rievu, bet gan smaida krunciņas! Bet krunkas būs tā vai tā - no tām vēl neviens nav izbēdzis. 

 

Protams, ka man ir savs make-up "arsenāls", ko lietoju ikdienā. Bet te arī ir viens paradokss. Man vienmēr visi ir jautājuši, kādēļ ikdienā nelietoju dekoratīvo kosmētiku? Bet es to lietoju! Un pat ļoti daudz! Tikai to near redzēt! Tā jau ir, manuprāt, lielākā meistarība un māksla, bet, nenoliegšu, ka tā arī ir ilgu gadu pieredze strādājot ar dekoratīvo kosmētiku. 

 

Tavuprāt, kas ir sievietes sievišķības ierocis, kam noteikti jābūt somiņā?

 

Saturs katrai tomēr būs citādāks... Tas ir ļoti individuāli. Ja redzētu kādu konkrētu seju, varētu nosaukt make-up produktu minimumu, kas katrai konkrētajai sejai būtu nepieciešams. 

 

Tomēr domāju, ka pirmajā vietā tas varētu būt vaigu sārtums, bez kā seja varētu izskatīties citādāk nogurusi. Dažkārt man pat šķiet, ka labi koriģējošie produkti + tuša + vaigu sārtums paveic vairāk nekā izsmalcinātas acu ēnas vai dārgi tonālie krēmi. Domāju, ka to laimīgo, kam sejā nekas nav koriģējams, ir visai maz... Ja nu vienīgi tie ir "pārcilvēki" - top modeles... :) 

 

Pat populāras kino dīvas un bars ar slavenībām dažkārt tiek nobildētas tā saucamajā "paparacci" režīmā, atklājot, cik patiesībā šīs mums zināmās skaistās sejas ir parastas, kad nav ne grama dekoratīvās kosmētikas. Arī viņām ir tumšie loki, arī viņām ir pumpas un arī viņām ar laiku āda noveco...

 

Žēl, ka vairāk populārās ir vāku un publicitātes bildes. Bet tas jau pieder pie slaveno cilvēku PR. Arī man, kad kāds saka: "O! Redzēju tavu bildi žurnālā, tu izskaties TIK labi!" vienmēr atbildu: jā, bet tas ir tikai labs meikaps un pareizas studijas gaismas. Te pat nav vajadzīgs "photoshops"!

 

 

 

Kādu jautājumu tu vēl gribētu uzdot speciālistei? Ko saki par Sieviešu Kluba jauno iespēju - virtuālo sarunu tiešsaistē, kas plānota jau šajā trešdienā? Plāno pievienoties?

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sjuse 26. oktobris 2011 18:03

Kurā vietā notiek diskusija? :(

dinulja424 26. oktobris 2011 14:26

Ja buus iespeeja,noteikti jaapiedalaas

sjuse 25. oktobris 2011 11:47

(party)

sjuse 25. oktobris 2011 11:47

Noteikti izmantošu! (es ceru, ka mājinieki dos iespēju ;) ) (Y)

sandrulish 25. oktobris 2011 01:27

oooo, kautkas tiešām interesants- noteikti jāpiedalās! ;) (Y)

24. oktobris 2011 23:08

ja būš laiks, piedalīšos! interesanti uzdod šos-tos jautājumu kolēģei ar tik lielu un vērtīgu pieredzi :)

kintijasieviesuklubslv 24. oktobris 2011 22:31

kā jums patīk šis SK jaunums? izmantosiet iespēju? :)