Nedēļas izskaņā - dāvaniņas!

Autors: , 2012. gada 4. novembris, 12:00:00
Nedēļas izskaņā - dāvaniņas!

Mēs novērtējam to, ka jūs esat kopā ar mums, tāpēc aktīvakajām blogerēm sakām paldies ar nelielām dāvaniņām!

 

Par Skaistumkopšanas tiesas sarīkošanu hiperkeri dāvinām Zvaigzne ABC grāmatu "Naudas koks". Novēlam būt tikpat aktīvai, uzmundrinošai un pozitīvai arī turpmāk!

“Naudas koks” ir pirmais Julitas Varanauskienes romāns. Divi vienā, iespējams, tā varētu raksturot šo darbu, kuru var lasīt gan kā sieviešu romānu, gan kā rokasgrāmatu par personīgo finanšu pārvaldīšanu. Vairāk par grāmatu šeit.

Savukārt par aktīvu rakstu un blogu komentēšanu šoreiz paldies sakām nicoolettai. Viņai dāvinām Schwarzkopf Professional BlondMe kondicionieri. Apsveicam!

Kondicionieris matu dzidrumam. Nostiprina porainās, balinātās matu daļas. Nogludina matu kutikulu neapstrādātajās matu daļās. Īpašas, vieglas ūdenī sķīstošas silikona eļļas sniedz matiem tūlītēju mirdzošu spīdumu.

Un visbeidzot, par neizsīkstošu aktivitāti un īpašu uzticību Sieviešu Klubam Zvaigzne ABC grāmatu "Zaļās iedvesmas grāmata" dāvinam pecei. Mēs novērtējam, ka esi kopā ar mums!

„Zaļās iedvesmas grāmatā” apkopotas atziņas par to, kādas barības vielas organismam nepieciešamas un kur tās atrodamas, atgādināta patiesība par to, ka ūdens ir dzīvībai visnepieciešamākā viela, sniegtas ierosmes par zaļajiem draugiem mežā un pļavā, kā arī par svaigēšanu jeb dzīvesveidu, kas spēj atjaunināt organismu. Ievietotas ļoti daudzas receptes veselības un dzīvesprieka uzturēšanai. Vairāk par grāmatu šeit.

 

Pēc savām dāvaniņām nāciet jebkuru darba dienu no 12:00 līdz 18:00 Sieviešu Kluba telpās Vīlandes ielā 1 (ieeja no Elizabetes ielas), 2.stāvā pa labi, spiežot lejā pie durvīm pogu - Māmiņu Klubs/Sieviešu Klubs 2.stāvs!

 Esiet aktīvas arī turpmāk!

Tavs Sieviešu Klubs