Nedēļas izskaņā - dāvaniņas!

4. novembris 2012 12:00
509

Mēs novērtējam to, ka jūs esat kopā ar mums, tāpēc aktīvakajām blogerēm sakām paldies ar nelielām dāvaniņām!

 

Par Skaistumkopšanas tiesas sarīkošanu hiperkeri dāvinām Zvaigzne ABC grāmatu "Naudas koks". Novēlam būt tikpat aktīvai, uzmundrinošai un pozitīvai arī turpmāk!

“Naudas koks” ir pirmais Julitas Varanauskienes romāns. Divi vienā, iespējams, tā varētu raksturot šo darbu, kuru var lasīt gan kā sieviešu romānu, gan kā rokasgrāmatu par personīgo finanšu pārvaldīšanu. Vairāk par grāmatu šeit.

Savukārt par aktīvu rakstu un blogu komentēšanu šoreiz paldies sakām nicoolettai. Viņai dāvinām Schwarzkopf Professional BlondMe kondicionieri. Apsveicam!

Kondicionieris matu dzidrumam. Nostiprina porainās, balinātās matu daļas. Nogludina matu kutikulu neapstrādātajās matu daļās. Īpašas, vieglas ūdenī sķīstošas silikona eļļas sniedz matiem tūlītēju mirdzošu spīdumu.

Un visbeidzot, par neizsīkstošu aktivitāti un īpašu uzticību Sieviešu Klubam Zvaigzne ABC grāmatu "Zaļās iedvesmas grāmata" dāvinam pecei. Mēs novērtējam, ka esi kopā ar mums!

„Zaļās iedvesmas grāmatā” apkopotas atziņas par to, kādas barības vielas organismam nepieciešamas un kur tās atrodamas, atgādināta patiesība par to, ka ūdens ir dzīvībai visnepieciešamākā viela, sniegtas ierosmes par zaļajiem draugiem mežā un pļavā, kā arī par svaigēšanu jeb dzīvesveidu, kas spēj atjaunināt organismu. Ievietotas ļoti daudzas receptes veselības un dzīvesprieka uzturēšanai. Vairāk par grāmatu šeit.

 

Pēc savām dāvaniņām nāciet jebkuru darba dienu no 12:00 līdz 18:00 Sieviešu Kluba telpās Vīlandes ielā 1 (ieeja no Elizabetes ielas), 2.stāvā pa labi, spiežot lejā pie durvīm pogu - Māmiņu Klubs/Sieviešu Klubs 2.stāvs!

 Esiet aktīvas arī turpmāk!

Tavs Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 5. novembris 2012 08:37

Man patika grāmata "Naudas koks", tieši ar to vieglumu, ironiju un humoru paskatās uz klasiskām problēmām par un ap naudu.

pece 5. novembris 2012 08:36

Paldies!

hiperkeri 5. novembris 2012 07:44

Jā,grāmata laba-paskaidro vairākus veidus,kur un kādā veidā sākt uzkrāt un kā to darīt. Tiešām forša grāmatiņa

dziivesprieks 4. novembris 2012 23:33

Apsveicu meitenes! :)

hiperkeri - padalies, vai Tev patika un noderēja grāmata "Naudas koks"?
Pēc apraksta izklausās ļoti ok. Finanses ir tā lieta, kur attieksme man derētu sakārtot :D Ja grāmata ir ok, tad zināšu, ka ir vērts pameklēt bibliotēkā.

hiperkeri 4. novembris 2012 17:36

\paldies,taču es jau tieši ar SK starpniecību esmu tikusi pie šīs grāmatas,tāpēc dodu pilnu vaļu Naudas Koku atdot kādai citai no mūsu daiļajām dāmām!:)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam