Nāc man līdzi!

Autors: , 2010. gada 8. marts, 00:00:00
Nāc man līdzi!

Kādā vecumā tavs bērns sāka labi turēt galvu? Un rāpot? Klau, ar ko tu sāki viņu piebarot? Vai jums ir bijusi alerģija uz kādu no produktiem? Cik jūs tagad sverat? Cik reizes dienā viņš tev guļ? Šis tipiskās mammu sarunas dažas manas draudzenes, kurām vēl nav bērnu, nevar ciest. It kā dzīvē nekas vairāk nenotiek!

 

Nenotiek arī! Diemžēl tā ir taisnība. Sev taču nemelosim. Daudzām no mums ikdienas dzīve pakļauta bērna un vīra vajadzībām. Laiks sev? Laika nav.

 

Vai tiešām? Ir gan, tikai tas jāāāāāāāātrod, jāizvēlas, kura no tām 24 stundām vismaz viena būs tikai Tava!

 

Viegli pateikt...

 

Līdz ar Sieviešu kluba atvēršanu tas būs arī viegli izdarāms!

 

Manuprāt, tā galvenā misija ir un būs PALĪDZĒT atcerēties, ka katra no mums ir SIEVIETE!

{smallpic:1}

 

Protams, daudz kas būs atkarīgs no Tavas apņēmības, taču no savas puses mēs varam apsolīt, nē, garantēt vispusēju atbalstu. Uztver mūsu Klubu kā tādu draudzenes roku, kura aicina Tevi ienākt sieviešu pasaulē, kurā viss ir ap un par sievieti. Par TEVI!

 

Kad Tu pēdējo reizi veltīji sev uzmanību? Kad Tu pēdējo reizi domāji par kaut ko sievišķīgu, nevis par to, ko pagatavot pusdienās, kā paspēt iztīrīt māju, kur nopirkt bērnam jaunus apavus utt.?

 

Kad?

 

Es to izdarīju piektdienas vakarā, kad Māmiņu Kluba telpās notika pirmais Sieviešu Kluba pasākums krievu valodā. Tas nu gan bija labs! Ginekoloģe lika aizdomāties par savu, sievietes veselību, psihologs – par nepieciešamību veltīt uzmanību sev, sievietei, bet dietologs – par to, cik vienkārši var kļūt par skaistu sievieti.

 {smallpic:2}

Taču visvisvisvisvislielākais ieguvums bija tikšanās ar māmiņām-sievietēm, kuras tajā vakarā uz pāris stundām atcerējās par savu otro «ES».

 

Oi, cik es jūs apskaužu, latviešu māmiņas! Sākot ar šo pirmdienu, jūs varēsiet katru dienu atslēgties no ikdienas rūpēm sieviešu pasaulē! Tā ir lieliska iespēja, noteikti to izmantojiet!

 

Vai šobrīd ir vajadzīgs Sieviešu Klubs? N-O-T-E-I-K-T-I! Tas jau vakar bija vajadzīgs! Un būs vajadzīgs rīt!

 

Sievietes ir ļoti stipras un aktīvas būtnes. Līdz ar to tikai iedomājaties, kāds būs rezultāts, kad šī enerģija apvienosies! Cik daudz mēs kopā varēsim izdarīt!

 

Māmiņu Klubs jau tagad ir lielāka sieviešu organizācija Latvijā. Atvērot Sieviešu Kluba durvis, mūsu pulks kļūs vēl lielāks! Jo vairāk mēs esam, jo stiprākas kļūstam!

 

Un nekāda krīze mums neko nespēs nodarīt!

 

Būt māmiņai ir forši.

 

Būt sievietei ir skaisti.

 

Gribu būt laba mamma, mīļota sieva un apbrīnojama sieviete...

 

Gribu, lai mana meitiņa un mans vīrs ar mani lepotos...

 

Gribu pati lepoties ar sevi...

 

Tāpēc tūlīt pat pieklauvēšu pie Sieviešu Kluba durvīmm!

 

Nāciet man līdzi!!!

 

Aleksandra, www.maminklub.lv galvenā redaktore