Mūža ieslodzījums vai nāves sods, tāds ir jautājums.

nosiguldas
nosiguldas 12. jūlijs 2013 00:00
954

Cik tālu var aiziet sievietes cietsirdība, naids, prāta aptumsums, nezinu kā to vēl nosaukt.


Bērniņa ienākšana ģimenē ir laimīgākais brīdis sievietes mūžā. Parasti šo notikumu mēs ar saviļņojumu gaidam deviņus mēnešus un nu brīnums ir noticis. 

Bet vai tā ir vienmēr: Vecāki sit līdz nāvei bērnus, tos kropļo, izvaro. Es daudz esmu domājusi, kas notiek šo cilvēku galvā. Tā ir bērnības trauma, vai kāda garīga slimība. Darīt pāri tam, kas ir vājāks un neaizsargāts.

Šodien mātei, kas nogalināja divus savus bērnu bet vienu kropļoja daudzu gadu garumā piesprieda mūža ieslodzījumu. Es šo sievieti esmu redzējusi un arī mani bērni ir bijuši slimnīcā pie viņas, šermuļi iet pār kauliem. Nekas neliecināja ka tas ir staigājošs monstrs. Es pieņemu, ka pirmais bērniņš nebija gaidīts un viņa būdama ar sadistiskām nosliecēm lēnām mēģināja atbrīvoties no bērna, bet pēc tam ir vēl trīs un viņas mērķis nebija nogalināt, tikai izkropļot. Sievietes gan vienmēr ir bijušas daudz cietsirdīgākas kā vīrieši, to pierāda vēsture un arī Vācu koncentrācijas nometnēs strādāja daudz sievietes, kas ar savu cietsirdību bija slavenas.

Es nekādi nevaru saprast, kāpēc mums ir jācieš šī briesmoņa dēļ, viņa visu savu atlikušo dzīvi dzīvos pa mūsu nodokļu naudas un mēs kaut attālināti par viņu rūpēsimies. 

Humānisms reizēm ir pārāk humānas. Ir jābūt atsevišķiem gadījumiem, kad tomēr ir jālemj par nāves soda piespriešanu. Vai tieši šis nav tas gadījums, ka mūža ieslodzījums būtu jāmaina pret nāves sodu. Protams, pirmo apelāciju viņa varēs prasīt pēc 25. gadiem, bet varēs, vai atbrīvos, domāju, ka nē, kaut gan ko var zināt, kas notiks pēc tāda laika, varbūt cietumu vispār nebūs un mēs būsim pakļauti dabīgai atlasei.

Es noteikti uzskatu, ka sen bija jāmaina sodu sistēma par noziegumiem pret bērniem. Tā ir mūsu nākotne un šādu cilvēku dēļ arvien biežāk runājam par to, ka mums nav nākotnes, jo tur būs slimi garā vāji cilvēki.........

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
smukaa 12. jūlijs 2013 20:55

Arī piekrītu,bet..viņi raksta sūdzības par apstākļiem,par ēdienu utml.un dzīvo zaļi! :)

smukaa 12. jūlijs 2013 20:53

(Y)

VIT@ 12. jūlijs 2013 15:14

viņi jau var rakstīt apelāciju, bet tas ir praktiski neiespējami tikt ārā, viens gadījums no miljona, nu vismaz tās prāvas, ko emsu redzējusi, ar stāstiem, kas ir bijis pēc tam, neviena apelācija nav pieņemta, visas ir noraidītas... tā kā mēs runājam par gandrīz neiepsējamo.. turklāt vēl jau tie 25 gadi ir jānodzīvo izolācijā, lielāko daļu tie monstri jau nomirst turpat cietumā, amerikā un kanādā ļoti populāri viņiem mirt ar sirdslēkmi, man jau liekas, ka tas ir aizsegs, ka viņiem "palīdz" ar tām triekām, spriedelēju protams...

nosiguldas 12. jūlijs 2013 12:21

Mīļās meitenes, tas bija agrāk, tagad ir cilvēktiesības un parasti šitos briemoņus tur atsevišķi no citiem ,tur viņi raksta memuārus un pēc 25. gadiem raksta pirmo apelāciju.

Linduchy 12. jūlijs 2013 11:37

No praktiskā viedokļa - nāvessods būtu labāks, jo ietaupītos nauda...mūsu nodokļu maksātāju nauda :S
No sodīšanas puses - šoreiz jāpiekrīt Dio, ka mūža ieslodzījums ir lielāks sods. Un domāju, ka tāpat viņa tur ilgi nenodzīvos, jo citas sievietes-ieslodzītās parūpēsies, lai viņas dzīve līdzinātos ellei. Nāves soda izpildīšana būtu humānāka, bet linča tiesa būs tālu no humānisma, esmu par to pārliecināta (devil)

VIT@ 12. jūlijs 2013 10:01

vari nepiekrist, raidījumos slepkavu analītiķi saka to ko jau minēju :)

nosiguldas 12. jūlijs 2013 09:57

par nepilnvērtīgām ģimenēm nepiekritīšu, jo strādājot policijā saskāros ar to ka noziedzīgu nodarījumu izdarītāji ir 50/50 no sliktām un labām ģimenēm.

VIT@ 12. jūlijs 2013 09:29

Nepiekritīšu, ka mūža ieslodzījums ir humānisms. Manuprāt mūža ieslodzījums ir grūtāk (lielāks sods) panesams, jo ar to jāsadzīvo, jādomā par to ikdienas cietumā, četrās sienās, visu atlikušo mūžu. Arī nāve jāsagaida cietumā.. man liekas tādiem monstriem, ja ir nāves sods, viņiem tas ir lielāks atvieglojums, taču mūža ieslodzījums... es skatos daudz tos baismos raidījumus, jāsaka tā, ka ne tikai sievietes ir baismules, arī vīrieši, bet uz fona, ka vīrieši ir vairāk (monstrukategorijā), sieviešu izdoma un vardarbība ir spilgtāka ... vakardien vienā raidījumā rādīja, kā viena ēgiptiete, atbraukusi uz ameriku, noprecēja bagātu amerikāni un pēc tam nomušīja, sadalīja pa gabaliem un vēl pamielojās ar ceptām viņa smadzenītēm... olalaa ne? Vārdu sakot pasaule ir pilna ar slimiem cilvēkiem, un visbiežāk šie slimie tiešām ir dzīvojuši nepilnvērtīgās ģimenēs, vardarbīgās ģimenēs utt