Mūsu krāsainais 18. novembris

kalliope
kalliope 20. novembris 2011 17:14
3136
Kā gan svētkos bez cepeša! Rau, kā mūsu omīte piecepa pilnu krāsni ar cepešiem - gan pašiem, gan radiem un aizdevās uz Rīgu pie otra mazbērna ciemos lūkoties svētku parādi un salūtu klātienē.
Bet mēs nolēmām, ka mums būs īsti ģimeniska un krāsaina Latvijas dzimšanas diena. Te mūsu kopdarbs - dzērveņu ķīselis ar latviešu kārumu + krāsainiem graudiņiem (lai meitai tiek mums palīdzēt :)
Salūta skatīšanās arī ir obligāta lieta, re, meita smukā Latvijas sarkanā kleitā sauc mūs pie TV
Protams, salūts iekš TV nav gluži tas pats, kas klātienē, toties labāk izbaudāma mūzikas un gaismu kompozīcija, krastmalā parasti mūzika knapi dzirdama
Un tad mums ienāca varen jauka doma prātā - visiem ķerties pie krāsām un uzzīmēt kā nu katram tas salūts izskatījās. Še, mūsu divgadnieces darbiņš.
Šādu salūtu redzēja mūsu tētis (un mums ir aizdomas, ka ķersimies pie krāsām ja ne katru nedēļu, tad reizi mēnesī gan - feini tā visiem kopā šķiesties ar krāsām)
Un te mans salūts. Man patiešām patīk laiku pa laikam kaut ko uzzīmēt, lai arī apzinos, ka līdz izcilam māksliniekam man tālu kā no mūsmājām līdz jūrai :D. Tādi, lūk, mums krāsaini svētki sanāca :)

Mūsu krāsainais 18. novembris

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies