MIRKĻI. SKAISTUMS. TEPAT.

thezeezee
thezeezee 19. jūnijs 2018 17:07
1704
Ir skaisti, kad spīd rīta saule. Runā, ka rīta stundai esot zelts mutē. Kādā šādā ikdienišķā rītā tapa foto, kurā saules apspīdētie vīteņaugi mijas ar ēnu uz pavisam necila izskata grausta ēkas. Ne jau tikai pilīs ir skaistums, arī tajā savu dzīvi beigušā namā ir sava burvība.
Šogad laika apstākļi mūs lutina ar skaistu un siltu pavasari un vasaru. Tā vien gribas ikkatru iespējami brīvo brīdi pavadīt laukā, kaut vai tikai pusdienlaikā, kad pārējie kolēģi devušies savos darbos / sapulcēs un nedarbos un sanāk pusdienot vienai. Galvenais, lai skaisti!
Tajās retajās reizēs, kas maijā nolija lietus un ziedu pūkas izskatījās pavisam bēdīgi, gribējās tās iemūžināt un teikt “Mīļās! Jūs esat skaistas arī šādas! Slapjas. Salijušas.” Un dažreiz jau mums dzīvē arī gadās tā – iziet cauri dažādām grūtībām, kas mūs norūda un iezīmē kādu krunkas rievu sejā, taču arī tas var būt skaisti. Atkarīgs tikai tas, kā uz to raugās.
..un kad beidzot divas brīvdienas pēc gariem darbiem ir klāt, un spīd saule, un ārā valda vasara, gribas braukt un apskatīt to mūsu Latviju. Ar šitik zilām debesīm un košām, ziedošām pļavām. Un apzināties, ka dažreiz der paskatīties uz visu bez fokusa.. ..lai ieraudzītu kopainu.
Kad pilsētas burzma, kņada un smacīgais gaiss palicis pilsētā, var baudīt lauku burvību, mieru un vienkāršumu. Aizmirst visu sarežģīto un steigu. Aizmirst darbus un rūpes. Būt šeit un tagad. Mierā un klusumā.
Un kur gan bez puķu bildes? Man nenormāli patīk bildēt ziedus, puķes un puķītes. Un tad pēc kāda laika secināt, ka puse telefona atmiņas aizņem šāda vai tāda vasaras puķīte. Bet ir taču skaisti! Magones taču arī zied tikai pavisam īsu brītiņu, tāpēc gribas apstāties un noķert kadru, pat ja tikai sanāk braukt garām skaistam magoņu laukam.
Tirgus. Šobrīd tirgus ir absolūti fantastisks. Gaiss smaržo pēc arbūziem un zemenēm un dažādiem ziediem. Šis ir mans mīļākais gadalaiks, kad var ēst visādas ogas un zirņus, ir jaunie kartupelīši un kraukšķīgi gurķi, tomāti, kas garšo pēc tomātiem, un rabarberi, no kuriem cept plātsmaizes. Prieks iet uz tirgu, kur bauda ir gan acīm, gan garšas kārpiņām.
Šī bilde arī tapa pavisam parastā trešdienā, kad ēdu pusdienas skaisti iekārtotā un vienkāršā terasē. Gardus ēdienus un skaistu noformējumu var atrast arī vienkāršākās ēstuvēs, ne tikai smalkos restorānos. Vajag tikai ieraudzīt to.
Saulriets. Vasaras klasika. Klišejiska saulrieta bilde urbānā vidē, bet manā dzīvē saulriets nekad neiziet no modes. Man gribas tos redzēt vēl un vēl. Šķiet – kas tur tāds? Tomēr saulriets ir neatkārtojams. Tas mainās katru reizi un nekad neieslīgst rutīnā. Saule mijiedarbojas ar mākoņiem, veidojot vienmēr citus toņus, krāsas un nokrāsas.
Visu beidzot pats jaukākais mirklis un brīdis ir, kad Tevi mīl. Nav svarīgi, kurš – dzīvesbiedrs, skolas draudzene, kolēģis vai kaimiņš. Pati skaistākā dzīvē ir sajūta, ka Tu esi vajadzīgs un ka bez Tevis pasaule būtu maķenīt ne-tik-forša. #Kur Tu investē savu mīlestību, tur Tu investē savu dzīvi

…sēžu un domāju, kā lai iesāk blogu. Ttttiiiikkkkk sen nekas nav rakstīts, ka zudušas iemaņas uzrakstīt normālu ievadu. Tas gan jāatzīst, nav bijis laika pieķerties un uzrakstīt kādu rakstu SK, toties smarfons gan vienmēr līdzi un kādu foto mirkli sanāk iemūžināt arī ikdienas gaitās un steigā. Tad nu šodien nedaudz par maniem skaistajiem mirkļiem tepat blakus. Un nē, man nav bijis atvaļinājums, visas bildes tapušas ikdienas skrējienā.

Burvīgo mirkļu konkurss

 

 
20180514090408-91605.jpg
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 20. jūnijs 2018 17:22

Ļoti jauks blogs! Paldies! (inlove)(F)
Un salijušo pieneņu bilde 10* no 10*!

ofelija 20. jūnijs 2018 16:56

Paldies!

thezeezee 20. jūnijs 2018 09:39 Nymph

Mīļš paldies! :) Jāatzīst, ka man arī patīk lasīt vairāk SK dāmu rakstus..

Nymph 20. jūnijs 2018 09:25

Ļoti patika galerija - katra bilde ar savu stāstiņu! Priecē šeit joprojām ieraudzīt arī lasītaju bildes un mini-blogus, tas piedod garšu SK :)
Un - jā - es arī esmu puķu bildēšanas pārņemta. :D