Mīlēt un būt mīlētam

Autors: pece, 2014. gada 21. februāris, 21:37:37
Mīlēt un būt mīlētam

Valentīndiena nav mana diena, tie nav mani svētki! Tomēr nepamanīt tos nevar. Veikalu skatlogi lūzt no siržu pārpilnības, rozā un sarkanā krāsa sacenšas par tikšanu pie zelta medeļas, kā visvairāk lietotā krāsa. Un ikviens tirgotājs mēģina savu preci ietērpt sirds formā un nopārdod kā lielāko dāvanu.

Tomēr ir tik aizkustinoši skatīties, kā mazliet apmulsuši vīrieši steidzas iepirkties puķu bodēs vai laimīgu smaidu uz lūpām, ar puķu pušķi rokās, dodas pie savām mīļotajām! Lai man netīk Valentīndiena, šie skati mani līksmo!

Atzīstos, neko īsti nezinu par Valentīndienas izcelšanos (lūdzu, nesūtiet mani pie tantes Googles uzzināt ko vairāk), bet tautā runā, ka tie ir visu mīlētāju svētki. Tātad it visiem ir jāmīl  un jātop mīlētiem!

Aizdomājos par savu ideālo Valentīndienu un secināju - saņemt brokastis gultā ir banāli un brokastis ik dienu man mīļotais vīrietis pasniedz tāpat, atpūsties visu dienu - nē, tas nav priekš manis!

Doties kopā uz pasākumiem - mēs jau to darām!

Erotisko masāžu - pa laikam izpildām viens otram mājās, bet manu sapni par profesionālu erotisko masāžu mans mīļotais ir īstenojis - man patika, bet vai to gribētu šobrīd - es nezinu....

Sarežģīti....

Tomēr es zinu, es gribētu vēlreiz no jauna izjust tauriņus vēderā kā tajā pirmajā reizē, kad tikāmies, padzīvot uz rozā mākoņa, kad ikdienas rūpes nenomāc, tāpat kā neprātīgajā tikšanās reizē piedzīvot spontānu seksu nepiedienīgā vietā, jo mēs vienkārši nespējām atturēties!

Un gribu, lai laikā kamēr es to visu izbaudu, visi un ikviens mīlētu un taptu mīlēti! Utopija? Varbūt.... Bet mīlēt bez nosacījumiem un aprēķina mēs visi varam, atliek vien gribēt!