Mīļās kurpes, kurpītes

thezeezee
thezeezee 28. marts 2012 09:32
623

Lai noķertu iedvesmu aizdomājos par tēmu un  aplūkoju savu apavu plauktu...

Visus savus apavus glabāju oriģinālajās kastēs. Visas kastes, kuros atrodas sezonai neaktuāli apavi, esmu sakārtojusi skapja augstākajā daļā. Katrai kastei piestiprināta zīmīte ar uzrakstu, kas tajā paslēpts. Jā, es mīlu skaistus apavus, tāpat kā kārtību. :)

Pirmsākumos apavus darināja, lai pasargātu pēdas no bargajiem laika apstākļiem, taču mūsdienās tas viss attīstījies tiktāl, ka pat viskarstākajās vasaras dienās apaujam sandales, kas atbilst pēdējam modes kliedzienam, katru sezonu pērkam arvien jaunas kurpes, zābakus, nespējot iepriekšējos novalkāt. Runa vairs nav tikai par pasargāšanu no lietus, mīnusiem un sniega, bet arīdzan par modi, tēla radīšanu, pašpārliecības un sievišķības vairošanu. Pie šiem vārdiem apstāšos, jo laikam manu īpašo apavu noslēpums šeit izteikts. Visforšākie, vismīļākie un burvīgākie apavi ir tie, kuros ejot ceļas pašpārliecība un pievilcība. Jo foršāka un skaistāka jūtos, jo arī foršāka un skaistāka šķietu apkārtējiem.

Saņemot otrās kārtas uzdevumu, prātoju, kuras kurpes pelnījušas, lai tās izceļ slavas saulītē? Vai tās, kuras bija apautas sperot pirmos soļus mūžā tālajā bērnībā? Vai varbūt tos burvīgos botiljonus ar pušķīšiem, kurus valkājot jūtos pašpārliecinātāka un modernāka? Tomēr varbūt skriešanas kedas, ar kurām pamatskolā uzvarēju skriešanas sacensībās ir pelnījušas šo godu? Taču varbūt šis tituls pienākas tām burvīgajām, melnajām siksniņu augstpapēžu sandalēm, kurām pārlūza zole pēc dikti aktīvām dejām Vecrīgā? Vai zābakiem, kas manas kājas tur sausas pat visdraņķīgākajā slapjdraņķī?

Nē, es tomēr nevaru izcelt vienus īpašos apavus, jo manā dzīvē tādu bijis ne mazums. Katras kurpes, kuras iegādājos, jau ir īpašas ar to, ka tās mani ir uzrunājušas no veikala plaukta daudzajiem izvēles variantiem. Īpaši notikumi, kuros mēs vienmēr esam kopā, tās padara vēl jo īpašākas. Un vispār - īstai apavu mīļotājai, visas kurpes ir vienlīdz mīļas. :)

Foto: www.parentsconnect.com

www.touchabletoes.com

www.shopstyle21.com

Jau pamanīji Sieviešu Kluba blogu konkursu Manas liktenīgās kurpītes. Padalies savā pieredzē un piedalies ESTE sievišķīgajā pavasara konkursā. Vairāk par to lasi šeit>>

Pavasara apavu pirkumiem Sieviešu Klubs iedvesmojas ESTE veikalos. Mūsu atradumus skaties šajā fotoblogā!

 {fotoblog:2320}

 

ESTE - Apavi ar gaumi!

"ESTE" veikalus meklē tirdzniecības centros: MOLS, Krasta iela 46;

Galerija Centrs Audēju iela 16;DOMINA Shopping, Ieriķu iela 3

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
marimiki 28. marts 2012 10:30

Jauks rakstiņš (Y)