Mēs nekur nav pazuduš' :)

Kerstyna
Kerstyna 21. septembris 2017 19:26
2047

Jā.. Pēdējā laikā man ir tik laika, lai iemestu skatu iekš SK, bet ne TIK laika, lai kaut ko uzdrukātu.  Bet šodienas zvaigžņu stāvoklis ir vēlīgs. 

Kā jau agrāk minēts, es atkal studēju... un ne jau viena, mans Slinkums ņem aktīvu dalību visā procesā. 

Tas mani pasargā no nevajadzīgas informācijas uzņemšanas, nē nu labi, zināma nozīme ir arī iepriekš apgūtajiem priekšmetiem, kas tiek ieskaitīti, bet arī manam Slinkuma ir kāds vārds sakāms. 

Piemēram - pētot lekciju sarakstu viņš nemaz tik sīvi nepretojas dažu lekciju apmeklējumiem, jo man tur būšot garlaicīgi un es noteikti nodošos tikai viņam, manam mīļajam, dārgajam. 

Slinkums sīvi pretojas manai apņēmībai staigāt  Uz un No 8. stāva ar kājām. Viņam labāk patiktu tas skaistais , tēraudā un elektrībā mirdzošais tehnikas sasniegums  - LIFTS! Bet es nu pagaidām...  esmu nelokāma kā klints.  

Mans Slinkums pagaidām mani attur  no plašākas saviesīgās sadzīves ar argumentiem - tev ir jāatpūšas... no bērniem, no darba... gan jau paspēsi patusēt ar saviem draugiem, bet šovakar labāk paskaties filmu un Dies'pas' nesadomā mācīties .

Pagaidām viņam pietiek argumentu, bet drīz to pietrūks :D

Tā nu mēs abi studējam, atsvaidzinām  savas zināšanas par brīnišķo dabas veidojumu - cilvēku. Šeit es lieku akcentu  uz Cilvēku, kā unikālu dabas veidojumu, nevis kā uz pašiznīcināsanos un apkārtējās vides iznīcināšanu tendētu indivīdu, kurš nu nemaz nav brīnišķs un nav studiju vērts. 

P.s.  Es Stresa menedžmentā prezentēju  domu par to, ka Slinkums ir nepieciešams  kā viens no sabalansēta dzīves veida elementiem.  Lūk tā. 

Konkurss: Septembra noskaņas

Piedalies konkursā un laimē ielūgumu 2 personām uz Marko Rodrigesa koncertu!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies