Meitenes! Jau 19.martā tiekamies Sieviešu Kluba pasākumā!

8. marts 2010 00:00
999

Mēs esam ne vien foršas mammas, bet arī sievietes, tomēr ikdienā šī loma reizēm tiek aizmirsta un tiek nolikta otrajā plānā. Atkarībā no dzīves situācijas un vecuma posma sievietes prioritātes var mainīties, tomēr galvenās vērtības paliek nemainīgas - mēs esam un mums jābūt sievišķīgām un labi jājūtas pašām ar sevi!

8

 

Dibinām Sieviešu Klubu!

16:00 līdz 16:20

 

Sieviešu dienu atklāsim ar Sieviešu Kluba vadītājas Sandijas Salakas uzrunu un nelielu diskusiju par to, ko jūs sagaidāt no Sieviešu Kluba un mēs pastāstīsim, ko mēs sniegsim jums!

Kontracepcija un dzemdes kakla vēža profilakse

16:30 līdz 17:30

 

Nāc un uzzini lekcijā par kontracepcijas veidiem, efektīvākajām izsargāšanās metodēm un uzdod savus jautājumus! Lekciju vada ginekoloģe Kristīne Ķempe.

 

17:30 līdz 17:40

 

Kafijas pauze

Lietisķā etiķete, lietišķas sievietes uzvedības ābece

17:40 līdz 18:40

 

Kā jāizturas sabiedrības dāmai un sievietei kā tādai? Nāc un uzzini par staltu stāju, saskarsmes kultūru un uzvedības etiķeti! Nodarbību vadīs Irma Kalniņa, etiķetes un protokola eksperte.

 

18:40 līdz 18:50

Kafijas pauze

 

Sievietes seksualitāte

19:00 līdz 20:00


Kopā ar psihoterapeitu Arnoldu Cerbuli skaidrosim, kā veidojas sievietes seksualitāte un kā tā izmainās gadu gaitā.

{smallpic:1}

Maksa par Sieviešu dienu (visām lekcijām kopā): 10,- Ls

 

Cenā iekļauta arī kafijas pauze ar veselīgiem našķiem!

 

 

Lekciju laiks: no plkst.16:00

Nodarbības notiek Māmiņu kluba jaunajā centrā, Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas)

 

PIETEIKŠANĀS UZ SIEVIEŠU DIENU IR BEIGUSIES!

 

Piedāvā:

10

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
piparina 12. marts 2010 09:07

Kur ir tā anketiņa? Laikam neprotu atrast..:)

piparina 12. marts 2010 09:07

Es arī uzskatu,ka ir forši,ka ir tādi speciālisti un,protams,tas nav par velti. Man atkal teiši patīk,ka nav nepar ko jādomā. Aizbrauc,tur ir kafija,kkas uzkožams. Nav pirms tam jāpavada laiks virtuvē :)

ancuks3 10. marts 2010 11:53

Vienkaarsi pacalot tad jau var kaadas dziivoklii salasiities,,, tajaa naudinaa noteikti ir kaa jau mineeja lekciju speciaalistiem un, manupraat, par telpaam vai elektriibu un uudeni tak arii jaamaksaa,,, taadeel jau kaut kaada nauda jaaprasa....sodien nekas pa velti nenotiek,,,kas var tas piedalaas,,kas nevar seedfo internetaa,,,Nu jaa vieniigi zeel ka tie pasaakumi pieejami Riigas un tavaakaas apkaartnes sievieteem taa reaali ja nem. Man no Aluuksnes tas nav reaali.

nenovrtt 9. marts 2010 21:57

Es domāju, ka vislabākais sieviešu klubiņš būtu formuna veidā, kur piedalās arī dažādi speciālisti.Kur var ieiet tāpat kā tagad mājas lapā uz jebkurā laikāuzdot kādam speciālistam vai kādai domubiedrei-sievietei padomu vai ko ieteikt, bet nu ne rīkot tādas maksas saiešanas.Jo ne vienmēr būs vajdzīgs tas speciālists, kurš ir uz katru tikšanos uz te 16:00.Dažreiz gribās tikai vienkārši pačalot par ikdienas rūpēm, skaistuma kopšanu utt.

sandrulish 9. marts 2010 20:41

nenovrtt - Jūs te mani pārpratāt!!!!
Ar tekstu "iesēžos autiņā", es domāju - iesēžos sabiedriskajā autobusā!!!!!
Man nav mašīnas un tik drīz nebūs...mazo atstāju pieskatīt vīram, kuram pašlaik nav darbiņa un 10Ls par nodarbību es arī uz šo brīdi nevaru atļauties - laimēju šo iespēju piedaloties MK konkursā!!!!!
Un šī maksa noteikti ir domāta tiem gudrajiem speciālistiem par lekciju vadīšanu ne jau par groziņu ...Piekrītu , ka groziņu pašas varam sarūpēt.....
Tiešām žēl, ja Jums nav ,kas mazo pieskata....:(:(:(

zanza 9. marts 2010 15:52

Īstenībā piekrītu nenovrtt, Sieviešu klubiņš varēja būt vienkārša vieta, kur noteiktā laikā savācas kopā sievietes un parunājas vienkārši savā starpā. Arī savām starpā varētu parunāt par kontracepcijas veidiem, izsargāšanās metodēm, lietišķo etiķeti un seksualitāti.
Un tieši tā visas nevar iekāpt savos auto, atstāt bērnu tēviem/auklēm/vecvecākiem un pat samaksāt tos 10 Ls.

nenovrtt 9. marts 2010 14:55

VIESIS nejau nu par tādu lielu summu iet uz klubiņu.Ja jau tas ir klubiņš sievietēm, tad tam ir jābūt bez nekādām maksām.

nenovrtt 9. marts 2010 14:53

Un kā lai es tieku uz 16:00, SANDRULISH jūs man bērnu ņemsiet ārā no bērnudārza?Es neesmu tik bagāta un nepelnu daudz kā jūs iztēlojāties sev,nevaru iegādāties sev auto un braukt uz jūau klubiņu!Un es nedomāju, ka prasūt 10 Ls maksu tadag krīzes apstākļos būtu prātīgi.Kliiņam jābūt bez maksas un kafijas, tējas, morsu un groziņus ir jārūpē pašām.J;us taču esat sievietes, vai tad tik grūti pašāi uzsmērēt pārs maizīšu un izcept kādu klingeri, kūku vai cepumus un paņemt groziņā līdz ?! Piedavām Jūs braucat ar auto savu ielikāt un atvedāt.Kauns, kauns organizatoriem prasīt naudu.Tad jau sanāk nevis sieviešu klubiņš-atpūsties, bet sanāk maksas izklaide.Tad jau labāk par to naudu es nopērku biļetes uz koncertu, nekā vēl tērēju sab.transportam un klubiņa maksai naudu.

sandrulish 9. marts 2010 13:25

nenovrtt - es braucu uz Sieviešu kluba nodarbību no Līgatnes (80 km no Rīgas), iesēžos autiņā un pēc 2 stundām esmu klāt.....Vai tad Jelgava ir tik nenormālu tālu????
:):):):):)

9. marts 2010 09:27

Nu laiki gan ir tādi dīvaini. Kāpēc nepadomā ne par strādājošām sievietēm, ne par sievietēm, kas audzina bērniņus - nu 16:00 nav tas labākais laiks lai sāktu šādu pasākumu. Vai tiešām neesat padomājuši, ka ja sāktos daudz izdevīgākos laikos apmeklētāju būtu daudz vairāk?

nenovrtt 9. marts 2010 08:10

Maksa par Sieviešu dienu (visām lekcijām kopā): 10,- Ls
Ja jau jāmaksā 10 Ls, tad kāda jēga iet uz tādu klubu, es izrauties no sadzīves problēmām un piedavām vēl jāmaksā.Bet ja man nevajag ne jūsu tējas, kafijas, dāvaniņas un vienalga esmu spiesta par to, ka esmu atnākusi maksāt.
Sakiet kāpēc klubs ir pieejams tikai Rīdzinieciem?Sakiet kā lai es Jelgavniece tieku?Par to jūs cienījamā administrācija gan neesat padomājusi.Sieviešu klybam ir jābūt peejamam ne tikai Rīdziniecēm, bet arī visām latvijas sievietēm, ,kuras vēlas vien vēlas.

9. marts 2010 07:09

elitons

Pēdējā SIeviešu kluba pasākumā mēs bijām ne tikai jaunās mammas, bija arī mūsu draudzenes un mammas, - Sieviešu Klubam durvis atvertas ir jebkurai sievietei!

happy2012 8. marts 2010 23:34

es ceru,ka tikšu soreiz:)ja būs kam atstāt meitiņu!
Ceru,ka būs vēlk brīva vieta kad es zināšu skaidri tikšu vai nē:)

8. marts 2010 22:52

Kur ir tā anketa? Nevaru atrast:(

elitons 8. marts 2010 20:26

Es,te lasu un izskatās,ka lielākoties,šeit ir jaunās māmiņas.Es jau gan esmu gados vecāka sieviete,bet domāju,ka mani uzņemsiet savā pulciņā.Sirdī un dvēselē jūtos jauna.

heima 8. marts 2010 19:58

Nu es uz šito būšu noteikti,kaut arī mazajam dzimenīte-atļaušos arī sevi palutināt!:)

baibak 8. marts 2010 17:45

Man arī diemžēl nav ar ko meitiņu atstāt!!!!

more 8. marts 2010 17:31

Man veel buutu kam atstaat mazo, bet...mums tajaa dienaa cita lekcija :)

muuna 8. marts 2010 17:17

es laikam nekad netikšu uz sieviešu dienu, ja sāksies šitādos laikos... Visi, kam varētu atstāt bēbi, strādā...

laimespele 8. marts 2010 16:41

Es pieteicos un nevaru sagaidīt.

8. marts 2010 14:50

Beidzot atkal tik tiesam varesim satikties=))

pelucis 8. marts 2010 14:00

jauki atkal vares satik pazistamos jau pieteicos :)

sandrulish 8. marts 2010 12:37

Liels liels prieks par pasākumu, jau pieteicos, jo zinu, ka daudz gribētāju būs...:):):)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā