Marts, kura nebija...

Autors: Ardlem, 2016. gada 2. aprīlis, 22:38:50
Marts, kura nebija...

Marts nemanāmi ir aizdevies prom. 

Ārējās pasaules notikumi neko daudz manā dzīvē nemainījās – bērni, skola…  Toties iekšējā pasaulē, šķiet, ka gatavojas notikt apvērsums un valdības maiņa…

Marts nāca ar atklāsmi par to, cik tomēr ir svarīgi katram cilvēkam apzināties savas saknes, savu dzimtas stāstu, jo tieši šie stāsti ir tie, kas ļauj labāk izprast šodienas notikumus un paskatīties uz sevi un savu dzīvi arī mazliet no malas. Šai atklāsmei pamatā ir kāds projekts par otrā pasaules kara atmiņu stāstiem, kurā, pēc ilgām pārdomām, izlēmu iesaistīties arī es.  Tas lika aptaujāt radus un ļāva uzzināt pārsteidzošas lietas. Projekts vēl tikai sākas un turpmākais gads šai sakarā būs interesants.

Lieldienas – šī marta aktuālais notikums. Šogad uz skatuves pagasta pašdarbnieku koncertā es varēju vērot ne tikai savus brašos tautu deju dejotājus – visus trīs dēlus, bet arī savu mazo meitu, kas dejoja cālīšu deju kopā ar saviem bērnu dārza draugiem.

Vispār, marts ir tas mēnesis, kuram ir izdevies tik ātri aizslīdēt, ka es to lāga neesmu pamanījusi. It kā ir noticis pat visai daudz notikumu, bet visi tie ir bijuši tādi – garāmskrejoši.

Meklēšu pieturpunktus aprīlī. 

Konkurss - Kas jauns martā?

20160321112408-23892.jpg

Jumavas grāmatas – Tava laika patiesā vērtība!