Marta pakāpieni

Linduchy
Linduchy 4. aprīlis 2017 20:09
1913

Kāpnes var vest augšup vai lejup. Var pa tām skriet, izlaižot pakāpienus, bet var arī paklupt un nolikties ar šnobeli slīpi… Jā, būs sāpīgi, bet vismaz būs gūta mācība, ka pa kāpnēm skriet nevajadzētu... 

Viens dzīves kāpņu posms ir pievarēts, laiks doties tālāk...

Nogurums

Neskatoties uz pavasari un vitamīniem, martā sajutos nogurusi – no visa. Ikdienišķi sīkumi mani spēja tā satracināt, ka iekšēji vajadzēja pamatīgi nopūlēties, lai neeksplodētu. Lieki piebilst, ka man ļoti, ļoti tas sāka nepatikt. Pat nenozīmīgs vārds spēja izsist mani no līdzsvara un nereti pat novest līdz asarām. Es jutos iztukšota. Man kļuva vienaldzīgas daudzas lietas … un jā, arī cilvēki un viņu viedoklis. Atgriežoties mājās, knapi spēju saņemties vakariņu pagatavošanai. Nebija spēka nekam – sapņoju tikai par miegu, bet arī tas kļuva pavisam nelāgs – bieži murgi un bezmiegs, kas lika celties ap 3-4 no rīta.

Lai nepārvērstos par niknu raganu, centos saņemties vismaz brīvdienās. Un brīvdienas martā gan bija krāsainas un piepildītas :)

20170404195747-36385.jpg

Velo sezona

Beidzot mans dzeltenais ragainis tika dienas gaismā. Pirmajā braucienā, protams, dabūju sāpošu dibenu – šoks pēc garās ziemas. Un pirmais pavasara brauciens arī vainagojās ar saplēstām džinsenēm. Mans tizlums ir vienkārši nepiedodams, bet vēl aizvien nespēju saprast, kā es to dabūju gatavu. Laikam vienkārši tā bija zīme, ka vajag jaunas džinsenes :D

Tuvāka un tālāka klejošana

Brīvdienās centos izvēdināt galvu tuvākos un tālākos izbraucienos – gan darba lietās, gan šopingā, gan izklaidēs.

Beidzot saņēmos un devos iemēģināt Karakumu. Nē, ne jau tuksnesi. Kaut gan tas arī varētu būt interesants piedzīvojums :D Es par to Karakumu, kas ir Dobelē. Pie reizes izstaigājām Dobeles pilsdrupas.

20170404195846-30701.jpg

Neizpalika arī viesošanās kaimiņzemē. Jāsaka, ka nu patīk man Lietuva … un cenas veikalos. Šoreiz paviesojāmies nelielā, bet ļoti glītā pierobežas pilsētiņā – Naujoji Akmene. Kad sāksies pavasara puķu ziedēšanas laiks, noteikti došos turp uz Botānisko dārzu. 

20170404195941-43130.jpg

20170404195958-95621.jpg

Un marta izskaņā vairāk sanāca klejot pa Latvijas galvaspilsētu. Pabiju gan Expo Beauty skaistumkopšanas izstādē, gan iekš Riga Fashion Week pasākumiem.

20170404200104-51088.jpg 

Grāmatu plaukts

Martā kaut kā man pavisam švaki gāja ar lasīšanu. Vakaros es migu ciet, bet brīvdienās vazājos apkārt, tāpēc grāmatām atlika pavisam maz laika. Bet tomēr 2 izlasītas grāmatas manā kontā ir.

Mēneša lielāko laiku paņēma Ričarda Flanagana "Šaurais ceļš uz dziļajiem ziemeļiem". Ļoti smaga lasāmviela. Diemžēl jāsaka, ka nespēju īsti izbaudīt to – vienkārši nebija īstais laiks un pareizais noskaņojums, jo grāmatas stāsts par kara šausmām un japāņu nežēlību karagūstekņu nometnē mani nomāca.

20170404200142-73089.jpg

Marta izskaņā ļāvos vieglākai lasāmvielai - Adele Pārksa "Brilles aklai mīlestībai". Šī grāmata gan bija tieši atbilstoša noskaņojumam – viegla, romantiska, brīžiem lika pasmaidīt, bet brīžiem – just līdzi un pārdzīvot, lasīt lapaspusi pēc lapaspuses, lai ātrāk atklātu, ar ko tad beigsies šis stāsts. Un stāsta beigas nu gan bija negaidītas. Lielisks romāns. Šo noteikti varu ieteikt lasīšanai dārzā, ķerot pavasara saulīti. Nu labi, vēl nav tik silts – tāpēc ietinies pledā, uzsildi tēju īsti angļu stilā – ar pienu, un izbaudi! :)

Kino

Nelielai spriedzītei varu ieteikt The Shallows ar apburošo Blake Lively galvenajā lomā, cīnoties filmā ar haizivi, fiziskām un emocionālām sāpēm.

Bet mēneša labākās filmas titulu saņem franču-britu kopražojums – Demain tout commence ar lielisko Omaru Sy galvenajā lomā. Filma tiešām laba – varēja gan pasmieties, gan nobirdināt asariņu.

 

Pavasara pucēšanās

Martā mana dvēsele alka pēc tauriņiem. Diemžēl nesanāca aizbraukt uz LU Botāniskā dārza Tauriņu māju (to es apņemos aprīlī īstenot). Toties garderobē tauriņi bija – DAUDZ! Tauriņi dzīvojās gan manās šallītēs, lakatiņos un jaunajā blūzītē. Par mata tiesu izpalika tauriņbotiņu pirkums – jo ierunājās veselais saprāts, kas neļāva pirkt neatbilstoša izmēra botiņas, neskatoties uz visu smukumu.

20170404200543-33990.jpg

Pavasara pirmajā mēnesī pastiprinātu uzmanību un rūpes veltīju saviem matiem un nagiem.

Matu kopšanā man talkā nāca lieliskie Dove Oxygen&Moisture produkti. Esmu absolūti iemīlējusies Dove Pure Care Dry Oil ar Āfrikas makadāmijas eļļu. Šis produkts ir uz palikšanu manā skaistumkopšanas stūrītī. Mati kļuva tik mīksti un zīdaini, savukārt matu gali vairs nav tik trausli. Eļļas uzklāšanas process ir bauda – aromāts ir vienkārši fantastisks. Smērēju to matu galos katru vakaru. Ja no rīta mati ir sacirtojušies, vienkārši iesmērēju dažus pilienus eļļas un izķemmēju, piešķirot vēlamo izskatu. Eļļa nav taukaina! Kad tā izžūst, mati neizskatās netīri.

Pāris reizes nedēļā lutinu savus matus arī ar matu masku. Tai ir kārdinoši gards aromāts un patīkama tekstūra, viegli izmazgājama, mati nepaliek smagi.

Pavasaris uzņem apgriezienus. Izbaudot dažas brīvdienas, manī sāk atgriezties enerģija un dzirkstelīte. Tāpēc aktīvāk jāpievēršas SK dzīvei un jāsaplāno randiņš, vai ne? Kūciņas jau pietiekami ēstas, laiks izkustēties – dodamies nelielā pārgājienā? :)

20170404200629-86239.jpg

Lai sirdī vienmēr pavasaris, bet galvā un vēderā - tauriņu dejas!

Linda


 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 6. aprīlis 2017 09:20 LosOjosVerdes

Tāpēc jau teicu, ka es tevi saprotu par visiem 200% :D
Nea, džīnas saplēsu ciskas iekšpusē - starp kājām ROFLROFLROFL

LosOjosVerdes 6. aprīlis 2017 09:17

Izklausās dikti piepildīts mėnesis. Un kāpēc man šķiet, ka drusku līdzīgs manėjam?:) pirmo grāmatu, kuru piemini, arī labprāt izlasītu. Klau, Tu bikses saplēsi uz dupša? Esi centīgi minusies:D

Linduchy 5. aprīlis 2017 13:45 Shalako

Pazuda gan - ar 1. aprīli vispār viss kļuva superduperīgi ;)

Shalako 5. aprīlis 2017 13:32

Ja sākās marts ar aizkaitinājumu, tad ar katru feinu notikumu man sķiet tas pazuda un beigās jau vispār viss atgriezās līdzsvarā, ne?
Man arī patīk Dove produkcija, visbiežāk no tās sanāk ņemt šampūnus un kondicionierus.

Linduchy 5. aprīlis 2017 08:57 rasas

Tā varētu teikt - pavasaris galvā un citās vietās :D

rasas 5. aprīlis 2017 08:10

Krāsains, var just, ka ārā laužas pavasaris - visās nozīmēs..

Kerstyna 4. aprīlis 2017 22:48

(Y) Pozitīvs vēstījums :)