Marc... bildēs :)

Kerstyna
Kerstyna 4. aprīlis 2017 22:05
1153
Dubļi, dubļi, dubļi.... daudz dubļu.....
Sniegs, daudz sniega.... tur ārā.
Manas mazās "biznesa pusdienas " :) Bija labas :)

Nu, kā jau visi būs pamanījuši, marts bija ļoti kontrastains mēnesis. Es sava darba ietvaros izbaudīju visu ko, tas spēja sniegt, ij dubļus brist, ij pa sniegu kārpīties....

 Bet nebija jau darbs vien :) Bija mazā dēla dzimšanas diena, kas ir zināms atskaites punkts arī manā dzīvē. Darbam pa vidu arī paklandījos apkārt, apvienojot tīkamo ar vajadzīgo. Joprojām lasu nu ļoti vecas grāmatas...no bibliotēkas norakstāmo grāmatu kaudzes izvilku visu, ko jaunībā tiku lasījusi un kas man patika. Atstiepu mājās un tagad lasu tās grāmatas. Jāsaka, ka neko jaunu neesmu  iepirkusi.

SK dzīve kaut kā martā iet zem  Apņemšanās zīmes.  Es par to padomāju un izdomāju, ka diemžēl, mans dzīves un darba ritms neļauj apņemties kaut ko ļoti konkrētu, tāpēc - vislabākā apņemšanās ir neko neapņemties un darīt to, kas nāk bez lielas sevis pārvarēšanas. Piemēram  - es joprojām pieturos pie 1000/1500 kcl diennaktī.  Rezultāts ir, mani tas nenogurdina, nepadara nervozu un es to turpināšu darīt :)

Pārskatot bilžu arhīvu martā, konstatēju, ka tematika vairāk vai mazāk grozās ap manu darbu... tad nu padalīšos ar to, kas man ir :)

Konkurss: Marta atskaites


20170328152941-40237.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 6. aprīlis 2017 12:48 LosOjosVerdes

Tas tāpēc, ka nafigators mūsējais neuzrāda aptuvenās adreses - tipa kaut kāda māja uz tāda ceļa kaut kādā pagastā. Vajag kaut kādu objektu, kas ir redzams vai tuvumā, ja nevar nosaukt, tad ir kā ir un mašīna pie viņa atbrauca pēc 9 minūtēm, laukos vēlākais ir pēc 15 minūtēm, tā kā... viss kārtībā.

LosOjosVerdes 6. aprīlis 2017 09:13

Darbs, darbs, darbs:D man tagad 1133 (pėc soctīklos nopludinātā ieraksta) asociējas ar to čali, kas zvanīja un centās izsaukt ātros uz kādām tur mājām, bet opetators nepārtraukti nesaprata, kur tas ir:D smieklīga saruna, kas nemaz nav smieklīga tādā brīdī. Abi labi:D

ilzy 5. aprīlis 2017 21:46

(Y)

Kerstyna 4. aprīlis 2017 22:12

Ak... par ātru nospiedu saglabāt :D Bet nu , pielikšu klāt turpinājumu komentārā :)
1. bilde - mazajam dēlam dzimšansdiena :)
2. bilde. Puikas priekšstats par manu darbu.
3. bilde 31. marta Liepājā kopsavilkums :)