Mans rosīgais janvāris

ilzy
ilzy 4. februāris 2017 19:25
854
Jauns gads - jauns plānotājs. Jā, gribēju savu dizainu, tāpēc uztapināju to iekš www.myprint.lv
Piesaistījos Ineses Prisjolkovas(Pavasara studija) 100 dienu apņemšanās pasākuma grupai. Iespējams mans mērķis ir tāds globāls, tomēr, šāda grupa forši motivē un liek piedomāt pie savas ikdienas.
Atsāku iet uz afrikāņu dejām. Šīs gan vairāk afrohouse stilā, tomēr izkustina un pamatīgi ielīksmo.
Aizvedām draudzeni dzimšanas dienas svinībās uz restorānu KUK BUK. Pirms tam lasīju atsauksmes, kur viedokļi bija dažādi(gan pozitīvi, gan negatīvi), tomēr mums bija gan laba apkalpošana, gan izvēlētie ēdieni bija gaumīgi noformēti un garšīgi.
Mana mamma periodiski apmeklē Impro ceļotāju klubiņa ceļojumu lekcijas. Aizvietojot krustmāti biju uz lekciju par Dienvidāfrikas republiku. Ļoti interesants pasākums bija.
Tāpat viņas abas iet uz Dailes teātra zinību stundām, kur noris tikšanās ar teātra valstības cilvēkiem(režisori, scenogrāfi, grimētāja u.c), lai labāk iepazītu teātra pasauli Atkal aizvietojot krustmāti biju uz tādu kā lekciju par publisko runu, ko vadīja bijušais aktieris Andris Morkāns. Ļoti interesanta lekcija un rindā uz tualeti stāvošā dāma dalījās ar iespaidiem, ka šis ir bijis publiskās runas kursu, ko pasniedz šis cilvēks īss koncentrāts.
Biju uz kino – La La Land. Tāda ļoti krāsaina un tai pat laikā smeldzīga filma. Man patika.
Projekta Teātris.zip” ietvaros pa LTV1 noskatījos divas izrādes – Nacionālā teātra izrādi „Meitenes” un Liepājas teātra izrādi „Atsaldētais”.
Vienas dienas laikā paspēju noskatīties Unreal otro sezonu. Jāteic, ka tas gan man laikam bija par daudz un nosita visu vēlmi kaut ko skatīties visu janvāra mēnesi.
Pīters Meils “Viesnīca Pastis”. Romāns par viesnīcas atvēršanas priekiem un raizēm Dienvidfrancijā.
Elvita Ruka “Izdzīvo, piedzīvo, lido”. Patiess sievietes stāsts par viņas dzīvi. Autore ļoti personiskas lietas izstāstījusi no savas dzīves, tāpēc dažbrīd likās, ka lasot lūru pa atslēgas caurumu. Bet tā kopumā – spēcīgi!
Žils Legardinjē “Pilnīgs ku-kū”. Šo saņēmu konkursa balvā un grāmatas fifīgais vāks to lika atvērt jau trolejbusā braucot uz mājām. Tik tiešām sirsnīga grāmata.
Marija Kondo “Kārtības maģija”. Kā pareizi sakārtot māju?! Atziņa, ka vispirms ir jāizmet laukā un tad jādomā vieta palikušajam man laikam ir atslēga kāpēc kaut kādas lietas nepabeidzu tā kārtīgi līdz galam, jo parasti šķirojot domāju, kur palikušo nolikt. Tas patērē lieku emocionālā un fiziskā spēka resursu.

Šogad mans janvāris bija rosīgs un piepildīts. Vairāk gan ar kultūras dzīves baudīšanu.

Darbā kaut kā interesanti, tai pat laikā nekas nenotiek un notiek viss kas. Interesanti, interesani...

Mājās kaķis ir sācis dikti agri celties, reizēm iet laukā pat pirms trijiem naktī. Tā arī nesaprotu ko viņš tur ārā var darīt 5 stundas un reizēm pat vēl ilgāk. 

Bet laikam jau Cēzars zin ko dara.

20170204190712-20704.jpg

 

 

 


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ilzy 5. februāris 2017 16:01 LosOjosVerdes

Patika. Ja nu vienīgi sākumā man likās kaut kāds bardaks uz skatuves valda, bet kolīdz viņi pārģērbās un parādījās "atsaldētais" viss aizgāja.
Man ļoti patīk dejot un kaut kā jauna mācīšanās vienmēr ir darbs ar sevi. Afro dejas pēc būtības ir ar citu filozofiju kā mūsu tautas dejas, klasiskās balles dejas vai pat tās pašas latino dejas un tajās var atbrīvoties un iztrakoties. :)

Linduchy 5. februāris 2017 14:31

Tu tiešām esi SK lasīšanas rekordiste :) (Y)

LosOjosVerdes 5. februāris 2017 14:18

Oho, skatos Tu arī Atsaldēto skatījies:) Patika? Un Tev, protams, grāmatu kaudzes. Šeit laikam esi tiešām lielākā lasītāja. Bet par afrikāņu dejām runājot-es nezinu, kāpēc, bet Tevi ar tām kopā sasaistīt nespēju. T tāda ieturēta šķieti, bet tās dejas tak mežonīgas, trakas un nevaldāmas. Nu tā jau ir-tie klusie ūdeņi tie dziļākie:)

Kerstyna 4. februāris 2017 20:28

Ļoti grāmatniecisks mēnesi :)