Mans Reiki SPA dvēselei

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 5. augusts 2011 11:46
711

Par Reiki biju dzirdējusi šur tur, šis tas lasīts, šāda tāda draudzene bija izmēģinājusi, bet pirmais solis tika sperts, kad Reiki atnāca pie manis burtiski - proti, meistare Dace Picalcelma sāka vadīt seansus Sieviešu Kluba telpās. Ik ceturtdienu es manīju,ka kāda no redakcijas meitenēm pazūd pie Daces un atgriežas noslēpumainu vaigu - starojoša un harmoniska.

Skatījos, klausījos brīnumainajos stāstos (paldies, Kintij, par iedvesmu!) un gaidīju - kad būs tas brīdis, kad es gribēšu satikties ar savu dvēseli, ļauties enerģijām, intuīcijai, vīzijām un dziedinošajam mieram. Tāds brīdis pienāca pavisam negaidīti.

Kādu dienu es biju burtiski sagrauta -psihoemocionālais un fiziskais stāvoklis liecināja par pārgurumu un raizēm. Kā jau tādos "krīzes" pārstrādāšanās brīžos gadās, pēc stundas man bija jābūt svaigai kā gurķītim un jārukā tālāk. Ko darīt? Nav laika aiziet ne uz masāžu, pat ne ieiet dušā, kur nu vēl nomierināt satraukto prātu un sirdi, lai spētu aizstāvēt savas idejas un būt gatavi simtprocentīgam darbam (kas tiešām tajā mirklī bija ļoti svarīgs!).

Paldies Dievam, Klubā bija Dace un tieši ar Reiki seansu - es klusām ieslīdēju dziedināšanas telpā, satikos aci pret aci ar Meistari un seanss varēja sākties.

{smallpic:1}

Saruna

Sākumā bija saruna - es izstāstīju, kas man uz sirds. Esmu pārgurusi, izkaisīta, nesaprotu, kur rīts, kur vakars, bet pēc stundas vajag būt perfektā formā.

Dace tik smaidīja savu mierinošo smaidu. Sarunas laikā Dace uzmanīgi klausījās un tad dalījās savos redzējumos. Es pat nezinu, kā lai to nosauc, bet jau no sarunas vien var saprast, kas tieši ir par problēmu. Burtiski 5 minūtēs Dacei "atnāk" informācija - viņa pēc tam dalās, kas atnācis un ko pateicis. Bieži vien tie ir kādi tēli no pacienta dzīves, māte, tēvs, bērniņš, vai pat Skolotājs un Sargeņģelis. Tas ir ļoti satraucoši, jo šie tēli, kas atnāk Reiki speciālista apziņā, ir bieži vien pavisam reāli personāži. Ja tiecies ar Reiki speciālistu pirmo reizi,tas var būt mulsinoši - kā kāds to var zināt, vienkārši piecas minūtes parunājot ar tevi?

 

Rituāls

 Mēs abas veicām nelielu iesildīšanās rituālu ar ēteriskām eļļām un nelielu lūgšanu un man priekšā tika nolikti 7 krāsaini aplīši, no kuriem nedomājot, man bija jāizvēlas divi. Kā izrādās, tie simbolizē 7 čakras un šādā intuitīvā izvēles veidā var noprast, kurā līmenī slēpjas problēma vai ar kādām čakrām seansa laikā jāpastrādā vairāk.

Reiki Meistare veic lūgšanu - enerģijai, Zemes mātei, augstākajiem spēkiem, lai palīdz šai reiki seansā un notiek labvēlīga enerģiju apmaiņa. Šāds rituāls notiek vienmēr, pirms katra seansa, un tas ieved tādā kā nomierinošā, no visām ikdienas likstām atbrīvojošā sajūtā.

Tad seanss turpinās, man guļot, acīm ciet, uz muguras, kamēr Reiki Meistare veic darbības. Lēnām, mierinoši, iegrimstu tādā kā snaudā un tad...sākas VĪZIJAS

 

Vīzijas

Tās ir spilgtas, ne tādas, kā vienkārši aizverot acis - patiešām, tie tēli, kas atnāk Reiki seansa laikā, ir īpaši un dziļi simboliski. Šajos simbolos vari atrast atbildes uz saviem sasāpējušiem jautājumiem. Paralēli Dace strādā ar rokām , it kā glāstot auru un ik pa brīdim pieskaras čakru vietām. Es pat nezinu, ko viņa dara, jo man acis ir ciet, bet sajūta ir ļoti viegla un patīkama. Ķermenī ieplūst harmonija un miers.

Parasti Reiki seansa laikā tiek atrisināts kāds uzdevums vai saprasta problēma. Atbilde var atnākt katram pašam, bet arī seansa beigās Reiki Meistars pastāsta, ko ir redzējis.

Pēc nepilnu stundu garā seansa es pamodos enerģiska, uzlādēta, mierīga un gatava iet tālāk darbos.

Es sapratu arī sava pārguruma cēloņus un pieņēmu savus un Daces secinājumus.

 

Šobrīd cenšos atrast laiku reizi mēnesī - harmonizējošam Reiki seansam. Ja sakrājas kādi neatrisināmi jautājumi, zinu, ka Reiki ļoti ātri spēs tos "nolasīt" un dot atbildes, vai vismaz salmiņu, kur pieķerties.

Vispārsteidzošākais seansu laikā man šķiet fakts, ka arī Dace it kā redz to, ko savās vīzijās acīm ciet, pie sevis redzu un domāju es. Tajā brīdī, kad manā prātā ienāk tēls, Dace par viņu stāsta skaļā balsī - pirmajā brīdī biju šokā, nu kā to var redzēt? Bet var! Un jau vairākos seansos esmu piedzīvojusi šo brīnumu - mūsu enerģijas seansa laikā savienojas...

Par sevi pēdējā laikā šādā veidā esmu atklājusi daudz, un arī atradusi atbildes uz saviem jautājumiem.

 

Kam var noderēt Reiki seanss:

  • ja uz sirds ir sasāpējis jautājums, kam nezini atbildi un nesaproti, no kura gala ķerties klāt
  • ja uz sirds ir sava vai tuvinieka veselības problēmas
  • ja uz sirds ir pašas dzīve, talanti, karjeras dzīve - ko darīt tālāk?
  • ja vēlies atpūsties, nomierināties, saharmonizēties ar savu iekšējo ES, justies labāk un vieglāk

Šo sarakstu varētu turpināt.

Pati pagaidām esmu piedzīvojusi vairākus Reiki seansus un katrs ir bijis man pārsteigums - pašai par sevi, protams:) Varu teikt, ka Reiki ir kā dvēseles SPA.

 

Reiki Sieviešu Klubā>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
serafeta 12. augusts 2011 00:44

Liels prieks par Tevi:) Reiki enerģija ir brīnumaina, kopš es iepazinos un jau daudzus gadus pati esmu Reiki meistare - skolotāja, mana dzīve ir mainījusies tikai uz labu, tāpec, tiem kas vel šaubās es ieteiktu atrast savu pareizo cilveku, kas iepazīstinās ar Reiki enerģiju, jo ir ļoti svarīga enerģētiskā saderība starp Reiki devēju un piēnemēju:)

kintijasieviesuklubslv 5. augusts 2011 14:07

reiki kā randiņš pašai ar sevi - super pateikts :) prieks, ka esi sev atklājusi savas starošanas noslēpumu! :)

ate 5. augusts 2011 14:05

Kintija man arī izlasot tavu blogu par iegūto pieredzi reiki seansā, radās iedvesma un pieteicos uz seansu. Pirms došanās uz seansu bieži uzdevu sev jautājumu, kam man tas, man taču ir svarīgākas vajadzības kur naudu tērēt, kā lai notici kam nesataustāmam. Bet līdz pat sieviešu kluba durvīm un sēžot savu seansu gaidot, neatmetu ar roku, neatsaucu seansu - ko citkārt būtu izdarījusi.
Vai sajutu ko seansā - noteikti, biju sava veida eiforijā, gan galva reiba, gan smaidīt gribējās, gan ieguvu sev vajadzīgās sajūtas un atziņas par savu dzīvi. Ejot uz seansu noklusēju meitai kurp dodos, teicu ka man ir randiņš pašai ar sevi - jo nezināju vai meita tic šādām lietām. Atnākot mājās meita tik noteica - vai tu esi bijusi uz kosmētisko salonu - tu staro. :)
Gribat sevi izprast šis ir viens no veidiem kā to izdarīt.

kintijasieviesuklubslv 5. augusts 2011 12:06

prieks, ka iedvesmoju aiziet uz pirmo reiki seansu! Tas tiešām ir baudījums - sirdij, dvēselei, garam! Un pēc katra seansa ir kāds atklājums, ar kuru strādāt. Esmu pieteikusies uz reiki apli. savu pirmo reiki apli mūžā. noteikti padalīšos sajūtās. Kas zina, varbūt drīz reiki apļi notiks arī Sieviešu Klubā :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā