Mans 8. marts

nosiguldas
nosiguldas 6. marts 2015 15:15
1258

Ir agrs rīts, mani pamodina saule, kas austot iesoļo manā istabā. Visi vēl guļ un es klusiņām uz pirkstu galiem izsoļoju no istabas.  

Šodien ir astotais marts un tas man ir īpašs no bērnības. Tētis parasti šajā dienā apsveica savas meitenes ar ziediem un pusi dienas pavadīja virtuvē beržot katlu dibenus un gatavojot kādu gardumu. Vēlāk kad apprecējos, mans vīrs turpināja šo tradīciju, te es domāju ziedus. 

Man ļoti patīk šī diena. Uz ielas redz vīriešus, kas pretī nāk smaidot un rokās tur pušķus ar ziediem. Darbā sagaida vīriešu kolektīva pārsteigums. Bet šogad 8. marts ir pavisam īpaša diena, tā ir svētdiena. 

Es zinu, kas mani sagaida, jo mana otrā pusīte zin, ka es ļoti mīlu dzert kafiju gultā, to pavadīs garšīgas brokastis. Es ieritinos krēslā un dzerot tēju ieslēdzu kādu jauku filmu. Šogad 8. martā ir paredzētas daudz skaistas filmas un koncerti. Esmu nolēmusi šodien paņemt brīvdienu, NEKO NEDARĪŠU. Izbaudīšu iespēju nekur neskriet un palutināšu sevi ar lietām, kam parasti neatliek laika. 

Izklausās, ka mana ģimenīte mostās, es došos uz blakus istabu gulēt, lai nesabojātu pārsteigumu.

 

KONKURSS: Kāds ir tavs ideālais Sieviešu dienas scenārijs?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies