Mans 12.2015.

ilzy
ilzy 6. janvāris 2016 12:07
1221

Decembris ir tāds mēnesis, kas liek visu tvert un veidot kopsavilkuma formā. Nu principā caur decembri mēs aizveram durvis vienam gadam un atveram durvis jaunajam.

Laikam gada nozīmīgākā tēma ir attiecības. Kad tev viņu nav, tad šķiet, ka ir problēmas, bet kad tev viņas ir, tad šķiet tieši tāpat.

Decembris ir tāds kopsavilkuma mēnesis, kad novērtējot to, kas sanācis, nonākam pie secinājuma ko darīt savādāk un ko labāk vispār nedarīt.

Apsveicu visas, kam viss sanāk ideāli, bet satiekoties diviem kosmosiem ar ļoti dažādām dzīves pieredzēm un ģimenes bekgraundiem notiek pamatīga rīvēšanās un slīpēšanās. Nu ko, galā taču vajadzētu sanākt dārgakmeņiem? :)

Decembris darbā ir decembris darbā. Domājams gandrīz visas zin ko nozīmē, līdz noteiktam datumam dabūt cauri visus maksājumus, parakstīt PN aktus, cīkstēties, lai visas kļūdas ir salabotas un citi brīnumi novērsti. Tomēr kā atklāju, gada pēdējās trīs darba dienas pavadīt darbā gandrīz vienai ir ļoti svētīgi. Ir klusums, neviens netraucē un nerausta, var izdarīt dažādas lietas, kas ir jādara, bet tam iepriekš laiks neatradās.

Vispār šis bija ļoti darbīgs gads, es pat teiktu, ka par daudz un tas kaut kādā mērā arī ietekmēja dzīvi kopumā. Toties sanāca aizbraukt divos komandējumos un papildus darbam arī apskatīt tās pilsētas, kur pabiju.

Decembra kultūras aktivitāte bija Nacionālā teātra izrāde “Avantūrista grēksūdze”. Mani divi vīrieškārtas kolēģi, kuri bija bijuši pirms manis, to raksturoja kā gana skandalozu izrādi Nacionālajā teātrī, tomēr man tā nelikās. Varbūt esmu samaitāta? Jā, bija plikumi, bija atklāta erotika, bet tas viss man likās tā gaumīgi tomēr. Mana lielākā iebilde par šo izrādi bija, ka beigas bija sasteigtas.

Vēl šogad pirmo reizi biju Kultūras akadēmijas Jarmarkā. Ļoti interesanti. Un protams, aizgāju apskatīt Mākslas muzeju bez mākslas. :)

20160106120503-60981.jpg

Taču vispār gads bijis dažādu kultūras pasākumu pilns un interesants.

Decembrī grāmatas diži nelasījās, taču uz gadu kopumā atskatoties, esmu izlasījusi 35 grāmatas. Daudz vai maz, nu  tas no kuras puses uz tos skatās.

Iekāriens uz rokdarbiem arī bija pārgājis, taču gada nogalē pamazām tas sāka atgriezties, un tad nu svētku brīvdienas izmantoju, lai pārdomātu ko un kā darīt ar iesāktajiem darbiņiem, vai ir vērts ko turpināt.

Protams, domāju par vēlmēm un plāniem 2016. gadam, kā tad nu bez tā. Un secināju, ka gribu sev virtuvi, taču manā situācijā tas nozīmē nopietnus remontdarbus un kanalizācijas trubu nomaiņu. Bet ar kaut ko taču ir jāsāk!

Nu vai kādai nav zināms labs santehniķis, kas ar to nodarbojas, lai varētu novērtēt situāciju un piestādīt tāmi?

Konkurss: Kas jauns decembrī?

20151008140647-14371.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
LosOjosVerdes 7. janvāris 2016 16:49

Hmm, sāku skaitīt. 35:12=gandrīz 3 grāmatu mēnesī. Man ir līdzīgi šobrīd. Vasarā gan nelasīju gandrīz nemaz. 35 ir daudz, skatoties kaut no apakšas:D

ilzy 6. janvāris 2016 16:35 Shalako

Tas gan, jāsāk pakāpeniski, jo jāzin cik īsti ieguldāmi līdzekļi. Līdz ar to tāpēc ar plāns sākt ar fundamentālu trubu nomaiņu. Tik nav pazīstams neviens "kārtīgs" santehniķis, kas ar ko tādu nodarbojas.

ilzy 6. janvāris 2016 16:27 pece

Tas gan, tur es piekrītu Tev. Taču jebkurās attiecībās ienāk sākumā pilnīgi sveši cilvēki ar savām pārliecībām, pieredzi, domāšanas stilu, temperamentu un pat ģimenes tradīcijām. Tā nu ir gadījies, ka esmu kopā ar cilvēku, kam tas noteiktās lietās bijis stipri atšķirīgi no manas pieredzes. Nu es reizēm nesaprotu viņu, viņš nesaprot mani. Notiek komunikācija, kas ne vienmēr nozīmē automātisku kompromisu, jo katram jau ir savas pārliecības kālabāk, pareizāk u.t.t. Svarīgi jau ir tas vai mēs beigu galā varam saprast viens otru, pieņemt un izdomāt kā darboties tā, lai maksmimāli abiem ir ieguvums.

Shalako 6. janvāris 2016 15:25

Oj, remonta veikšanas posms, protams, nav sevišķi patīkams. Tām laicīgām neērtībām jānoskaņojas jau iepriekš. Protams, viss atkarīgs arī no tā, ko maina, vai visu uzreiz vai pakāpeniski utt. Bet rezultāts vienmēr ir visu neērtību attaisnojošs faktors :)

pece 6. janvāris 2016 14:35

Attiecībās var pierīvēties uz ikdienas sīkumiem, bet lielās lietās jābūt harmonijā kopš pirmsākumiem. Sliktākais, kas parasti notiek, rozā briļļu periodā nepamanīt kaitinošas lietas otrā vai izlikties, ka ar tām spēsi sadzīvot vai otrs tās izskaudīs. Cilvēki mainās tikai tāpēc, ka paši to vēlas, bet ne tāpēc, ka to vēlas kāds cits.

Linduchy 6. janvāris 2016 12:52 ilzy

wo wo :D

ilzy 6. janvāris 2016 12:52 Catwoman

Iedomājies? Es un gribu virtuvi tagad! ROFL
Pirms pāris gadiem tie būtu divi nesavienojami jēdzieni. :D

ilzy 6. janvāris 2016 12:46 rasas

Nu redzi, tas jau dažiem nāk tikai ar pieredzi. ;)

rasas 6. janvāris 2016 12:41 ilzy

Viegli jau nenozīmē nerunāt atklāti :)

ilzy 6. janvāris 2016 12:38 Kerstyna

Ar remontu man pieredze ir. Atkārtot negribu, virtuvi gribu! ROFL Nu bet bez remonta virtuvi laikam tomēr nedabūšu. ROFL

ilzy 6. janvāris 2016 12:36 rasas

Mn ir bijušas attiecības, kur viss salīdzinoši notika viegli - maz strīdu, ātri kompromisi. Tas ir mānīgi, jo tad maldīgi var likties, ka viss vislaik ir labi, bet beigu beigās katrs domā, ka nu nemaz nav labi kopā.

nosiguldas 6. janvāris 2016 12:34

Cik man saprotama velme pēc jaunas virtuves:)

Kerstyna 6. janvāris 2016 12:26

(Y)
Remontā jāmetās iekšā ar acīm ciet :D Esmu pārdzīvojusi, bet tik drīz neatkārtošu :D

rasas 6. janvāris 2016 12:25

Skaisti un patiesi! :)
Par attiecībām - (Y) laikam esmu nonākusi līdz secinājumam, ka visam jānotiek viegli (privātās vai profesionālās attiecības), citādi rīvēšanās var kļūt vnk par ieradumu..

Linduchy 6. janvāris 2016 12:14

Es turēšu īkšķus, lai tev taptu jaunā virtuve :) (Y) (Y)
Par attiecībām - tā nu ir, jāslīpējas tālāk...ja nenorīvēsies līdz putekļiem, tad noteikti galā būs dārgakmens ;)